Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1408

Alfabet Nicków Kafeterii

Polecane posty

Gość ccoo?
Freja juz sie pionuje :) i wpisujemy tez pomaranczowe nicki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy sposób
A- jak anomallia B-jak brum C-jak... D-Darker E-... F-... G-... H-hamster I-Ike J-jamal K- kasparov L-looser M-mellygion juz mi sie nie chce pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia aktualizacja
A jak... B jak... C jak... D jak... E jak... F jak... G jak... H jak... I jak... J jak... K jak... ksenofaryna L jak... Ł jak... M jak Myrevin N jak... 0 jak... P jak... pijawka R jak... S jak... Ś jak... T jak... U jak... ujowy W jak... X jak... Y jak... Z jak... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BDGE
:) a gdzie "boska" ike?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccoo?
mam aktualizcjie M- jak.. i to zostawie dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy skopiować całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak... B jak...brum C jak... charlotte D jak... E jak... F jak... G jak... H jak... I jak... ike J jak... K jak... ksenofaryna L jak... Ł jak... M jak Myrevin N jak... 0 jak... P jak... pijawka R jak... S jak... Ś jak... T jak... U jak... ujowy W jak... X jak... Y jak... Z jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BDGE
:D:D:D:D:D a gdzie Zawsze Szczery? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccoo?
dzieki pomarancz ,juz wiem ,ale za duzo tego ,moze krag ,naszych nickow rozszerzymy do 5 osob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka piczo
a moze na relaksacyjnym pisz na czarno co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BDGE
a o kim? o Strzelec Krwawa Miazga Nadzieja8 Valkiria itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak...Alice,annpolis90, abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, Aida ,anioł i diabeł w jednym, Artefakt_Diabła,Aniol ciemnosci..., Aganiok, angel_eyes, anyżówka *, Ania bania proszek do prania, arbuzowa helcho, ariva, aliczka, a ja wygrałem,Alicja w krainie czarow, Ankesenamon,ajjjj, życie, aż morde wykrzywia, Ajron, Anima__, Amy_Michelle_Woolf, agiee vel deko, Aagaaa, astralna, Alicja z krainy Tusk, Ashley79,andrzejkowa81 B jak...Bimbałek, Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis, bum, brum brum,Brzydki Niski Beznadziejny, bmblondyn, Bober 00, Britnej z Pirs, Blue1234, belaiza, Biała Frezja, BB USA, Baska88, Bridget Forrester, Biało-czarna, Brzydka Niska Okropna, Buźka12 balbinakaa, brzydal27, bo j**ne,bążur,Bó, Bartek-_-, C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka, CUKIERASEK, CiociaZłaRada, Czerwien słońca, collins, ciekawska, chrupek, ciotella,camember, czarna_czorcica, czepiam się wszystkiego, Czarna Zmija w kropki bordo, carrefour ułatwiamy życie, cholerka... , camp nou,czyściciel brudu kafeteryjnego,Cyrografistka, Charlotte300392 D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik09, dorisday, Deko, Dżiordżio, DAISY/DEJZI, Draż., Dear Miss JC, Devileq, depeche15, doktor house, dzi**a25,Dorszuuu,dobra d**a,Dop, duch cafe, Desztnik, dielli_,Dyskretny smyracz, E jak...extinct, Ewa 33, Elbonita, extented, Efka marcheFka, edi1983, enamorada, energiczna trzydziestolatka, enia1, ***Emi***,ecrivain, ercia, F jak...furious and tired, Franczeska, Florek, FAJNA