Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słaba dzioucha

ODPORNOSC ORGANIZMU---TABLETKI A...PROSZE O POMOC

Polecane posty

Gość słaba dzioucha

moje pytanie dotyczy brania tabletek z nnymi lekami, nie doczytalam sie nigdzie o tym o co zaraz zapytam. wiec. ostatnio moja odpornoc strasznie sie obnizyla (stres,sesja,duzo kawy) i przez to dokucza mi strasznie opryszczka wargowa. kupilam sobie jakis preparat na wzmocnienie organizmu BioMarine1140 i czy moge go brac jezeli biore tablekti? czy kwasy omega-3- i jakies tluszcze rekinow ktore sa w tych kapsulkach nie obniza skutecznosci antykoncepcyjnej?? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaba dzioucha
up up nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nic nie pisze o tym w ulotce wiec nie obnizaja, jest na internecie lista lekow ktore maja jakis wpływ mozesz tam poszukac. dla pewnosci mozesz zadzwonic do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aantonia
Co prawda późno piszę, ale jeśli ktoś ma jeszcze problemy z odpornością, mówię (znając z własnego doświadczenia), że te wszystkie wyciągi czy co tam z rekina wieloryba czy czegokolwiek jest o d... rozbić. Wywalisz sporo kasy i tyle. W związku z dość długim okresem spadku odporności miałam przez 3 miesiące non stop opryszczkę, co tylko w jednym tygodniu objawy ustąpiły na drugi tydzień wracały - rekiny, witaminy i inne cuda nie pomagały...dopóki nie posłuchałam rady koleżanki spróbowałam biostyminę, na początku mój organizm odrzucił ją od razu i przeziębienie gotowe ale teraz już pół roku ani katarku, kaszelku no i opryszczka dała tez spokój... polecam, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuska85
Przejdź się do lekarza. Ja mam problem z inną infekcją. Dostałam teraz szczepionkę, bo byłam u lekarza i zobaczymy jakie będą rezultaty. Ale jeśli to rzeczywiście odporność szwankuje, to lepiej się poradzić specjalisty. A przedtem jeszcze zrobić morfologię z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×