Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość junuj

gdzie jechac nad polskim morze?

Polecane posty

Gość gość
polecam Mechelinki i Rewę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hel jest super otwarte morze piękna plaża, albo Dębki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo przyjemnie wspominam http://www.przymorzu.pl/leba . Co prawda byłam tam dawno ale miasto dobrze zapadło mi w pamięci. Jest gdzie pospacerować jak również wyjść wieczorem z przyjaciółmi i posiedzieć w jakiejś fajnej knajpce. No i do tego ta piękna plaża…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto pojechać niedaleko Kołobrzegu? Jest to bardzo atrakcyjny rejon nad morzem, ja tam mieszkałam w ładnym komfortowym hotelu http://www.hotelsenator.pl/pl położony jest niedaleko morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania83
ja byłam z dziećmi i ze znajomymi również w Darłówku w 2014 roku i polecam gorąco - w tym roku też się wybieramy bo plaża jest skuper - bezpieczna i duża, a woda płytka przy plaży. Poza tym jest przyjemnie nie ma takich tłumów jak np w ustce czy świnoujściu, poza tym jest sporo atrakcji dla maluchów. Jesli o noclegi chodzi to mogę polecić baltic korona - apartamenty jak normalnie wyposażone nieco luksusowe mieszkania. nam się mieszkało super- a co najważniejsze wszystko dla dziecka zapewniali, podgrzewacze kojce łóżeczka krzesełko - i to w cenie. Polecam- ich strona to www.baltickorona.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie wróciłam z weekendu w Spa w Darłowie i było cudownie! Pisaliście o Darłowie :) rzeczywiście super miejsce, zatrzymałam się w hotelu Lidia, ekstra kąpiele relaksujące połączone z masażem stóp, ponadto smaczne jedzenie, plaża pod nosem, super było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezmiennie
Władysławowo www.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie celujecie w kwatery prywatne i pole namiotowe, to polecam hotel Lidia w Darłowie. Przepiękne tereny, blisko morza i atrakcje w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokooskokao
Trójmiasto, Sopot to dobry kierunek na wakacje, można tam świetnie spędzić czas, zawsze tam się coś dzieje, najlepiej sobie wybrać nocleg blisko morza np. w www.victus-sopot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze słyszałem że brzydkie i grube zaniedbane kobiety chodzą na plażę nudystów czy saunę a jak byłem kilka razy to jeszcze nie widziałem aby któraś była gruba,miała małe piersi lub obwisłe, czy miała coś jeszcze nie tak ze swoim ciałem.Chyba takie komentarze piszą inne kobiety zazdroszcząc naturystkom wyglądu i pięknej opalenizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggg
Od siebie polecam niejakiego Bogdana :) www.bogdansopot.pl Na stronie jest w sumie całe info. Zaryzykowaliśmy w sumie z tym miejscem, bo było tanio i fajna lokalizacja. Powiem szczerze, że są droższe miejsca w Sopocie, a nie dorównują temu – polecam. Byliśmy z dwójką znajomych, więc potrzebowaliśmy dość sporo miejsca. Znaleźli ośrodek, który ma ponoć same dobre opinie w necie. Zostawiliśmy sobie numer, bo opinie nie kłamały – (058) 550-67-58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ceni spokój, z dała od zgiełku, lubi jeździć rowerem, spacerować po lesie to polecam Sztutowo (Mierzeja Wiślana). Miejscowość ładna, czysta, zadbana. Do plazy ok 2 km, ale mając rower trasę pokona się szybko, można iść piechotą przez piękny las, po drodze zbierając jagody czy grzyby. Kursują też meleksy, tak że z dostaniem się na plażę nie ma problemu. Plaza w Sztutowie przepiękna, szeroka, otoczona pięknym lasem. Blisko do Gdańska, Malborka, Krynicy Morskiej. Od lat jeżdzę tam - ul. Szkolna 27, Sztutowo, tel. 697 917 976. Ceny ok. 40 zł za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom, to nad polskim morzem da się spędzić miło wakacje. Trzeba je tylko bardzo dobrze zaplanować. Podstawa to wybór dobrego miejsca noclegowego, które nie będzie za bardzo oddalone od plaży, ale jednocześnie w jakimś ładnym i w miarę zacisznym miejscu. Ja bardzo lubię Łebę i już kilka razy tam byłam latem. Ostatnio w ubiegłym roku. Jak szukałam odpowiedniego noclegu, to wpisałam w wyszukiwarkę Łeba noclegi i na https://www.lebanoclegi.pl/ znalazłam bardzo ładny pokój gościnny. Trafiłam też na piękną pogodę, więc wyjazd był bardzo udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikadraj
MIleno i hotel UNITRAl olecam z czystym sumieniem. Wracamy już tam któryś rok z rzędu. Mają spa, więc to dobra alternatywa na deszczowe dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Hel - najlepsze miejsce. A tak ogólnie to lepiej pojechać do Bułgarii, Włoch lub Chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeździłam do Ustki kiedyś ale te ceny teraz to jest jakaś masakra, za to przerzuciłam się na Międzywodzie i bardzo sobie chwalę, równie ładnie a baza noclegowa wiele tańsza, fajny mają pensjonat- pogodna 1, świetnie wypada stosunek ceny do jakości i miło się tam odpoczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelikan w Karwi super pokoje w atrakcyjnych cenach, do tego spokojna , bezpieczna okolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biszkor
Karwia jest piękna. Nie jest tak popularna jak Sopot, ale na pewno nie da się tam nudzić. I woda jest czystsza. Jakby ktoś szukał taniego noclegu to my zatrzymaliśmy się tutaj http://nocujznami.pl/obiekt/pokoje-go%C5%9Bcinne-edyta. Na tym portalu jest wiele ciekawych ofert, wszystko w niskich cenach, dokładnie opisane. Także na zdjęcia można popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o kupnie apartamentów nad morzem? Mowa o czymś takim - http://www.baltica-heaven.pl/ Oczywiście nie chodzi o względy turystyczne. Raczej bardziej o inwestycję, a ewentualnie korzystanie z tego kilka dni w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2212
Polecam jechać do Krynicy Morskiej, po drodze można zajechać do Karczmy Zamczysko w malborku na kawał mięcha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy znajdzie coś dla siebie w Aquapark Reda. Miejsce super z perspektywy dzieci – tych małych i większych, ale też dorośli skorzystają. Ja tutaj bardzo lubię strefę z biczami wodnymi i innymi masażami. Wychodzę po takiej wizycie o kilka lat młodsza a na pewno zregenerowana i zrelaksowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie mogę ocenić nasz rodzinny wypad do Aquapark Reda. Spędziliśmy tam pół dnia z mężem i dziećmi i wybawiliśmy się za wszystkie czasy. W pewnym momencie miałam już trochę dość tych zjeżdżalni to sobie usiadłam w restauracji z punktem widokowym na basen, także miałam wszystkich na widoku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×