Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość junuj

gdzie jechac nad polskim morze?

Polecane posty

Gość gość
Gdynia to bardzo fajne miejsce na spędzenie kilku dni :) Tanie noclegi gdynia można znaleźć tutaj http://www.pokojewgdyni.pl/ , spaliśmy tam przez cały pobyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insdsds
Z koleżankami byłam na turnusie SPA (odchudzanie, odmładzanie, pełen relaks, indywidualny coaching żywieniowy i nie tylko, masaże) w hotelu http://imperiall.pl. Miejscowości nie znałam do tej pory. Hotel działa w Sianożętach. Sąsiedztwo Kołobrzegu ogólnie. W każdym razie ze SPA praktycznie nie wychodziliśmy. Spróbowałam również terapii w komorze, która dotleniała organizm. Coś niesamowitego, jak dobrze się człowiek po takiej sesji czuje. Jakbym odzyskała kilka lat życia. Sporo przesiadywałyśmy również w barze i na plaży. Naprawdę dobre alkohole i hotel nie zatrudnia barmanów z przypadku :) Jeżeli chodzi o pokoje to standard luksusowy. Nie żałowałyśmy sobie. Ogólnie polecałabym hotel dla kobiet i dla rodzin. Dzieci mają tam co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juczinka
ja uwielbiam Gdynię i Gdańsk, z reguły wynajmuję jakiś apartament na bookaparcie i jadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wdowcem na emeryturze. W tym roku wyjeżdżam do hotelu Imperiall (Ustronie Morskie), aby spędzić okres świąteczny (wcześniej już raz byłem). Hotel jest bardzo dobrze przygotowany na obsługę świąteczną. Zalety pobytu to moim zdaniem wigilia w stylu staropolskim, gotowanie na żywo przez mistrza kuchni, ognisko integracyjne dla gości, dostęp do basenu, boiska, strefy aktywności fizycznej. W hotelu korzystam również zwyczajowo z terapii tlenowej (specjalna komora do dyspozycji) i z masażu gorącymi kamieniami (coś pięknego). Nie obciążam rodziny na święta, bo wiem, że chcą się bawić w swoim gronie. Znalazłem alternatywy sposób spędzania świąt i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadekS
Mi bardzo przypadla do gustu Ustka. Jest tam jakos tak przyjemnie. Bylem juz tam pare razy, ale ostatnio zatrzymalem sie w hotelu Lubicz (www.hotel-lubicz.pl) i przyznac musze ze hotel jest super. Zarowno standard wystroju jak i obsluga na najwyzszym poziomie az chce sie wracac. Dobre miejsce na rodzinne wakacje i romantyczny wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellae
ja lubię wracać do Pucka, za każdym razem rezerwuję domek na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad polskie morze? Wydaje mi się, że ciekawą opcją jest Wejherowo. Miasto niedaleko morza, w którym i ceny są niższe. Są bardzo dobre połączenia nad sam Bałtyk. Ogólnie ciekawie :) http://www.wejherowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest fajnych miejscowości nad polskim morzem z tym że niektóre z nich stały się niestety mocno komercyjne. Przykładowo kiedyś przyjemnie przyjeżdżało się do Mielna a teraz to jedna wielka imprezowania. Z tego powodu najbardziej lubię Rewal bo jest niewielki, spokojny, można wypocząć ale też się wybawić i pozwiedzać. A nocuję w Kompleksie Wypoczynkowym Polonia bo jest komfortowo i blisko morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suziiip
Gdynia jest całkiem fajnym miastem, ja często właściwie tak na spontanie rezerwuję sobie nocleg na bookaparcie i właśnie tam jadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wakacje na morzem spędzić w Darłówku, bardzo urokliwa miejscowość z mnóstwem atrakcji, dokładne opisy tutaj https://apartamentydarlowko.pl/atrakcje/ , jest też pełno apartamentów o wysokim standardzie do wynajęcia, ale najlepiej to zrobić teraz, bo latem już wszystko zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dokonaliśmy rezerwacji na przełom lipca i sierpnia w ośrodku Imperiall w Sianożętach. Tym razem zarezerwowaliśmy cały domek letniskowy, bo wybieramy się całą rodzinką z synem, synową i wnuczkami. Obiekt leży tuż przy plaży i oferuje szczególnie najmłodszym dzieciom bardzo dużo atrakcji. Ofertę znaleźliśmy na stronie pod adresem www.imperiall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz noclegów w Sianożętach to koniecznie sprawdź ofertę na stronie pod adresem www.imperiall.pl. My w zeszłym roku wybraliśmy ofertę noclegów dla pięcioosobowej rodzinki w domkach letniskowych, które bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka32
