Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

A co do kota też mialam jeszcze kilka dni temu,ale wzieli go inni ludzie.Tez obawiam sie toxo,ale mam nadzieje ze nie jestem chora. Poki co nic nie wiem.Badan jeszcze nie mialam zadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves a kiedy dokładnie śmigasz do polski ? nie to że jestem ciekawska ale nie chce mi sie liczyć tyg ciąży a 10 X mam wesele i nie wiem który to będzie tydzień a terminy mam podobne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisman no zobaczymy, roznie to dzieci reaguja ale postaram sie dawac mu w tym okresie jak najwiecej milosci pieszczot itd, na razie jest plan ze ja mlodszym a tatus starszym ale zawsze jakos to zmieszamy. mam znajome co maja niecale roczne bobaski i maly niezle sie nimi zajmuje hehe z takim malym szymkiem 8 miesiecznym bawi sie do upadlego on raczxkuje i niby go gania a on przed nim ucieka dobre, chce go karmic i poic i co najlepsze jak klapsnie na dupke to chce podnosic tylko jakos dziwacznie mu to wychodzi , ale wiadomo dzieci szybko sie zmieniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najprawdopodobniej bede leciec 9 pazdziernika i 16 pazdziernika powrót. To bedzie mój 18tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko Latte to oni Cie chyba całą przebadaja 11 badań? Ja się tak obzarłam tymi porzeczkami że az mi niedobrze. dziewczyny czy pikantne potrawy nie zaszkaodza fasolce bo ja to chyba jakiegos meksykańca urodze tak za mną wszystko pikantne chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam u mnie wszystko super :) gdyby nie dowód na USG, to wątpiłabym wtę ciążę, bo tak bezobjawowo ją znosze, że aż szok. No i wtedy sie martwię, czy wszystko ok, czy maluch tam w ogóle jeszcze jest, bo żadnych znaków mi nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo mi polozna powiedziala ze mozna jesc pikantne potrawy jesli Ty je tolerujesz to malenstwu nie zaszkodza. Figleaves ale my jako kobiety w ciazy mamy dentyste za darmo, polozna da Ci do wypelnienia formularz ktory musisz odeslac do NHS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałyscie o farbowaniu włosów-pytałam o to moją ginę i pwoiedziała, zeby jednak dozakończenia I trym się wstrzymać, bo moze nie zaszkodzić, a moze zaszkodzić-lepiej dmuchac na zimne-też chętnie bym pofarbowała, ale poczekam-nic mi się nie stanie, a gdyby coś sie stało to nie wybaczyłabym sobie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowka2010
hej dziewczyny, ja rowniez mam termin na marzec 2010, dla mnie byl to szok, 9 miesiecy staran, itp. ale udalo sie, pierwsze usg zamna i tez gdyby nie to usg testy i badanie krwi nie wierzylabym do konca, ale czasami boli mnie brzuch, do tego musialam i nadal przyjmuje bromergon, wlasnie jestem na etapie zmniejszania dawki bo tak zalecil lekarz, czy wy tak tez sie wszystkiego boicie? bo ja mega bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
Poczytalam wasze opinie o farbowaniu włosów i jakieś artykuły w necie i wiecie co...chyba nie pofarbuję, powstrzymam się. A faktycznie, moja ciąża jest tak wyczekana i z takimi problemami, że nie ma co ryzykować. W końcu to nie ja będę na świeczniku:) Wtopię się w tłum i nikt nie zauważy ze tego nie zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
racja, ewentualnie tylko szamponetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
LATTE MACCHIATO a mozesz powiedziec jakie badania mialaś zlecone? ja mialam mocz, morfologia, grupa krwi, glukoza, HBS antygen, różyczka, toxoplazma.. zapłaciłam 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzis tez byłam na badaniach i za grupe ,morfologię ,cukier ,tarczycę ,toksoplazmozę i mocz zapłaciłam 104zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszystkie badania dopiero pomiedzy 12 a 14 tygodniem i tak samo usg. Oj to sie naczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo ale pierwsze badania chciałam zrobić w miarę od ręki a wiadomo iść do lekarza ogólnego po skierowanie potem do gina po skierowanie to się schodzi :( no więc robiłam takie badania Grupa krwi ; WR ; Antygen HBS ; HIV ; toksoplazma IgG ; toksoplazma IgM ; różyczka IgG ; cytomegalia IgM i zostało mi jeszcze : mocz ; morfologia ; glukoza a te muszą już być na pusty żołądek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
eluśka85 ja bralam slub 20.06 i tydzien pozniej dowiedzielismy sie,ze zostaniemy rodzicami :) ale sobie sprawilismy prezent slubny ;) jestem fryzjerka i powiem wam,ze farbowanie wlosow nie szkodzi dziecku tylko wam moze byc nieprzyjemnie,tym bardziej jak macie mdlosci...farbowanie nie jest tak zle gorzej jak ktoras rozjasnia wlosy,wtedy ciezko wytrzymac ten zapach,bo rozjasniacz ma bardzo intensywny ostry zapach...i ja mam wlasnie ten problem,moze za miesiac sprobuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74 ja tez pikantne wcinam wczoraj kebaba na ostro :) ale masakra jak piekło no i generalnie jak kiedyś jadłam kilogramami słodycze tak teraz juz nie tylko ostre słone i pikantne :D co do badań a niech badają i tak jeszcze dodatkowo chcę sobie zrobić kilka badań tak dla pewności np cholesterol itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