MADCHEN, fretka1985, Freydis, Fajnie, fioletowy widelec, balbinakaa, Forrester, fitjaga, fetyszysta,Freja_*,Foorumowicz,FATALISTA, fev, G jak...gorącaaa25, Giganna, grejpfrutowa, gabsonik, Generał Armata, gnom, garguś, glicynia, ginorossi, H jak...Hinatka, Hernan, Haris Pilton, hakuna matata, hellishbloodystorm, Homar, Husky I jak... ...Iwaaa...., Iftar, ike, Idealista z Marsa, Ibiza111, it's only mexx,iwaneczka J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania, jolkaza, jo24, Jutro, jestem deską przegrałam życie, jennifer, józio,Jankesa, Jarex, K jak...Karissa, Kadarka, Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil, Kamelia, Karmazynowy Potwór, Konczita, Kicky Rikki, krugeria, koneserd, kucharz niezdarny, k. l o t z , Królowa Bona, Katarzyna Wielka II, kasjerka z tesco, Kobietka z Mazur, Kobietttka, Karolinka___*, kotek mruczek jest jeden, kolorowe kredki, kigana, kaska19, Kundel, katarinka25,kobis,kasik16, kiciarka, kasialud,kaciaa,***Karolinka***,Koci Pazurek,Kropka i ., Koliberek35, L jak...Lady Love, Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, Lula_90, ladacznica, lubiś, Lady_Baby, Lady Love, lady venera, lora28, like I care, ladaco, lilly rose, LadyPretensja, lady_glutter, Lily*, Iaseczka owieczka, Lidl, Landrynka, LOSS,la_fin_du_monde, Lady Mi, littlesensitive,ladaco, Ł jak...Łyżeczka M jak...mawronka, mistyczna, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, Modeaaa, Modeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam, mmm757, Madusia 18, MALA MI, Muller, merkaba, Mars, .Mia., Mała menda, Maleńki żółty kwiatek, Maria Curie Skłodowska, ms.jones, marketa, Maxunia , marzula maaagdalenka,mała_agatka, meaaa,MOJA FANTAZJA, Mary, Mało_stanowczy,mklara,Mika0904, Michaił Pravda, N jak...Najmądrzejsza Na Forume, Nil, nieebieskooka, niewidoczny, nie-kumam, ngLka, niclas, Nowa w miescie prawdziwa, neurosa1, nie całkiem blondynka, natalka21, Nowa Kamelia,Nowy w mieście, _nimfomanka_, 0 jak...Ostroniks, o kurka, optym15, o wwww morde, ostrożniemijajKalisz, Odrzucona, offerma, Ona39letnia,Ohydna jędza, Olivier, one22,onet.pl P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, ponawiacz, przedłurzacz orgazmów, papierowe nożyczki, pora zacząć, psełdonim, padlinka, pain au chocolate, palec grzebalec, Persephone, ...pogodna, Przegrałam życie na kafeterii, pozdro600, PonętnaCzekolada, Princpolo, piąte koło, Parostatek, paanterra, Płatek, Pampusia,Pebi, potym, PrzeciętnyKowalski, PZU, Pier Dolle,Piwo z sokiem malinowym,piękny diabełek tasmaniski,półka, POTIKI KIKI, petrol, Q jak.... Quest R jak...Rwała kwiatki dynamitem, Regres, River17, Rutowicz Jolanta, Ruskaja_Djewuszka, realista, retro, rewq, różowe szkiełko, robaczek41, realista, rybak z mazur, rosa59,redivona, S jak...setunia, shelma, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia **, SUBSiku, szokująca wypowiedź, Sick Of It All, Some Bizarre, Simsalabim, skategirl,S MYRACZ, santo subito, sami, sylwinka25, Serenity30, szukanie dziury w całym, siódemka7,Stuknięty Porąbaniec,saam, sunia__agunia,sosssssss, Ś jak...