Ja również polecam Darłówko :) Jeżdżę tam od kilku lat z dziećmi i mężem oraz psem - to wspaniała miejscowość. Mogłoby się wydawać, że człowiek będzie znudzony wciąż tym samym miejscem, ale nam się nie nudzi. Jest co robić, jest co zwiedzać, jest dużo atrakcji i fajne miejsca do spędzenia czasu, nawet jak nie ma pogody. Bardzo fajny jest park gier dla rodzin Leonardia. Jest tez park wodny - bardzo duży i z morską wodą - dzieciaki sobie chwaliły :) Jeśli chodzi o sprawdzone noclegi, mogę serdecznie polecić apartamenty rodzinne BALTIC KORONA (www.baltickorona.pl) - my jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i chętnie wracamy właśnie do nich, jak tylko mamy dłuższy weekend na wypad nad morze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski_turysta
Polecam wakacje nad polskim morzem w Jastarni!:) www.wczasywjastarni.com.pl/ idealna miejscowość dla rodziny z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaTokaz
Ja już obieram całkowicie inny kierunek niż trójmiasto jestem z Wrocławia i teraz jeżeli już jeździmy to tylko do Dziwnowa. Znaleźliśmy tam fajne miejsce do wypoczynku http://www.morskachatka.pl/ gdzie mamy na prawdę dużo prywatności, a na rodzinne wakacje strzał w dziesiątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Trójmiasto jest przeciętne. Jeśli mam spędzać urlop nad morzem to wybieram raczej mniejsze, ale w mojej opinii bardziej urokliwe miejscowości. W tym roku zdecydowałam się, za namową przyjaciółki, że we dwie wybierzemy się do Mielna. Zarezerwowałyśmy hotel w http://www.villarafa.pl/ i pod koniec czerwca ruszamy na wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzić sobie SPA Unitral w Mielnie - dla kobiet miejsce po prostu idealne! Ale nawet faceci coś dla siebie znajdą! A do tego - przystosowani są do przyjazdów całych rodzin, wiec są też atrakcje dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładną miejscowością jest też Karwia. Byłam tam rok temu i urzekły mnie tamtejsze plaże. Ja wraz z rodzinką zatrzymaliśmy się w pensjonacie www.willazlota.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aquaparku w Redzie wiem że mają dużo zjeżdżalni ale jeszcze tam nie byłem. Jak sobie przeglądam ceny za wejście na ich stronie to nie wygląda to najgorzej (tutaj link – www.aquaparkreda.pl ). Zwłaszcza jakbym jakąś grupkę ludzi z pracy na przykład zorganizował to mają sensowną zniżkę, bodajże od 15 osób jest grupowy bilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica89
Dąbki są naprawdę bardzo fajne :D Nie są tak oblegane jak inne miejscowości, a można naprawdę wypocząć. Ja w tym roku jadę tyko na kilka dni, zarezerwowałam sobie kwaterę na Bookaparcie i nie mogę się doczekać tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za morzem średnio przepadam, byłam raz w Kołobrzegu, miasto ładne i było fajnie, ale duża liczba turystów, tłumy jak na promocjach w hipermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beutyyy
W tamtym roku byliśmy z dziećmi na wakacjach w ośrodku Mauro Białogon. To ośrodek w Sarbinowie. Domek drewniany z pełnym wyposażeniem. Wyżywienie stosunkowo tanie i smaczne. Do Mielna bardzo blisko, no i dużo kosztów odpada. Nie można się nudzić, bo nawet dzieciaki mogą sobie w coś pograć, jest internet bezprzewodowy, sporo dodatków ogólnie. Z rezerwacjami absolutnie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wejherowo, blisko nad morze, atrakcyjne ceny, wiele atrakcji turystycznych na miejscu. To niezwykle urokliwe miasto :) http://www.wejherowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda kasy w tym sezonie. Podniesli ceny wiec niech sobie sami wlasciciele mieszkaja w tych kwaterach i hotelach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_9333
A ja polecam "na wzgórzu" w odargowie, tu ich stronka: http://www.nawzgorzu.com.pl/. Wykupiłam sobie z koleżanką wczasy odchudzające: "HARMONIA FITNESS & SPA". tygodniowy pobyt z wyżywieniem, w fajnych, czystych pokojach. Atrakcji nie brakło bo 5x w tygodniu miałysmy zajęcia sportowe. W cenie pakietu była sauna, peeling i masaż w spa, 100zł do wydania w gabinecie kosmetycznym :) Za takie pieniądze naprawdę opłaca się jechać na tydzień! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,ale dlaczego nie przeszukasz internetu? ;) polecam zerknąć na www.najlepszemorze.pl :) Wszystkie miejscowości dokładnie opisane, filmy, zdjęcia itp. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak akurat mam więcej wolnego czasu w weekend to zabieram rodzinkę i jedziemy odwiedzić Aquapark Reda. Dobre miejsce żeby z jednej strony dzieci się wyszalały, a z drugiej dorośli trochę odpoczęli. Strefy jacuzzi są rewelacyjne, można rzeczywiście się odprężyć i dać trochę relaksu zmęczonym mięśniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wam miasto Rowy. W tym roku byłam tam w świetnym ośrodku www.lazurosrodki.pl i mogę powiedzieć wam że jest to świetne miejsce do odpoczęcia podczas urlopu. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem ośrodka to polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×