Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witajcie, ja co prawda sie nie udzielam od narodzin mojej córeczki ale podczytuje czasami, juz dawno pracuje i ostatnio mialam klopot z opiekunką dlatego mam pytanie do Ciebie Minea77, dajesz Michasia nadal do zlobka? na Liburnii czy Zorr. Tez jestem z Cieszyna i sie zastanawiam ale jakos sie waham :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusials nie uszy tylko uszko :) zle sie ulozylo jak bylam w ciazy i sobie jest zdeformowal ale im jest starszy tym zgiecie jest mniejsze. Jesli chcialas mi zrobic przykrosc to Ci sie nie udalo :) Ja przynajmniej mam syna a Ty jak wsnioskuje zakompelskiiona babo nie i Ci zal d u p e sciska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea zagladasz jeszcze tu czasami?? Wpadnij na BB w wolnej chwili :) U mnie juz lepiej dziekuje :) Ciesze sie ze juz to przerabialas i masz to z glowy - ja widac na poczatku drogi dopiero jestem hihi. Tez mnie wkurza jak tesciowa wyrywa mi Arturka i pokazuje jak go kocha i w ogole... Gdyby byla w stosunku do mnie OK nie przeszkadzaloby mi to, ale ze jest inaczej to wyczuwam taka obłude. Ahh szkoda gadac normalnie. Z M mam czasami takie przeboje... Nie dosc ze przepracowany i wiecej go nie ma jak jest to jeszcze w tym czasie jak jest to si klocimy :/ Czasmai jest super (np teraz) ale ta sielanka nie potrwa dlugo. Mam juz dosc takich hustawek i chcialabym zeby w koncu zostalo tak jak jest teraz. Jesli chodzi jeszcze o ta tesciowa to czuje ze jest coraz bardziej za mna. W ogole ograniczyl kontakty z rodzicami. Myslelismy ze tak bedzie lepiej bo te relacje nawet miedzy nimi zaczynaly byc niezdrowe. Baaa co ja mowie - one zawsze byly niezdrowe ale teraz to juz w ogole przeszli samych siebie. Niestety niewiele to pomoglo. Matka moze juz nie jest taka zlosliwa ale jednak cos jest nie tak. Jak zwykle jakies niedomowienia. I nie domsylaj sie tu o co chodzi? :o Ale to ich problem. Skoro nie maja nic innego do roboty jak sie samemu nakrecac to prosze bardzo. :P A jak tam ze zlobkiem i praca?? Najwazniejsze ze panie zrobily na Tobie dobre wrazenie. Mam nadzieje ze Malenstwo dzielnie znosi zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) Wpadłam ucałować wszystkie nasze dzieciaczki ❤️ Dziś właśnie nastał mój termin porodu, ale Filipek grzecznie czeka na taty urlop. Zosia i Małgosia już nie mogą się doczekać braciszka. Ja wciąż jestem na chodzie i tym razem też mam nadzieję na prowokację. Do szpitala daleko, więc wolałabym, aby poród nie zaskoczył mnie w domu. Niedługo zdam tu pełną relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudelduda - super , że wszystko u Ciebie dobrze. Już niedługo zobaczysz swoje maleństwo. Oczywiście czekamy na relację i opowiadania. Może jakieś zdjęcie na nk? :) Trzymaj się dzielnie - buziaczek w brzuszek dla mamusi i maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina6455
Dziewczyny kiedy Wasze dzieci zaczęły siadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz ma 7,5 miesiąca i jeszcze samodzielnie nie siedzi. ( jak się go posadzi to chwile tak). Podobno większość dzieci sama siada jak mam 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelduda trzymam kciuki:-) Cieszę się że o nas pamiętałaś. Tutaj troszkę się pozmieniało i uciekłyśmy na inne forum. Ale bardzo czekam na relację:-) Ewelina 6455 moja córka zaczęła siadać zanim miała 7 m-cy ale to wcześnie jak na dzieciaczka. Synek robił wszystko później i zaczął jak miał 9 mcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina moj sam nie siada jedynie wlasnie jak go posadze sama to usiedzi jakis czas chyba ze czasem go zniesie na bok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda - baaaaaaaaaaaaaardzo sie ciesze,ze to już czas :) pewnie trzymasz już swojego maluszka w ramionach - czas szybko leci :) pozdrawiam WSZYSTKIE dziewczyny bo pewnie, mimo,że tu cisza to zagladacie z sentymentu :) u nas od czasu jak starszy zaczał chodzić do przedszkola - to ciągle chorujemy - i tak wkółko :) na szczęście u Maksia to chorowanie kończy się tylko katarem, gorzej ja znosze te wirusy.. Może w końcu uda się odszukać Was na BB :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne i radosne zdjęcie z Twoim dzieckiem w brzuszku.. Poszukuję naturalnej, otwartej kobiety do fotografii ciążowej. Mogę się umówić również po urodzeniu z małym niemowlęciem. Nie jestem młokosem bo mam córkę 31 letnią. Chcę wykonać zdjęcia do nowego portfolio o tej wspaniałej tematyce. Sesja bezpłatna - pozowanie za zdjęcia. Fotki opracuję komputerowo najnowszym programem do edycji firmy ADOBE. Wyretuszuję bezpłatnie. Oszczędzasz 330 złotych zapłaty dla tych, co robią zdjęcia za pieniądze. Chętnie też zrobię fotki według pomysłu przyszłej Mamy. Dojadę bezpłatnie na terenie Szczecina i okolic. Na imię mam Jerzy. Udzielę informacji, e-mail: rezolutek@onet.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszczek28
sprawdzam stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszczek28
jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszczek29
cos sie zacięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na moje aukcje
Gość podwojna_juz_mama
Hej dziewczyny. Moze uda mi sie dotrzec do ktorejs. Potrzebuje przepis na 3 bita z tego forum. Sledzilam wasze forum i troszke sie wypowiadalam gdy bylam w ciazy z moim urwisem i spisalam przepis ktory ktoras z was zamiescila. Niestety zgubilam go, na necie moge znalesc mnostwo innych przepisow ale zaden z nich nie jest taki jak wlasnie ten ktory mialam i nie smakuje mi :( Prosze jezeli ktoras jeszcze go posiada albo zobaczy ten post osoba ktory ten przepis dala aby jeszcz eraz go wyslala. Probowalam przegladac strony i szukac ale zajelo mi to prawie polowe dnia i tak nie moge go znalesc :( Z gory wielkie dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×