Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmęczone oczy

Co na zmęczone oczy?

Polecane posty

Gość gość
Genialne jest serum pod oczy z linii EVENSWISS . Bardzo mocno poprawia cyrkulację i daje efekt " lekkich oczu" - super wrażenie totalnego odprężenia. Jest wyjątkowo wydajne i moim zdaniem to najlepszy preparat pod oczy jaki miałam. Do kupienia na ten moment online, ale zaczyna się już pojawiać w dobrych perfumeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradaconaoczy
jedna rzecz to ociężałe oczy. warto wiedzieć, że nie należy stosować tego samego kremu pod oczy, który nakładamy na całą twarz. skóra pod oczami jest bardziej delikatna i potrzebuje "lżejszego" kremu. ale jeśli ktoś ma problem "wewnątrz" oczu, a nie wokół nich, tzn czuje że gorzej widzi itp - wtedy warto zastosować tabletki. polecany tutaj lutax jest dobrym preparatem. ma luteinę, zeaksantynę, witaminy C i E. warto poczytać na temat jego składu i dowiedzieć się co i dlaczego dobrze działa na oczy. a także czego z czym nie łączyć. nic nie da przyjmowanie luteiny, jeśli zażyjemy ją z substancją, która zmniejsza jej działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenciaacia
dla mnie suplementy są zbawieniem - gdybym chciała w naturalny sposób przyjmować wszystko co się zaleca, dziennie spożywałabym o wiele za dużo kalorii. a tak, sprawę rozwiązuję suplementami diety. tak wypadło na oczy - zwłaszcza zimą wspomagam się tabletkami (lutaxem amd plus). latem gdy jest łatwiejszy dostęp do jagód, wybieram te owoce (mają dobry wpływ na oczy), jako że je uwielbiam. ale w niesprzyjających temu warunkom, zażywam wspomniane tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamm
do soczewek i bolących oczu polecam krople cationorm. można je stosować właśnie na soczewki, a jako że silnie nawilżają, to dzięki temu relaksują oczy i zwalczają ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julencia006
ja od dawna stosuję suplementację oczy preparatem o nazwie lutax amd plus i dzięki temu moje oczy są w bardzo dobrym stanie, nie narzekam na nie. możecie nie wierzyć, ale to naprawdę się sprawdza. można oczywiście samemu ułożyć dietę i odpowiednio się jej trzymać, ale dla mnie suplementacja to wygodniejsza opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlar
Chyba wiekszosc z nas ma wieczorem problem z oczami, prawda? Pieka po calym dniu 'paczenia' na swiat i na ekran komputera. Ja tak na pewno mam. Ile to ja sie nameczylam z tym, zanim w koncu postanowilam cos zmienic. Poszlam do apteki i przemily pan farmaceuta polecil mi suplement diety Gold Luteina. Juz po paru dniach zazywania widze (hihi) duza poprawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej pomagają krople starazolin hydrobalance jak mam zmęczone oczy. Dobrze nawilżają i dlatego zmeczenie, suchość czy podrażnienie od razu znikają. Używam ich regularnie i są mega wygodne, bo można je stosować na soczewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam zmęczone oczy, to stosuję krople starazolin niebieski - szybko i długo działają. Nie trzeba wyciągać soczewek przed ich aplikacją i są w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dwóch zdań starazolin na zmęczone oczy najlepszy. Koi uczucie zmęczenia i podrażnienia i świetnie nawilża oczy. Odkąd używam tych kropli, to mam znacznie mniej problemów z oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna1565
Osobiście odradzam stosowania Maxilutenu. Stosowałam przez dwa i pół miesiąca, ale nie nie przyniosło mi to żadnej ulgi. Strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam zmęczone oczy, to pomaga mi starazolin hydrobalance. Ma kwas hialuronowy w składzie, więc dobrze nawilża i szybko koi zmęczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się te krople nie sprawdzają. Szukam czegoś innego. Może ktoś coś poleci? Zainwestowałam już w specjalne okulary do pracy przed komputerem, ale nie widzę dużej róznicy. Może w trakcie pracy jest lepiej, ale po pracy oczy nadal są suche i zmęczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze po prostu udaj sie do okulisty? Okulary moga byc zle dobrane i zle krople. Moge polecić ci lekarza w Spektrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123
Przede wszystkim dbanie o siebie, żeby się wysypiać, czytać w dobrym świetle, jakaś gimnastyka oczu też nie zaszkodzi. Warto też zakraplać oczy nawilżającymi sztucznymi łzami, jak chociażby Starazolin Hydrobalance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiedziałam. Mi się w ogóle nie da zakropić oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to uff bo juz myślałam ze znow P attack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trangle
Allaella, ja też wiecznie z tym miałam problem, w domu prosiłam męża, a i wtedy były problemy. Ale jak chciałam w pracy zakropić to już problem. Aż szukałam informacji o okulistach i trafiłam na stronę spektrum i tam te filmiki, od razu się nauczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zordek178
Zakrapianie oczu wcale nie jest takie trudne jak może się wydawać, ale filmik instruktażowy spoko, pewnie komuś pomógł. Dużo pracuje przy komputerze i mi również niezbędne są krople i od siebie polecam HialEye Free - dzialaja natychmiastowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie pomógł lutezan omega3, a muszę przyznać, że próbowałam różnych sposobów z marnym skutkiem niestety. Dużo czasu spędzam przed kompem i miałam wiecznie zmęczone oczy, suche i piekące. Teraz już widzę wszystko wyraźnie i nie mam problemu z czytaniem. Można też jeść dużo tłustych ryb bo mają najwięcej kwasów omega-3 , które dobrze wpływają na oczy i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomagają okłady z czarnej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka321
Mi Pani w aptece poleciła Hialeye i muszę przyznać że działają teraz chociaż normalnie mogę pracować. Moja mama też ostatnio miała kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo Hialeye jest mi bardzo dobrze znane, zawsze mam pod ręką już od kilku dobrych miesięcy. Nie rozstaję się z tymi kroplami ani na krok bardzo dobrze działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi natomiast polecono w aptece Pirolam i bardzo mi odpowiadają ;) wreszcie praca przed komputerem nie jest dla mnie męczarnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam, że już sie wprawdzie pojawiły ale ja też polecam krople ze świetlikiem. ja korzystam z takich: http://aptekajakmarzenie.pl/euphrasia-swietlik-homeopatyczne-krople-oczu-stany-zapalne-spojowek-p-2400.html nie są drogie a dają taką ulgę. super jest tak po powrocie do domu sobie zakropić i poleżeć pięć minut z zamkniętymi oczami. jak nowonarodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraa11
bardzo dobre są różnego typu ćwiczenia na oczy bardzo pomagają się zrelaksować i odpocząć naszym oczom także polecam poszukać czegoś dla siebie. Oprócz tego ja również staram się regularnie nawilżać oczy kroplami Hialeye także polecam te dwie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbował ktoś z was lutezan 30 omega? aptekarka mi go poleciła i kupiłam póki co drugi tydzień łykam i ciekawa jestem jak szybko będę widziała pierwsze efekty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×