Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werdyk

Działka budowlana ok 500 m nie za mała?

Polecane posty

Gość werdyk

Co myślicie o kupnie działki budowlanej w fajnym miejscu, ale niewielkiej , niecałe 500 m. Czy ktoś ma domek na działce podobnej wielkości?? Jak sie mieszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale ni ejest mala dzialka. tylko musisz wziasc pod uwage jej wymiary - jesli jest waska a dluga to bedzie ciezej wybrac projekt bo trzeba zachowac odleglosci od granicy dzialki no i czy nie ma tam jakis slupow energetycznych itp - to tez zmiejszy powierzchcnie do budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdyk
z długością i szerokościa jest ok, domek się zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkm nm
i zabijesz się o własny płot...miałam dom na działce 800 m- okazała się za mała z wielu względów. Teraz mam dom na działce prawie 0,5 ha i dopiero czuję wolność i przerstrzeń. Myślę, że jak na miejskie warunki, na nową budowę 1000 m to b edzie dobra i przyszłościowa działka, która w czasie cię nie ograniczy. 500 m to stanowczo za mało, zobaczysz z czasem będzie to dla ciebie męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdyk
teraz mieszkam z tesciami na działce 1000m i koszenia trawy mam juz serdecznie dość, fakt, po podwórku mozna sie ganiać :) ale roboty tez duzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zupełności wystarczy
na dom, garaż i ogród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkalam z rodzicami na dzialce 600 m2 - zmiescil sie duzy dom, duzo trawy i ogrodek warzywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak jak chce sie
kury chodowac to za mala. Ale jesli tylko trawka zeby lezaczek bylo gdzie postawic to wystarczajaca az nad to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdyk
hehe kur nie chcę hodowac :)) tez mi sie wydaje ze na lezaku bedzie gdzie polezec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim kupisz tę działkę sprawdź gdzie jest kanalizacja. Bardziej mi chodzi właściwie czy np przez połowę działki nie lecą rury kanalizacji w ziemi. Jeśli jest coś w ziemi np rury od kanalizacji czy gazu to też nie dostaniesz pozwolenia na budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
hmm nieznam się na miarach działek ale mieszkam właśnie z teściami w mieście na 4 arach i jak dla mnie to koszmar - obrócić się ciężko - ani żadnego drzewka za bardzo ani nic - każdy metr jest jakby przemyślamy, bo tu by tarasik, tu by ogródek a niewiadomo gdzie by piaskownice - ale najgorsze jest to że to działka otoczona innymi domami - i wszyscy sąsiedzi z okien widzą co robisz w ogródku - a co mnie najbardziej wkurza to jak ktoryś kosi trawe, albo robi coś koło domu jak np. ostatnio jeden montował barierki metalowe to hałas jest taki jakby ci pod uchem walili tą wiertarką i kosiarką - wychowałam się na dużej działce na wsi i tam widoki, cisza, oddech - a trawa do koszenia? no to kupić motorek taki do koszenia i jeszcze się będą kłucić kto dziś kosi - pozatym można się tam rozwinąć od altanki, po huśtawki, drzewka owocowe, grila po basen - i mieć jakąś prywatność.. radze się dobrze zastanowić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkm nm
joojj i amita mają całkowitą rację. Działka to decyzja na całe życie. Co do koszenia trawy- to raczej przyjemność a jak ktoś kosić nie lubi to może kupić sobie nasiona na łaczkę kwietną- to teraz bardzo modne, no i kosi się dwa razy do roku. Nieco przestrzeni zapewnia nam wolność, pamiętajcie o tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zastanawiamy nad zakupem działki budowlanej www.dzialki-szczecin.com w Kobylance, blisko natury i jednocześnie do miasta. A zawsze nam się marzył dom w spokojnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.04 My się zastanawiamy nad zakupem działki budowlanej www.dzialki-szczecin.com w Kobylance, blisko natury i jednocześnie do miasta. A zawsze nam się marzył dom w spokojnym miejscu Myślę, że nie za mała. My kupilismy też działke w Kobylance - bardzo ladna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×