Śpiący Leniwiec, świneczka, Śliwka z Kompocie, Święta Krowa, Śpiąca Królewna89,Stuknięty Porąbaniec,Simone..., T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik, tanasza, Turquoise, te verde, terri, tomcioszek,Tygrysek, Taśmunia, tija79, tati78, tesulka,Tiganza, U jak...uk subs, Uśmiechnięte oczęta, Urodzinowa s.d V jak...villemka, Vampire, varelse, verdiana,Villy_,Vampiresa, vera w pomarańczach, W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą, Witkacy, Wiosenne Tchnienie Sklerozy, Wielki Zderzacz Hadronów, wlatcasnejkuf, wampirzyca22, wolę koty, Wkurzona7, wariatka666, wyszłam z kąpieli, wkurzona bardzo na faceta, Wycisław Wcisło,warczypies,właściwy rajtar, wujek dobra rada wykłada, X jak...xyxx,xazui, Y jak...yebaka, Z jak...Z Każdym Dniem..., ziutka, Złoty, zaczarniłam sobie nick, zaraz padnę, zuza63, Zołza jakich mało, zielonafasolka, zgnilizna moralna,Złotowłosa88,Zaczerniony,Zaqwert, zoa, ZaczernionyŁobuz (wcześniej Zaczerniony) Ż jak...Żabi kruk, żubrzyk, żona pastora, Żanetka Leta, Żanaaa, Teraz jadą cyferki: 0 jak... 1 jak... 2 jak...2*25 3 jak... 4 jak... 5 jak... 6 jak... 7 jak... 8 jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onet skasuj te pizde
littlesensitive bo to tępa suka jest i wredna, nie da sie z nia gadac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałem siebie ,Ciebie i chyba jeszcze dwa nicki. Każdy niech sam się dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałem tych z wiekszym stażem ktorzy są aktywni i ostatnio się znimi zetknąłem :) A jak... B jak...brum, bywalec1 C jak... charlotte D jak... E jak... F jak... G jak... H jak... I jak... ike J jak...jolkaza, jolazabrze, K jak...Kamecha, ksenofaryna, kucharz niezdarny, L jak...ladaco, Ł jak... M jak... meaaa, Myrevin N jak...ngLka, Niclas, 0 jak... P jak... pijawka R jak... S jak...Schatyn, Ś jak... T jak... U jak... ujowy W jak... X jak...wielbiciel70b, Y jak... Z jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytałem,to zamiarem autora było stworzenie listy nicków z którymi da się pogadać,ale skoro to ma być alfabet - to raczej powinni być wszyscy :classic_cool: bywalec1 uni - nie ma,zetknąłem ! bo w takim układzie powstanie spis tylko Tobie znanych nicków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że onwet zaszałał :) tylko sporo z tych nickow jest jz nieaktywnych. Ale ze względeo historycznych mogą oczywiście zostać. Zawsze moga się przecież reaktywować ja np. ostatnio komiczne. Uzupelniam więc tylko: A jak...Alice,annpolis90, abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, Aida ,anioł i diabeł w jednym, Artefakt_Diabła,Aniol ciemnosci..., Aganiok, angel_eyes, anyżówka *, Ania bania proszek do prania, arbuzowa helcho, ariva, aliczka, a ja wygrałem,Alicja w krainie czarow, Ankesenamon,ajjjj, życie, aż morde wykrzywia, Ajron, Anima__, Amy_Michelle_Woolf, agiee vel deko, Aagaaa, astralna, Alicja z krainy Tusk, Ashley79,andrzejkowa81 B jak...Bimbałek, Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis, bum, brum brum,Brzydki Niski Beznadziejny, bmblondyn, Bober 00, Britnej z Pirs, Blue1234, belaiza, Biała Frezja, BB USA, Baska88, Bridget Forrester, Biało-czarna, Brzydka Niska Okropna, Buźka12 balbinakaa, brzydal27, bo j**ne,bążur,Bó, Bartek-_-, C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka, CUKIERASEK, CiociaZłaRada, Czerwien słońca, collins, ciekawska, chrupek, ciotella,camember, czarna_czorcica, czepiam się wszystkiego, Czarna Zmija w kropki bordo, carrefour ułatwiamy życie, cholerka... , camp nou,czyściciel brudu kafeteryjnego,Cyrografistka, Charlotte300392 