Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1408

Alfabet Nicków Kafeterii

Polecane posty

Dziękuję! Ale ja jestem już z natury wkurzona i to się nie może zmienić, bo musiałabym zmienić nick...... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś git pierdoli zasady
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lecimy dalej... A jak...Alice,annpolis90, abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, Aida ,anioł i diabeł w jednym, Artefakt_Diabła,Aniol ciemnosci..., Aganiok, angel_eyes, anyżówka *, Ania bania proszek do prania, arbuzowa helcho, ariva, aliczka, a ja wygrałem życie, aż morde wykrzywia, Ajron, Anima__ B jak...Bimbałek, Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis, bum, brum brum,Brzydki Niski Beznadziejny, bmblondyn, Bober 00, Britnej z Pirs, Blue1234, belaiza, Biała Frezja, BB USA, Baska88, Bridget Forrester, Biało-czarna, Brzydka Niska Okropna C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka, CUKIERASEK, CiociaZłaRada, Czerwien słońca, collins, ciekawska, chrupek, ciotella,camember, czarna_czorcica, czepiam się wszystkiego D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik09, dorisday, Deko, Dżiordżio, DAISY/DEJZI, Draż., Dear Miss JC, Devileq E jak...extinct, Ewa 33, Elbonita, extented, Efka marcheFka, edi1983, enamorada F jak...furious and tired, Franczeska, Florek, FAJNA MADCHEN, fretka1985, Freydis, Fajnie, fioletowy widelec, balbinakaa, Forrester G jak...gorącaaa25, Giganna, grejpfrutowa, gabsonik, Generał Armata H jak...Hinatka, Hernan, Haris Pilton I jak... ...Iwaa..., Iftar, ike J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania, jolkaza, jo24, Jutro K jak...Karissa, Kadarka, Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil, Kamelia, Karmazynowy Potwór, Konczita, Kicky Rikki, krugeria, koneserd, kucharz nezdarny, Kadarka, k. l o t z , Królowa Bona, Katarzyna Wielka II, kasjerka z tesco, Kobietka z Mazur, Karolinka___* L jak...Lady Love, Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, Lula_90, ladacznica, lubiś, Lady_Baby, Lady Love, lady venera, lora28, like I care, ladaco, lilly rose, LadyPretensja, lady_glutter, Lily*, Iaseczka owieczka Ł jak...Ł, M jak...mawronka, mistyczna, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, Modeaaa, Modeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam, mmm757, Madusia 18, MALA MI, Muller, merkaba, Mars, .Mia., Mała menda, Maleńki żółty kwiatek, Maria Curie Skłodowska, ms.jones N jak...Najmądrzejsza Na Forume, Nil, nieebieskooka, niewidoczny, nie-kumam, ngLka, niclas, Nowa w miescie prawdziwa, neurosa1, 0 jak...Ostroniks, o kurka, optym15, o wwww morde P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, ponawiacz, przedłurzacz orgazmów, papierowe nożyczki, pora zacząć, psełdonim, padlinka, pain au chocolate, palec grzebalec, Persephone, ...pogodna, Przegrałam życie na kafeterii, pozdro600, PonętnaCzekolada, Princpolo R jak...Rwała kwiatki dynamitem, Regres, River17, Rutowicz Jolanta, Ruskaja_Djewuszka, realista, retro, rewq, różowe szkiełko, robaczek41 S jak...setunia, shelma, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia **, SUBSiku, szokująca wypowiedź, Sick Of It All, Some Bizarre, Simsalabim,skategirl,SMYRACZ, Ś jak...