dopisze sie jesli pozwolicie ;) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask...................24............19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26............24-0 5.........27/28.02. ......... Majek123.............24.............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna.............29.............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74.............35.............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa.............33.............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23........23.............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys................21................??............03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia ........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28............30.05..........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... 06.03. ............. koja2121..............24............27.05..........06. 03.......Cieszyn joanna84..............25............31.05..........07.03......Wrocław Kas1ek.................26............27.05..........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06..........08.03....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.03.....ok.Malborka dorotka................29............01.06..........08.03... ......Gdańsk lulu2008................31............25.05..........09.03....Warszawa karro...................31.............-----...........09.03.......Szwecja gonek2417............30............02.06...........09.03........lubuskie engine30..............30............25.05...........10.03.......zach-pom michalka25............25............1.06............11.03.......Midleton mysikrólik.............34............02.06..... .....10.03.. .............. wazka85..............24............03.06............08.03. ......Irl.Polnocna natka23...............23............30.05...........10.03....Włocławek motylek_85...........23............06.06...........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06...........14.03 ... ............ eluśka.................24............ 07.06...........14.03......Szczecin LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ ..16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06...........17.03..........Anglia Mamulka28...........28............10.06............17.03. ....lubuskie kubasia...............38.............09.06...........17. 03......Szczecin elakl...................27............11.06............18 .03....Birmingham Izabell1982.......... 26............11.06............18.03........Londyn madzikowo...........25............11.06............18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23............13.06............18.03........Gdańsk Ola_26................26............10.06............20.03 ...........śląskie Minea777.............35............14.06............21.03..........śląskie Gosiaaa ..............29 ............14.06 ...........24.03 .....podkarpackie rok.sana.............23.............17.06............24.03... ..podlaskie asiulek29.............29.............20.06............28.03.......Białystok andzia-26............26.............22.06............29.03....Starogard kubeczek80.........29.............25.06............31.03 ....wielkopolskie **tina**...............34.............28.05............? ? ? ? ........Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
Czy którejś z Was lekarz kazał zrobić tzw kartę grupy krwi? bo mi kazał. Wyrabia się ją za opłatą po dwukrotnym wyniku grupy krwi, jest kompatybilna z plastikowym dowodem osobistym. Trzeba to robić, czy może mi kazał ze względu na RH minus? Wiecie coś o tym? Nie wypytywałam się go, po prostu przytaknęłam i zrobię, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
masz grupe RH - wiec jesli sie nie myla macie konflikt serologiczny,ale to chyba tylko wtedy jak maz ma +...mimo wszystko mysle,ze to nie ma z tym nic wspolnego,chociaz moze i tak...teraz jest tak,ze mozna miec wlasnie taka karte z grupa krwi i wtedy te dane sa tez w komputerze,wiec jakby cos sie stalo to kazdy szpital bedzie od razu wiedzial jaka krew jest potrzebna,bez robienia dodatkowych badan...u nas o tym mowia w laboratorium,wiec nastepnym razem jak bede robila badania to tez zrobie grupe krwi jeszcze raz...oczywiscie jest to platne ale juz na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjeejjQQQ ale z was dziewczyny zdzierają kaskę!!!! Ja z badanie nie płaciłam nic , no sorki prywatnie tsh - 17 zł a miałam:mocz, morfologię , toxoplazmozę ,grupę krwi, WR, glukozę odczyn coombsa, i coś tam jeszcze było- wyniki zostały u doktorka a położna miała je przepisać w moją kartę . Co do tej karty - z grupa krwi Dla mnie to kaska wyrzucona w błoto i to z tego co słyszałam dośc duża przecież wystarczy jak w karte ciązy będziesz nosić dokument z laboratorium na którym pisze jaka masz grupe krwi. Mi jedyne ten wynik zwrócono, a położna powiedziała ,że mi się może przydać na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie karty krwi też nie kazał robić , ale HIV też nie , toxo 2 sztuki morfo glukozę mocz , jakieś kiły , i coś tam jeszcze , grupę krwi jak nie znajdę oryginału tej kartki z grupą krwi , a to jest możliwe ja jestem postrzeleniec i kładę czasami rzeczy gdzie popadnie a później szukaj wiatru w polu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonek2417
no tak ja chodze prywatnie do lekarza i niestety za wszystko trzeba placic...pewnie,ze mozna trzymac ten wynik z grupa krwi,ale zawsze mozna zgubic,z synem tez mialam robiona grupe i nie mam pojecia gdzie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania na grupę krwi (AB Rh+) miałam robione jako dziecko (wpis w książeczke zdrowia dziecka) potem w każdej ciąży (bo pierwsza była w Polsce a druga w Irlandii), a przy porodzie zbadali mi jeszcze raz bo miałam transfuzję krwi. Ps. Nie mam żadnej karty, a wszystkie badania i tak były bezpłatne i "aktualne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za wszystkie badania płacę bo chodzę prywatnie ,grupę krwi robiłam ale chyba zgubiłam , a nie honorują wpisu w książeczce zdrowia , tylko papier laboratorium . a Figleaves i inne szczęściary od córeczek mam pytanko czy jak chodziłaś(ście ) z córcią w ciąży to brzuch miałaś w wersji sportowej czy rozlazłej , tak pytam bo koleżanka mówiła mi że na córcie to miała brzuch tak w całości czyli we wszystko jej weszło taka duuuuża się stała a na synka bo chyba teraz będzie miała to piłeczkę z przodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×