Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość junuj

gdzie jechac nad polskim morze?

Polecane posty

Gość byłem i wiem..
Ludzie tylko nie do Kołobrzegu. byłem w tamtym roku i nigdy wiecej tam nie pojade. Same sanatoria żadnych młodych ludzi tylko Starzy Polacy i niemcy o laskach. Pierwszy mój widok w Kołobrzegu to było sanatorium "kombatant" i te skojarzenie pozostało do dziś. Leba o wiele lepsza lub Swinoujście i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpiękniejsza i czyściutka plaża jest w Świnoujściu, poza tym tam jest najcieplejsza woda, bo to zatoka; poza tym raj zakupów, bo przy samej granicy,dużo do zwiedzania, no i to jedna z największych plaż w Polsce także tłoku nie ma jak np. w Międzyzdrojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Oczywiście tylko okolice Jarosławca-Jezierzany 2km od morza.Zapraszam www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl. Ceny do negocjacji!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeba jest piękna- czysta plaża z atrakcjami dla dzieci, duże miasto , oczywiście tawerny oraz port. Byłem tam 11 razy i zdania nie zmieniłem... Przepiękne miasto. W tym roku po raz pierwszy jadę do Międzyzdrojów- zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monja
Witam. Mam domek do wynajęcia nad morzem w Dziwnówku, do plaży 600 m , plaża czysta, spokój , raj dla radzin z dziećmi . Cena za 4-6 osób 150 zł za dzień.Kontakt monika@f-f.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Zapraszam do Jezierzan 30m od J.Wicko,2km od morza. Wynajmuję domki holenderskie w atrakcyjnych cenach(można się dogadać) www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dębki
dębki lub chałupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja lubię
Międzyzdroje. Tylko plażę wybieram dalej od molo i jest ok :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
darlowek-super Przyjemnie,piekne plaze,miasteczko,spokoj Ale i jak ktos sie chce pobawic to tez cos znajdzie dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Zapraszam nad J.Wicko doJezierzan, 2km domorza.AQWA PARK 2km. Pogoda wprost cudna. Wieczory nad J.Wicko romantyczne( i o dziwo nie ma komarów). Zapraszam na www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl. Ceny do negocjacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta32
Ja wróciłam właśnie z Jastarni. Pogoda była taka sobie, ale przynajmniej moża tam połazić po różnych miejscach. Dla kawoszów polecam nowe miejsce \"Panini Cafe\" na Sychty. Rewelacyjna kawa! I obowiązkowo z tartą cytynową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam z całego serca
Dźwirzyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfhfggd
Łeba - jest cudnie, jeśli chodzi o plażę i krajobraz Szczerze mówiąc, byłam w wielu miejscach nad polskim morzem, ale nie umiem powiedzieć, ile gdzie dyskotek i gdzie starzy, a gdzie młodzi. Moze to dlatego, ze jak tylko przyjadę, to walę od razu na polażę i do wody i juz nic innego dla mnie nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee2
gorąco polecam Pobierowo. wczoraj stamtąd wrócilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
ZApraszam do Jezierzan nad J.Wicko, 2km od morza- Jarosławiec.Tu spędzicie niezapomniane wakacje "POD GRUSZĄ". Zapraszam na www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
ZAPRASZAM DO JEZIERZAN- 2KM OD JAROSŁAWCA. WOLNE DOMKI OD 15 I 18 SIERPNIA. CENY POSEZONOWE!!!!!!!!!www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w Pucku
a jak jest w Pucku, dzieje się tam coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielka28
a gdzie nad morzem są ośrodki z kompleksami basenowymi, aqua parkami?? chodzi o zachodniopomorskie raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Pucku
a w okolicach Pucka sa jakieś aqua-parki, albo chociaz jakieś zjeżdżalnie większe na miejscu??;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Wolne domki holenderskie od 15 i 18 sierpnia-Jezierzany, 2km od morza, 2km AQUA PARK. Zapraszam www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl. CENY POSEZONOWE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Hmm ja się w tym roku zamierzam wybrać nad polskie morze. Kiedyś byłam na heli ale to na kursie surfingu teraz chciałabym pojechać się "wybyczyć" i zregenerować. Które miasto będzie najlepsze? Macie jakiś faworytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Mnie niestety nie stać na wyjazd na Północ :) Myślę za to bardziej nad czymś takim w Jastrzębiej Górze -> http://www.primaveraspa.pl/lato-2011.html Ponoć mają tam dość ciekawe rozrywki dla dzieciaków co jest kuszące, szczególnie dla mamy, która czasem też chce odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek1234
www.leba-kurort.pl/noclegi,domki-letniskowe,krzysztof-domki-kempingowe.html polecam od 10 lat tam jeżdżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dźwirzyno
Spokojnie możesz jechać do dźwirzyna. Kiedyś byłam w ośrodku pionier. Sporo kolonii ale może być. Plaże raz kamieniste, raz nie, ale przy odrobinie rozeznania da radę ogarnąć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×