Śpiący Leniwiec, świneczka, Śliwka z Kompocie, Święta Krowa, Śpiąca Królewna89 T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik, tanasza, Turquoise, te verde, terri, tomcioszek,Tygrysek, Taśmunia U jak...uk subs, Uśmiechnięte oczęta, Urodzinowa s.d V jak...villemka, Vampire, varelse W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą, Witkacy, Wiosenne Tchnienie Sklerozy, Wielki Zderzacz Hadronów, wlatcasnejkuf, wampirzyca22, wolę koty, Wkurzona7, wariatka666 X jak...xyxx Y jak...yebaka, Z jak...Z Każdym Dniem..., ziutka, Złoty, zaczarniłam sobie nick, zaraz padnę, zuza63, Zołza jakich mało, zielonafasolka Ż jak...Żabi kruk, żubrzyk, żona pastora Teraz jadą cyferki: 0 jak... 1 jak... 2 jak...2*25 3 jak... 4 jak... 5 jak... 6 jak... 7 jak... 8 jak... 9 jak...98 procent Kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasujcie tą TESCO
😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasujcie tą TESCO
i dodajcie kolesia git co pierdoli zasady :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tylko spis z ogólnej
czy ze wszystkich? Znam może ze 3 osoby.... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprzejmie donoszę że
Kadarka jest wymieniona 2 razy, co jest niesprawiedliwością wobec nicków wymienionych tylko po razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jakiemuś czarnemu nickowi przeszkadza tesco? Bo pomarańczka tu się rzuca. A jak...Alice,annpolis90, abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, Aida ,anioł i diabeł w jednym, Artefakt_Diabła,Aniol ciemnosci..., Aganiok, angel_eyes, anyżówka *, Ania bania proszek do prania, arbuzowa helcho, ariva, aliczka, a ja wygrałem życie, aż morde wykrzywia, Ajron, Anima__, Amy_Michelle_Woolf B jak...Bimbałek, Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis, bum, brum brum,Brzydki Niski Beznadziejny, bmblondyn, Bober 00, Britnej z Pirs, Blue1234, belaiza, Biała Frezja, BB USA, Baska88, Bridget Forrester, Biało-czarna, Brzydka Niska Okropna C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka, CUKIERASEK, CiociaZłaRada, Czerwien słońca, collins, ciekawska, chrupek, ciotella,camember, czarna_czorcica, czepiam się wszystkiego D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik09, dorisday, Deko, Dżiordżio, DAISY/DEJZI, Draż., Dear Miss JC, Devileq, depeche15 E jak...extinct, Ewa 33, Elbonita, extented, Efka marcheFka, edi1983, enamorada F jak...furious and tired, Franczeska, Florek, FAJNA MADCHEN, fretka1985, Freydis, Fajnie, fioletowy widelec, balbinakaa, Forrester G jak...gorącaaa25, Giganna, grejpfrutowa, gabsonik, Generał Armata H jak...Hinatka, Hernan, Haris Pilton I jak... ...Iwaa..., Iftar, ike J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania, jolkaza, jo24, Jutro K jak...Karissa, Kadarka, Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil, Kamelia, Karmazynowy Potwór, Konczita, Kicky Rikki, krugeria, koneserd, kucharz nezdarny, k. l o t z , Królowa Bona, Katarzyna Wielka II, kasjerka z tesco, Kobietka z Mazur, Karolinka___* L jak...Lady Love, Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, Lula_90, ladacznica, lubiś, Lady_Baby, Lady Love, lady venera, lora28, like I care, ladaco, lilly rose, LadyPretensja, lady_glutter, Lily*, Iaseczka owieczka Ł jak...