Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slub w tym tygodniu

20 czerwca 2009. Denerwujecie się już??

Polecane posty

Gość slub w tym tygodniu

U mnie powoli zaczyna się stres :) czuję, że od środy do soboty już nie zasnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub w tym tygodniu
już tylko 4 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i 3 dni zostaly
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonleyika
nooooooooooooooooooo masakra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i juz tylko 2 dni
mnie powoli ściska w brzuchu i ciezko mi zasnac wieczorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'u mnie powoli zaczyna się stres\' dobra jesteś :D ja 9 miesięcy przed ślubem srałam po nogach.Teraz jestem półtora.Przypomnę sobie o nim od czasu do czasu,pomyślę sobie fajnie.A czasem miewałam takie dni,że popadałam z jednej skrajności w drugą-najpierw się cieszyłam,wyobrażałam sobie cały przebieg a parę godzin później ryczałam że coś napewno nie wyjdzie bo ja mam takie zasrane szczęście.Narzeczony sprawia wrażenie jakby go to nie dotyczyło ale wiem jak będzie w sierpniu-ja się trochę uspokoję albo będę tak wystraszona że już nie będę strachu odczuwać za to on zacznie panikować.A teraz naśmiewa się ze mnie że tak się przejmuję.Zobaczymy kto jest większy kozak dzień przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub już jutro
teraz już naprawdę się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonleyika
ja mam dziwnie luza. Boję się że jutro dopiero się zacznie naprawdę mega stres. Dziś mamy jeszcze trochę rzeczy do pozałatwiania więc może dlatego nie mam czasu by się stresować, ale ogólnie czuję jakieś napięcie. A nerwowa jestem tak że ja piździele... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz jutro
my też jeszcze dzis zalatwiamy niektore sprawy tzn. narzeczony bardziej załatwia ;) mam więc nawet chwilę, żeby wejsc na kafeterię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wy jutro macie swoj wielki dzien a ja pierwsza rocznice slubu rok temu 20 czerwca 2008 o godz 17 byl moj wielki dzien, z kościoła prawie nic nie pamietam jakis tam stresik zawsze jest. wiec dla wszystkich ktore jutro zostana zonami wszystekiego dobrego na nawej drodze zycia milosci milosci i milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia jutro:) trzymam za was kciuki:) I miłe zabawy wszytkim życze oraz tego aby wsyztko było tak jak to sobie wymyśliliśmcie i wymarzyliście:) A dzisiaj są 3 miesiące do mojego śłubu i jak sobie pomyśle o tym, że już tylko 3 miesiące to mi się w brzuchu miesza, to ja nie wiem co będzie ze mna dzień przed ślubem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez 3 miesiace zostaly rowniutko. zycze wam ladnej pogody jutro i aby wszystko po waszej mysli wyszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknie dla odwaznej
spojnie dzieczyny dacie rade.zycze wam wszytkiego najlepszego:) i zeby nie lao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz dzis
probuje sie zajac czyms zeby sie odstresowac, wrocilam od kosmetyczki i fryzjera, uwazam, ze wygladam super :D na zdjecia jedziemy za dwie godziny, wiec mam troche czasu, a boje sie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×