D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik09, dorisday, Deko, Dżiordżio, DAISY/DEJZI, Draż., Dear Miss JC, Devileq, depeche15, doktor house, dzi**a25,Dorszuuu,dobra d**a,Dop, duch cafe, Desztnik, dielli_,Dyskretny smyracz, E jak...extinct, Ewa 33, Elbonita, extented, Efka marcheFka, edi1983, enamorada, energiczna trzydziestolatka, enia1, ***Emi***,ecrivain, ercia, F jak...furious and tired, Franczeska, Florek, FAJNA MADCHEN, fretka1985, Freydis, Fajnie, fioletowy widelec, balbinakaa, Forrester, fitjaga, fetyszysta,Freja_*,Foorumowicz,FATALISTA, fev, G jak...gorącaaa25, Giganna, grejpfrutowa, gabsonik, Generał Armata, gnom, garguś, glicynia, ginorossi, H jak...Hinatka, Hernan, Haris Pilton, hakuna matata, hellishbloodystorm, Homar, Husky I jak... ...Iwaaa...., Iftar, ike, Idealista z Marsa, Ibiza111, it's only mexx,iwaneczka J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania, jolkaza,jolazabrze, jo24, Jutro, jestem deską przegrałam życie, jennifer, józio,Jankesa, Jarex, K jak...Karissa, Kadarka, Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil, Kamelia, Karmazynowy Potwór, Konczita, Kicky Rikki, krugeria, koneserd, kucharz niezdarny, k. l o t z , Królowa Bona, Katarzyna Wielka II, kasjerka z tesco, Kobietka z Mazur, Kobietttka, Karolinka___*, kotek mruczek jest jeden, kolorowe kredki, kigana, kaska19, Kundel, katarinka25,kobis,kasik16, kiciarka, kasialud,kaciaa,***Karolinka***,Koci Pazurek,Kropka i ., Koliberek35, L jak...Lady Love, Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, Lula_90, ladacznica, lubiś, Lady_Baby, Lady Love, lady venera, lora28, like I care, ladaco, lilly rose, LadyPretensja, lady_glutter, Lily*, Iaseczka owieczka, Lidl, Landrynka, LOSS,la_fin_du_monde, Lady Mi, littlesensitive,ladaco, Ł jak...Łyżeczka M jak...mawronka, mistyczna, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, Modeaaa, Modeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam, mmm757, Madusia 18, MALA MI, Muller, merkaba, Mars, .Mia., Mała menda, Maleńki żółty kwiatek, Maria Curie Skłodowska, ms.jones, marketa, Maxunia , marzula maaagdalenka,mała_agatka, meaaa,MOJA FANTAZJA, Mary, Mało_stanowczy,mklara,Mika0904, Michaił Pravda, N jak...Najmądrzejsza Na Forume, Nil, nieebieskooka, niewidoczny, nie-kumam, ngLka, niclas, Nowa w miescie prawdziwa, neurosa1, nie całkiem blondynka, natalka21, Nowa Kamelia,Nowy w mieście, _nimfomanka_, 0 jak...Ostroniks, o kurka, optym15, o wwww morde, ostrożniemijajKalisz, Odrzucona, offerma, Ona39letnia,Ohydna jędza, Olivier, one22,onet.pl P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, ponawiacz, przedłurzacz orgazmów, papierowe nożyczki, pora zacząć, psełdonim, padlinka, pain au chocolate, palec grzebalec, Persephone, ...pogodna, Przegrałam życie na kafeterii, pozdro600, PonętnaCzekolada, Princpolo, piąte koło, Parostatek, paanterra, Płatek, Pampusia,Pebi, potym, PrzeciętnyKowalski, PZU, Pier Dolle,Piwo z sokiem malinowym,piękny diabełek tasmaniski,półka, POTIKI KIKI, petrol, Q jak.... Quest R jak...Rwała kwiatki dynamitem, Regres, River17, Rutowicz Jolanta, Ruskaja_Djewuszka, realista, retro, rewq, różowe szkiełko, robaczek41, realista, rybak z mazur, rosa59,redivona, S jak...setunia, shelma, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia **, SUBSiku, szokująca wypowiedź, Sick Of It All, Some Bizarre, Simsalabim, skategirl,S MYRACZ, santo subito, sami, sylwinka25, Serenity30, szukanie dziury w całym, siódemka7,Stuknięty Porąbaniec,saam, sunia__agunia,sosssssss, Ś jak...