Ł, M jak...mawronka, mistyczna, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, Modeaaa, Modeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam, mmm757, Madusia 18, MALA MI, Muller, merkaba, Mars, .Mia., Mała menda, Maleńki żółty kwiatek, Maria Curie Skłodowska, ms.jones N jak...Najmądrzejsza Na Forume, Nil, nieebieskooka, niewidoczny, nie-kumam, ngLka, niclas, Nowa w miescie prawdziwa, neurosa1, 0 jak...Ostroniks, o kurka, optym15, o wwww morde P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, ponawiacz, przedłurzacz orgazmów, papierowe nożyczki, pora zacząć, psełdonim, padlinka, pain au chocolate, palec grzebalec, Persephone, ...pogodna, Przegrałam życie na kafeterii, pozdro600, PonętnaCzekolada, Princpolo R jak...Rwała kwiatki dynamitem, Regres, River17, Rutowicz Jolanta, Ruskaja_Djewuszka, realista, retro, rewq, różowe szkiełko, robaczek41 S jak...setunia, shelma, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia **, SUBSiku, szokująca wypowiedź, Sick Of It All, Some Bizarre, Simsalabim,skategirl,SMYRACZ, Ś jak...Śpiący Leniwiec, świneczka, Śliwka z Kompocie, Święta Krowa, Śpiąca Królewna89 T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik, tanasza, Turquoise, te verde, terri, tomcioszek,Tygrysek, Taśmunia U jak...uk subs, Uśmiechnięte oczęta, Urodzinowa s.d V jak...villemka, Vampire, varelse W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą, Witkacy, Wiosenne Tchnienie Sklerozy, Wielki Zderzacz Hadronów, wlatcasnejkuf, wampirzyca22, wolę koty, Wkurzona7, wariatka666 X jak...xyxx Y jak...yebaka, Z jak...Z Każdym Dniem..., ziutka, Złoty, zaczarniłam sobie nick, zaraz padnę, zuza63, Zołza jakich mało, zielonafasolka Ż jak...Żabi kruk, żubrzyk, żona pastora Teraz jadą cyferki: 0 jak... 1 jak... 2 jak...2*25 3 jak... 4 jak... 5 jak... 6 jak... 7 jak... 8 jak... 9 jak...98 procent Kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdggggggggggggg
Odrzucona, wkurzona bardzo na faceta,józio,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:38 [zgłoś do usunięcia] bywalec1 Hehehehe.... A teraz byłoby ciekawie powydlubywać z listy nicki ktore nicki należą do tych samych osób. Nie jestem kafeteryjnym ekspertem od nickozmianozy ale widzę tu kilka par. Sam też jestem 2 razy ale nie pytajacie o 2-gi nick. Nie potwierdzę ani nie zaprzeczę] bywalec ja tu widze trójkaty i wiecej ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbryna
a mojego czarnucha nikt nie dodał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta masz rację
ja sama tu jestem pod trzema! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[1408 Czy jakiemuś czarnemu nickowi przeszkadza tesco? Bo pomarańczka tu się rzuca.] zawsze jakiś przygłup się znajdzie są ludzie i parapety ;) (trzeba mieć naprawde powazne problemy zeby się przejmować nickiem z kafeterii no ale j.w) dorzucę kilka nicków (kolejnośc alfabetyczna) : a-aster , agiie czy agiee vel deko b-brzydal27 czy 26 e-energiczna trzydziestolatka g-gnom h-hakuna matata j-jestem deską przegrałam życie , jennifer k-kotek mruczek jest jeden p-piąte koło s-santo subito w-wyszłam z kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevina nie ma tu na jego osobistą prośbę.Co Wy się wszystkie w nim kochacie czy jak:) Zauważone blędy w nickach lub powtórki uprzejmie proszę zgłaszać. Zgłaszane nicki prosze wyrózniać, bo czasem z wypowiedzi nie wiadomo co jest nickiem a co nie. A jak...Alice,annpolis90, abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, Aida ,anioł i diabeł w jednym, Artefakt_Diabła,Aniol ciemnosci..., Aganiok, angel_eyes, anyżówka *, Ania bania proszek do prania, arbuzowa helcho, ariva, aliczka, a ja wygrałem życie, aż morde wykrzywia, Ajron, Anima__, Amy_Michelle_Woolf, agiee vel deko B jak...Bimbałek, Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis, bum, brum brum,Brzydki Niski Beznadziejny, bmblondyn, Bober 00, Britnej z Pirs, Blue1234, belaiza, Biała Frezja, BB USA, Baska88, Bridget Forrester, Biało-czarna, Brzydka