Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmęczone oczy

Co na zmęczone oczy?

Polecane posty

Gość Buntowniczka89
A ja słyszałam, że najlepsze są krople do oczu https://www.hyabak.pl . Ponoć nie zawierają żadnych konserwantów. Zapobiegają przed pieczeniem, wysuszeniem, różnymi czynnikami szkodliwymi dla oczu. Dobrze nawilżają i chronią, mają szybkie i skuteczne działanie- także może warto kupić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie krople haybak uczuliły.... oczy zrobiły się strasznie czerwone po nich.... pomogły mi zwykłe krople z drogerii - Starazolin hydrobalance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czerwone, piekące, łzawiące i bolące jak nie wiem co to stosuje krople starazolin. Ulga natychmiastowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikont2x
zawsze po paru godzinach przed komputerem to oczy mi siadają, krope jednak się przydają, okulista mi polecił hialaye free bo można je też przy soczewkach używac, teraz to tki mój rytuał codzienny ze przed pracą zakraplam i widzę ze nie mam takiego niepryzjemnego uczucia w ciągu dnia, jakby jakiś piasek pod oczasami, a często tak wcześniej bywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo szukałam kropli na moje wiecznie zmęczone oczy. Dowiedziałam się, że bardzo ważne jest, żeby nie miały konserwantów, bo mogą tylko zaszkodzić a nie pomóc. I kupiłam hialeye, bo doczytam, że konserwantów nie maja i dopiero teraz moje oczy są w dużo lepszej formie, nawilżone i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz problem z efektem zmęczonych oczu oraz typowymi sińcami- polecam kurację kosmetykami kolagenowymi w tym krem, wszystko znajdziesz na www.KolagenColway.com można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opisu wynika że prawdopodobnie masz ''zespól suchego oka'' kup sobie w aptece "sztuczne łzy" postaraj się też robić przerwy podczas nauki czy korzystania z komputera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara12d
A brałaś może kiedyś Lutezan? Ja odkąd pracuję ciągle przed ekranem, zaczęłam mieć problemy ze wzrokiem:( Mama poleciła mi w tedy ten suplement i jestem jej mega wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam bardzo zmęczone oczy od komputera, nie czułam sie dobrze, niekomfortowo. Znajoma właśnie mi mówiła zeby zaczęła nosić okulary do komputera rałam tez krople hialeye żeby nawilżyć oczy, bo czasami rano miałam też zaczerwienione. Poza tym teraz już ulgę czuję, ale stosuje krople bez nic penwie dalej bym się męczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taczka33
mi na zmęczone oczy najlepiej pomagają krople. jak czuję potrzebę to zakraplam sobie Starazolin i za chwilę czuję ulgę dla oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alynas
U mnie krople miały odwrotne działanie- zamiast pomagać to oko było bardziej zaczerwienione i piekące:( Lekarka rodzinna powiedziała ze mogę mieć nadwrazliwe oczy lub uczulenie na któryś składnik kropli i ze lepszym rozwiązaniem będą dla mnie kapsułki. na przykład Lutezan https://adamed.expert/product/lutezan-premium/ .Kupiłam je bez recepty i jak stosuję regularnie to jest znacznie lepiej, nawet klimatyzacja mnie nie drazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdza się starazolin. Oczy jednak się przesuszały i dlatego ciągle mrugałam. Po kroplach jest super, ulga na maksa i zero pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluchnaaa11
Je od 3 miesięcy biorę codziennie rano i wieczorem krople http://lutezan.pl/ są w 100% bezpieczne, dostępne w aptece bez recepty. Przynoszą ulgę niemalże natychmiast polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy mam zawsze starazolin hydrobalance, jest najlepszy na zmęczone oczy. Bywa, że muszę posiedzieć dłużej przy projektach i oczy są przemęczone, wtedy krople są wielką ulgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona12ww
Ja też pracuję przed komputerem, akurat w urzędzie miasta, dlatego doskonale rozumiem i polecam Ci lutezan. Bardzo dobrze działa na oczy dzięki luteinie i kwasom omega 3. Dodatkwo warto zrobić sobie raz na godzinę przerwę od patrzenia na monitor, wyjrzyj wtedy za okno, to bardzo odpręża oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriszta
Na zmęczone oczy stosuję http://hialeye.pl/ przede wszystkim dlatego, że szybko przynoszą ulgę. Wiele już próbowałam, ale te okazały się dla mnie najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje są przekrwione i podrażnione, więc zwykłe nawilżanie to za mało. Mam używać przez kilka dni czerwonego starazolinu, żeby wszystko wróciło do normy. Już myślałam, że to zapalenie spojówek, ale jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrafka1313
Zgadzam się, starazolin jest bardzo skuteczny. Oprócz niego warto też od środka się wspomóc. Odkryłam Luteinę Pro w DOZ i w tej aptece się zaopatruję. Luteina też bardzo wzmacnia wzrok. Jak ktoś pracuje przy komputerze to Luteina i starazolin dobrze się uzupełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najleszpa jest dobrze przespana noc i przerwy od komputera... Zaplanuj dzien tak, żeby się nie uczyć długo po nocach (bo zdrowia nikt nam nie zwróci niestety...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxiqaz
Bardzo skutecznie i szybko mi krople hialeye pomagają. Jeśli pracujesz 5 dni w tygodniu po 8 godzin przy komputerze to powinieneś pomyśleć o ochronie dlatego radze udac sie do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Polecam krople Hialeye free moja mama emerytowana księgowa jakiś czas temu mi je poleciła. Jestem jej ogromnie wdzięczna za nie, wcześniej oczy bardzo mnie piekły i nie mogłam normalnie funkcjonować teraz jest naprawdę dużo lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×