Śpiący Leniwiec, świneczka, Śliwka z Kompocie, Święta Krowa, Śpiąca Królewna89,Stuknięty Porąbaniec,Simone..., T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik, tanasza, Turquoise, te verde, terri, tomcioszek,Tygrysek, Taśmunia, tija79, tati78, tesulka,Tiganza, U jak...uk subs, Uśmiechnięte oczęta, Urodzinowa s.d V jak...villemka, Vampire, varelse, verdiana,Villy_,Vampiresa, vera w pomarańczach, W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą, Witkacy, Wiosenne Tchnienie Sklerozy, Wielki Zderzacz Hadronów, wlatcasnejkuf, wampirzyca22, wolę koty, Wkurzona7, wariatka666, wyszłam z kąpieli, wkurzona bardzo na faceta, Wycisław Wcisło,warczypies,właściwy rajtar, wujek dobra rada wykłada, X jak...xyxx,xazui, Y jak...yebaka, Z jak...Z Każdym Dniem..., ziutka, Złoty, zaczarniłam sobie nick, zaraz padnę, zuza63, Zołza jakich mało, zielonafasolka, zgnilizna moralna,Złotowłosa88,Zaczerniony,Zaqwert, zoa, ZaczernionyŁobuz (wcześniej Zaczerniony) Ż jak...Żabi kruk, żubrzyk, żona pastora, Żanetka Leta, Żanaaa, Teraz jadą cyferki: 0 jak... 1 jak... 2 jak...2*25 3 jak... 4 jak... 5 jak... 6 jak... 7 jak... 8 jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak...Alice,annpolis90, abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, Aida ,anioł i diabeł w jednym, Artefakt_Diabła,Aniol ciemnosci..., Aganiok, angel_eyes, anyżówka *, Ania bania proszek do prania, arbuzowa helcho, ariva, aliczka, a ja wygrałem,Alicja w krainie czarow, Ankesenamon,ajjjj, życie, aż morde wykrzywia, Ajron, Anima__, Amy_Michelle_Woolf, agiee vel deko, Aagaaa, astralna, Alicja z krainy Tusk, Ashley79,andrzejkowa81 B jak...Bimbałek, Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis, bum, brum brum,Brzydki Niski Beznadziejny, bmblondyn, Bober 00, Britnej z Pirs, Blue1234, belaiza, Biała Frezja, BB USA, Baska88, Bridget Forrester, Biało-czarna, Brzydka Niska Okropna, Buźka12 balbinakaa, brzydal27, bo j**ne,bążur,Bó, Bartek-_-,bywalec1 uni, C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka, CUKIERASEK, CiociaZłaRada, Czerwien słońca, collins, ciekawska, chrupek, ciotella,camember, czarna_czorcica, czepiam się wszystkiego, Czarna Zmija w kropki bordo, carrefour ułatwiamy życie, cholerka... , camp nou,czyściciel brudu kafeteryjnego,Cyrografistka, Charlotte300392 D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta , desznik09, dorisday, Deko, Dżiordżio, DAISY/DEJZI, Draż., Dear Miss JC, Devileq, depeche15, doktor house, dzi**a25,Dorszuuu,dobra d**a,Dop, duch cafe, Desztnik, dielli_,Dyskretny smyracz, E jak...extinct, Ewa 33, Elbonita, extented, Efka marcheFka, edi1983, enamorada, energiczna trzydziestolatka, enia1, ***Emi***,ecrivain, ercia, F jak...furious and tired, Franczeska, Florek, FAJNA MADCHEN, fretka1985, Freydis, Fajnie, fioletowy widelec, balbinakaa, Forrester, fitjaga, fetyszysta,Freja_*,Foorumowicz,FATALISTA, fev, G jak...gorącaaa25, Giganna, grejpfrutowa, gabsonik, Generał Armata, gnom, garguś, glicynia, ginorossi, H jak...Hinatka, Hernan, Haris Pilton, hakuna matata, hellishbloodystorm, Homar, Husky I jak... ...Iwaaa...., Iftar, ike, Idealista z Marsa, Ibiza111, it's only mexx,iwaneczka J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania, jolkaza, jo24, Jutro, jestem