Niska Okropna, balbinakaa,brzydal27 C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka, CUKIERASEK, CiociaZłaRada, Czerwien słońca, collins, ciekawska, chrupek, ciotella,camember, czarna_czorcica, czepiam się wszystkiego, Czarna Zmija w kropki bordo D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik09, dorisday, Deko, Dżiordżio, DAISY/DEJZI, Draż., Dear Miss JC, Devileq, depeche15 E jak...extinct, Ewa 33, Elbonita, extented, Efka marcheFka, edi1983, enamorada, energiczna trzydziestolatka F jak...furious and tired, Franczeska, Florek, FAJNA MADCHEN, fretka1985, Freydis, Fajnie, fioletowy widelec, balbinakaa, Forrester G jak...gorącaaa25, Giganna, grejpfrutowa, gabsonik, Generał Armata, gnom H jak...Hinatka, Hernan, Haris Pilton, hakuna matata I jak... ...Iwaa..., Iftar, ike J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania, jolkaza, jo24, Jutro, jestem deską przegrałam życie, jennifer, józio K jak...Karissa, Kadarka, Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil, Kamelia, Karmazynowy Potwór, Konczita, Kicky Rikki, krugeria, koneserd, kucharz nezdarny, k. l o t z , Królowa Bona, Katarzyna Wielka II, kasjerka z tesco, Kobietka z Mazur, Karolinka___*, kotek mruczek jest jeden L jak...Lady Love, Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, Lula_90, ladacznica, lubiś, Lady_Baby, Lady Love, lady venera, lora28, like I care, ladaco, lilly rose, LadyPretensja, lady_glutter, Lily*, Iaseczka owieczka Ł jak...Ł, M jak...mawronka, mistyczna, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, Modeaaa, Modeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam, mmm757, Madusia 18, MALA MI, Muller, merkaba, Mars, .Mia., Mała menda, Maleńki żółty kwiatek, Maria Curie Skłodowska, ms.jones N jak...Najmądrzejsza Na Forume, Nil, nieebieskooka, niewidoczny, nie-kumam, ngLka, niclas, Nowa w miescie prawdziwa, neurosa1, 0 jak...Ostroniks, o kurka, optym15, o wwww morde, ostrożniemijajKalisz, Odrzucona P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, ponawiacz, przedłurzacz orgazmów, papierowe nożyczki, pora zacząć, psełdonim, padlinka, pain au chocolate, palec grzebalec, Persephone, ...pogodna, Przegrałam życie na kafeterii, pozdro600, PonętnaCzekolada, Princpolo, piąte koło R jak...Rwała kwiatki dynamitem, Regres, River17, Rutowicz Jolanta, Ruskaja_Djewuszka, realista, retro, rewq, różowe szkiełko, robaczek41 S jak...setunia, shelma, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia **, SUBSiku, szokująca wypowiedź, Sick Of It All, Some Bizarre, Simsalabim, skategirl,S MYRACZ, santo subito, sami Ś jak...Śpiący Leniwiec, świneczka, Śliwka z Kompocie, Święta Krowa, Śpiąca Królewna89 T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik, tanasza, Turquoise, te verde, terri, tomcioszek,Tygrysek, Taśmunia U jak...uk subs, Uśmiechnięte oczęta, Urodzinowa s.d V jak...villemka, Vampire, varelse W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą, Witkacy, Wiosenne Tchnienie Sklerozy, Wielki Zderzacz Hadronów, wlatcasnejkuf, wampirzyca22, wolę koty, Wkurzona7, wariatka666, wyszłam z kąpieli, wkurzona bardzo na faceta X jak...xyxx Y jak...yebaka, Z jak...Z Każdym Dniem..., ziutka, Złoty, zaczarniłam sobie nick, zaraz padnę, zuza63, Zołza jakich mało, zielonafasolka Ż jak...Żabi kruk, żubrzyk, żona pastora Teraz jadą cyferki: 0 jak... 1 jak... 2 jak...2*25 3 jak... 4 jak... 5 jak... 6 jak... 7 jak... 8 jak... 9 jak...98 procent Kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×