Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Tina też próbowałam , ale nie moge nk wejść przez tę wyszukiwarkę , poczekamy może któraś z dziewczyn coś wymyśli ja taka dobra z info nie jestem wręcz czasami czuję się lekko za murzynami , nie obrażając osób o innej karnacji skóry . Nikamo a u Was to na pewno okres przedślubny do lekkich nie należy , ja do ślubu to chyba w dwa miechy schudłam z 8 kg , nie powiem z korzyścią to dla mnie wyszło , ale do końca się zastanawiałam nad tą decyzją , nie żałuję :D oczywiście że wyszłam za mąż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc jestem na blgu i nie wiem jak wpisać , jako komentarz i jestem wtedy gościem , kuchnia wiem że dla niektórych dziewczyn to trywialne pytanie ale ja nigdy na blogu nie byłam , i sie uczę , proszę o wyrozumiałość.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tina to jedziemy na tym samym wózku :) ten sam termin porodu :) Krisman ja ci nie pomoge,sama nie wiem. Ja zapisalam się do lekarza GP na poniedziałek.kończy mi się urlop i bede chciala isc na zwolnienie.Trzymajcie kciuki bym dostała L4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuałam tego marca w Twoi znajomi i nic mi nie znalazło :( Karolajna, wysłałam prośbe o hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam podaj jak możesz link do bloga bo jak wchodziłam we wcześniejszy link to mi nie działał :( mi nadal NK nie wyszukuje ;) poczekamy i może mamula wrzuci link do konta na NK a nie przez wyszukiwarkę ;) to może wtedy zobaczymy co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laatte zobacz na gg przesłałam Ci wiadomosc od Karlajny :) bynajmniej co do bloga :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte podaj mi gg to Ci napisze bo tez miałam z tym problem i Karolajna mi wyjaśniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wlasnie z pracy wrocilam oj zmeczona dzisiaj. Ogolnie to czuje sie super, czasami mnie troszke brzusio zaboli ale jest ok. Dziewczyny o co chodzi z tym blogiem ???? Moje gg 4252742 specjalnie zalozylam hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl to odpoczywaj i siadaj do kompa i nadrabiaj zaległości bo się dzieję ho ho :) ;) ja uciekam jakiś obiad mężowi zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a mnie cos z boku dzis boli ta jak jajnik? Mam dzis nerwowy strasznie dzień moze to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pożarłam hamburgera, teraz patrzę na drugiego i dalej ślinka mi cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74 ja tez mam taki jakiś ból jakby jajnik ;) ale myślę pozytywnie że macica się rozciąga że coraz bliżej dnia kiedy powinna wystąpić miesiączka ;) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki widzę,że sporo nas przybyło podczytuję was czasami ale zabardzo nie mam czasu a tak to przychodzać z pracy to jem obiad i idę spać mam nadzieję, że ten objaw szybko minie bo przez niego mam małe zaległości ze sprzątaniem umnie kończy się 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupilam dzisiaj wage i mysle ze jakies 2,5 moze 3 kilo na plusie, bo nie jestem pewna ile bylo wczesniej, poprostu super hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z tą nk - to trzeba chyba zaczekać. Skasowałam tamto konto i założyłam nowe- profil otwarty, a i tak nie widać w wyszukiwarce- być moze konto musi przejść jakąś weryfikację moderatora i odrazu dlatego go nie widać...... Wagi to ja nie kupuje- mam to gdzieś haha i tak mam i bez ciąży na plusie- więc schizować się nie mam zamiaru :) W ostatniej ciąży ginka mi mówiła, zę jak się tyje ok kg miesięcznie to jest ok - ale pod koniec to chyba idzie 2 na miesiąc haha Dzisiaj przypadkiem znalazłam coś takiego w sieci jak detektor tętna płodu - i zastanawiam się czy warto może kupić :) koszt na allegro od 130zł - ponoć super słychać tętno już od 12tc i można nagrywać....ale nie wiem z drugiej strony czy mając coś takiego, człowiek jeszcze bardziej nie popada w jakąś paranoje? sama nie wiem co o tym myśleć, czy któraś miała coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajadam własnie JUŻ drugiego marsa lodowego - ten karmel pychota..tak normalnie prawie nie jadam słodyczy, a dziś jakiś obłęd. Trzeba znowu powrócić do arbuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam odezwij się do mnie to wszystko wyjaśnię jak masz się wpisywać kurcze zajefajna sprawa z tym tętnem, pamietam, że z Jaskiem schizowałam masakrycznie, teraz chyba też nie bedzie spokojna ciąża muszę pomyśleć o zakupie ;) fajnie, że już nas tyle na blogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że kilka z nas dziś miało jakiś zły nastrój, ja wstałam dziś zła jak osa, ale jakoś w ciągu dnia mineło. Ostatnio pisałyście o rosołku że tak miałam na niego ochotę że dziś musiałam zrobić i już zjadłam 4 talerze :) Zaraz chyba pęknę :) Z tym pomiarem tętna to rzeczywiście fajna sprawa, trzeba będzie nad tym pomyśleć. Nikamo dzięki za zaproszenie na nk :) Pozdrowienia MARCÓWECZKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy boli was kręgosłup? Mnie od kilku dni pobolewa kręgosłup, nieraz nawet nie mogę stanąć na nogę :( A przecież to dopiero początek więc nie powinien już boleć kręgosłup :( Czy możliwe że dlatego że dużo chodzę? Bo w sumie zaczęło się odkąd wróciłam po urlopie do pracy. Znów nastepny problem do zmartwień sobie wymyśliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
Przed chwiła założyłam byle jakie konto na naszej klasie i od razu jest widoczne w wyszukiwarce, nie ma żadnego problemu, nie czeka sie na weryfikacje moderatora... Mamula28 jesli szukamy kogos w wyszukiwarce musimy wpisac dane ktore ten ktos w pisał w miejscu " imię i nazwisko" czy w miejscu imie i nazwisko napewno wpisałas marzec2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
SZCZESLIWA mnie nic nie boli ani brzuch ani kregoslup tylko te mdłości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tak jak pisałam wcześniej mamula sprawdź czy nie masz zaznaczonej opcji " ukryj konto w wyszukiwarce " może to o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdzilam poczte i dostalam zawiadomienie o usg bede miala 3 wrzesnia, czyli jeszcze troche czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl to fajnie masz.Ja jeszcze nic nie wiem :( 11 dni jeszcze do wizyty u położnej. Mnie katarzysko złapało.Od samego rana boli mnie głowa :( czuje sie chora.Nic nie moge wziac zadnego leku przeciwzapalnego a łeb mi peka. Oby jutro było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×