deską przegrałam życie, jennifer, józio,Jankesa, Jarex,jolazabrze, K jak...Karissa, Kadarka, Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil, Kamelia, Karmazynowy Potwór, Konczita, Kicky Rikki, krugeria, koneserd, kucharz niezdarny, k. l o t z , Królowa Bona, Katarzyna Wielka II, kasjerka z tesco, Kobietka z Mazur, Kobietttka, Karolinka___*, kotek,Kamecha,mruczek jest jeden, kolorowe kredki, kigana, kaska19, Kundel, katarinka25,kobis,kasik16, kiciarka, kasialud, kaciaa, ***Karolinka***, Koci Pazurek,Kropka i ., Koliberek35, L jak...Lady Love, Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, Lula_90, ladacznica, lubiś, Lady_Baby, Lady Love, lady venera, lora28, like I care, ladaco, lilly rose, LadyPretensja, lady_glutter, Lily*, Iaseczka owieczka, Lidl, Landrynka, LOSS,la_fin_du_monde, Lady Mi, littlesensitive,ladaco, Ł jak...Łyżeczka M jak...mawronka, mistyczna, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, Modeaaa, Modeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam, mmm757, Madusia 18, MALA MI, Muller, merkaba, Mars, .Mia., Mała menda, Maleńki żółty kwiatek, Maria Curie Skłodowska, ms.jones, marketa, Maxunia , marzula maaagdalenka,mała_agatka, meaaa,MOJA FANTAZJA, Mary, Mało_stanowczy,mklara,Mika0904, Michaił Pravda,Myrevin, N jak...Najmądrzejsza Na Forume, Nil, nieebieskooka, niewidoczny, nie-kumam, ngLka, niclas, Nowa w miescie prawdziwa, neurosa1, nie całkiem blondynka, natalka21, Nowa Kamelia,Nowy w mieście , _nimfomanka_,Niclas, 0 jak...Ostroniks, o kurka, optym15, o wwww morde, ostrożniemijajKalisz, Odrzucona, offerma, Ona39letnia,Ohydna jędza, Olivier, one22,onet.pl P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, ponawiacz, przedłurzacz orgazmów, papierowe nożyczki, pora zacząć, psełdonim, padlinka, pain au chocolate, palec grzebalec, Persephone, ...pogodna, Przegrałam życie na kafeterii, pozdro600, PonętnaCzekolada, Princpolo, piąte koło, Parostatek, paanterra, Płatek, Pampusia,Pebi, potym, PrzeciętnyKowalski, PZU, Pier Dolle,Piwo z sokiem malinowym,piękny diabełek tasmaniski,półka, POTIKI KIKI, petrol,pijawka, Q jak.... Quest R jak...Rwała kwiatki dynamitem, Regres, River17, Rutowicz Jolanta, Ruskaja_Djewuszka, realista, retro, rewq, różowe szkiełko, robaczek41, realista, rybak z mazur, rosa59,redivona, S jak...setunia, shelma, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia **, SUBSiku, szokująca wypowiedź, Sick Of It All, Some Bizarre, Simsalabim, skategirl,S MYRACZ, santo subito, sami, sylwinka25, Serenity30, szukanie dziury w całym, siódemka7,Stuknięty Porąbaniec,saam, sunia__agunia,sosssssss, Ś jak...Śpiący Leniwiec, świneczka, Śliwka z Kompocie, Święta Krowa, Śpiąca Królewna89,Stuknięty Porąbaniec,Simone..., T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik, tanasza, Turquoise, te verde, terri, tomcioszek,Tygrysek, Taśmunia, tija79, tati78, tesulka,Tiganza, U jak...uk subs, Uśmiechnięte oczęta, Urodzinowa s.d, ujowy, V jak...villemka, Vampire, varelse, verdiana,Villy_,Vampiresa, vera w pomarańczach, W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą, Witkacy, Wiosenne Tchnienie Sklerozy, Wielki Zderzacz Hadronów, wlatcasnejkuf, wampirzyca22, wolę koty, Wkurzona7, wariatka666, wyszłam z kąpieli, wkurzona bardzo na faceta, Wycisław Wcisło,warczypies,właściwy rajtar, wujek dobra rada wykłada, X jak...xyxx,xazui, Y jak...yebaka, Z jak...Z Każdym Dniem..., ziutka, Złoty, zaczarniłam sobie nick, zaraz padnę, zuza63, Zołza jakich mało, zielonafasolka, zgnilizna moralna,Złotowłosa88,Zaczerniony,Zaqwert, zoa, ZaczernionyŁobuz (wcześniej Zaczerniony) Ż jak...Żabi kruk, żubrzyk, żona pastora, Żanetka Leta, Żanaaa, Teraz jadą cyferki: 0 jak... 1 jak... 2 jak...2*25 3 jak... 4 jak... 5 jak... 6 jak... 7 jak... 8 jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak...Alice,annpolis90, abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, Aida ,anioł i diabeł w jednym, Artefakt_Diabła,Aniol ciemnosci..., Aganiok, angel_eyes, anyżówka *, Ania bania proszek do prania, arbuzowa helcho, ariva, aliczka, a ja wygrałem,Alicja w krainie czarow, Ankesenamon,ajjjj, życie, aż morde wykrzywia, Ajron, Anima__, Amy_Michelle_Woolf, agiee vel deko, Aagaaa, astralna, Alicja z krainy Tusk, Ashley79,andrzejkowa81 B jak...Bimbałek, Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis, bum, brum brum,Brzydki Niski Beznadziejny, bmblondyn, Bober 00, Britnej z Pirs, Blue1234, belaiza, Biała Frezja, BB USA, Baska88, Bridget Forrester, Biało-czarna, Brzydka Niska Okropna, Buźka12 balbinakaa, brzydal27, bo j**ne,bążur,Bó, Bartek-_-,bywalec1 uni, C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka, CUKIERASEK, CiociaZłaRada, Czerwien słońca, collins, ciekawska, chrupek, ciotella,camember, czarna_czorcica, czepiam się wszystkiego, Czarna Zmija w kropki bordo, carrefour ułatwiamy życie, cholerka... , camp nou,czyściciel brudu kafeteryjnego,Cyrografistka, Charlotte300392 D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta , desznik09, dorisday, Deko, Dżiordżio, DAISY/DEJZI, Draż., Dear Miss JC, Devileq, depeche15, doktor house, dzi**a25,Dorszuuu,dobra d**a,Dop, duch cafe, Desztnik, dielli_,Dyskretny smyracz, E jak...extinct, Ewa 33, Elbonita, extented, Efka marcheFka, edi1983, enamorada, energiczna trzydziestolatka, enia1, ***Emi***,ecrivain, ercia, F jak...furious and tired, Franczeska, Florek, FAJNA MADCHEN, fretka1985, Freydis, Fajnie, fioletowy widelec, balbinakaa, Forrester, fitjaga, fetyszysta,Freja_*,Foorumowicz,FATALISTA, fev, G jak...gorącaaa25, Giganna, grejpfrutowa, gabsonik, Generał Armata, gnom, garguś, glicynia, ginorossi, H jak...Hinatka, Hernan, Haris Pilton, hakuna matata, hellishbloodystorm, Homar, Husky I jak... ...Iwaaa...., Iftar, ike, Idealista z Marsa, Ibiza111, it's only mexx,iwaneczka,iceman, J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania, jolkaza, jo24, Jutro, jestem deską przegrałam życie, jennifer, józio,Jankesa, Jarex,jolazabrze, K jak...Karissa, Kadarka, Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil, Kamelia, Karmazynowy Potwór, Konczita, Kicky Rikki, krugeria, koneserd, kucharz niezdarny, k. l o t z , Królowa Bona, Katarzyna Wielka II, kasjerka z tesco, Kobietka z Mazur, Kobietttka, Karolinka___*, kotek,Kamecha,mruczek jest jeden, kolorowe kredki, kigana, kaska19, Kundel, katarinka25,kobis,kasik16, kiciarka, kasialud, kaciaa, ***Karolinka***, Koci Pazurek,Kropka i ., Koliberek35, kotkapoes, L jak...Lady Love, Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, Lula_90, ladacznica, lubiś, Lady_Baby, Lady Love, lady venera, lora28, like I care, ladaco, lilly rose, LadyPretensja, lady_glutter, Lily*, Iaseczka owieczka, Lidl, Landrynka, LOSS,la_fin_du_monde, Lady Mi, littlesensitive,ladaco, Ł jak...Łyżeczka M jak...mawronka, mistyczna, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, Modeaaa, Modeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam, mmm757, Madusia 18, MALA MI, Muller, merkaba, Mars, .Mia., Mała menda, Maleńki żółty kwiatek, Maria Curie Skłodowska, ms.jones, marketa, Maxunia , marzula maaagdalenka,mała_agatka, meaaa,MOJA FANTAZJA, Mary, Mało_stanowczy,mklara,Mika0904, Michaił Pravda,Myrevin, N jak...Najmądrzejsza Na Forume, Nil, nieebieskooka, niewidoczny, nie-kumam, ngLka, niclas, Nowa w miescie prawdziwa, neurosa1, nie całkiem blondynka, natalka21, Nowa Kamelia,Nowy w mieście , _nimfomanka_,Niclas, Naczelny Cham, 0 jak...Ostroniks, o kurka, optym15, o wwww morde, ostrożniemijajKalisz, Odrzucona, offerma, Ona39letnia,Ohydna jędza, Olivier, one22,onet.pl P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, ponawiacz, przedłurzacz orgazmów, papierowe nożyczki, pora zacząć, psełdonim, padlinka, pain au chocolate, palec grzebalec, Persephone, ...pogodna, Przegrałam życie na kafeterii, pozdro600, PonętnaCzekolada, Princpolo, piąte koło, Parostatek, paanterra, Płatek, Pampusia,Pebi, potym, PrzeciętnyKowalski, PZU, Pier Dolle,Piwo z sokiem malinowym,piękny diabełek tasmaniski,półka, POTIKI KIKI, petrol,pijawka,Perwersja, Q jak.... Quest R jak...Rwała kwiatki dynamitem, Regres, River17, Rutowicz Jolanta, Ruskaja_Djewuszka, realista, retro, rewq, różowe szkiełko, robaczek41, realista, rybak z mazur, rosa59,redivona, S jak...setunia, shelma, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia **, SUBSiku, szokująca wypowiedź, Sick Of It All, Some Bizarre, Simsalabim, skategirl,S MYRACZ, santo subito, sami, sylwinka25, Serenity30, szukanie dziury w całym, siódemka7,Stuknięty Porąbaniec,saam, sunia__agunia,sosssssss, Ś jak...Śpiący Leniwiec, świneczka, Śliwka z Kompocie, Święta Krowa, Śpiąca Królewna89,Stuknięty Porąbaniec,Simone..., T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik, tanasza, Turquoise, te verde, terri, tomcioszek,Tygrysek, Taśmunia, tija79, tati78, tesulka,Tiganza, U jak...uk subs, Uśmiechnięte oczęta, Urodzinowa s.d, ujowy, V jak...villemka, Vampire, varelse, verdiana,Villy_,Vampiresa, vera w pomarańczach, W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą, Witkacy, Wiosenne Tchnienie Sklerozy, Wielki Zderzacz Hadronów, wlatcasnejkuf, wampirzyca22, wolę koty, Wkurzona7, wariatka666, wyszłam z kąpieli, wkurzona bardzo na faceta, Wycisław Wcisło,warczypies,właściwy rajtar, wujek dobra rada wykłada, X jak...xyxx,xazui,Xenos, Y jak...yebaka, Z jak...Z Każdym Dniem..., ziutka, Złoty, zaczarniłam sobie nick, zaraz padnę, zuza63, Zołza jakich mało, zielonafasolka, zgnilizna moralna,Złotowłosa88,Zaczerniony,Zaqwert, zoa, ZaczernionyŁobuz (wcześniej Zaczerniony) Ż jak...Żabi kruk, żubrzyk, żona pastora, Żanetka Leta, Żanaaa, Teraz jadą cyferki: 0 jak... 1 jak... 2 jak...2*25 3 jak... 4 jak... 5 jak... 6 jak... 7 jak... 8 jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK onet! Dobra robota! :) Teraz tylko dobrze byloby uporądkować nicki w poszczególnych literach zgodnie z alfabetetm do 3-ej litery - jak to ma miejsce w słownikach. Bo tak ze wzrostem liczebności trudno będzie znaleźć dany nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×