Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No i mamy kolejnych znudzonych! Wiadomo ze nie wolno patrzec na zegarek, jednak to nie takie proste. Zegary sa wszedzie: na monitorze w ktory ciagle patrzymy, tel stacjonarnym no i w komórce ktrą się sprawdza 1000 razy dziennie z nudów, no nie? :] Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Dokładnie:)Mi nie chodzi o jakiś przysłowiowy zapieprz w pracy,ale jak miałam wykonać parę telefonów to nie wiem kiedy mi 30 minut minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Nie macie teraz na końcówce czerwca okresu sprawozdawczego? Ja niby mam, ale co miesiąc wrzucam do excela zestawienia i podliczenie wszystkiego do sprawozdania zajmuje mi chwilę. No i dalej to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmdfdf
najgorzej że słucham se radia ------------> kiedy podają godzine przy serwisie inf. to zatylem se uszy :-) ale czasem podają godzinę znienacka i wtedy tragedia -" dopiero ta godzina?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No tak, komputer własciwie robi wszystko SAM....i jak tu miec zajęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
A u mnie dzisiaj jakaś wiertarka szaleje piętro nizej. Rozkosz dla uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jakaś wiertarka, z tym że za drzwiami, ale drzwi otwarte :) Jeszcze tylko dziś, jutro, pojutrze i morzee na 2 miesiące :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co mój szef
mój szef jest na urlopie, obie z koleżaką sie nudzimy od kiedy go nie ma :D jak jest zawsze nam wymysli jakies zajęcia, on przyciąga kłopoty i problemy do rozwiązywania :D bez niego jest spokój i cisza i ...nuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nudy, tłumaczeń brak, chętnych na szkolenia brak, ale na szczęście koleżanka przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
O, właśnie przed chwilą zrobiłam wszystkie papiery, które powinnam zrobić w jeden dzień. I dalej nuuudyyyyyy Zaraz idę na śniadanie, pogadamy z kumpelą i pół godziny zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvv
jak macie koleżanki psiapsiułki to spoko , je siedze sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
NIe do końca, bo ile można gadać, tematy się już kończą :o A moja jeszcze czasami śpiewa jak coś leci w radio, no nie powiem jej, że głosu to ona raczej nie ma... zieeewwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja tez w sumie siedzę sama... :( Moge tylko dzwonic do koleżanki ale Ona jest w pracy i sie nie nudzi jak ja. Hm.... byle do 16:00....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaka
i ja też sama, od rana nuda okrutna, wczoraj miałamwolne a dziś znów szarówa, deszcz, książka nawet nie ma z kim pogadać. mam webgadu, ale znajomi zajęci nie mają czasu klikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Najchętniej to bym sie zdrzemnęła.... Spać mi sie chce a przeciez spałam od 22 do 7 rano!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Dziaj jest" dzień przytulania" - przynajmniej tak powiedzieli w Zet-ce Więc przytulam wszystkich nudzących się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvv
taka praca dobija psychicznie powiem wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaka
ja tam już jestem dobita na mxa a gdzie 15ta?? buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvv
pod żadnym pozorem nie spoglądaj na zegar!! :-) to grozi załamaniem się totalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A najgorsze jest to, że tu siedzę i myslę ile mam do zrobienia w domu itp, a jak będę w domu to będę tak zmęczona nic nie robieniem i przyzwyczajona nygustwem, że w domu tez nic nie ruszę, tylko włącze jakis film itp..... Tak źle i tak nie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvv
jesteśmy tacy nieszczęsliwi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Aneta_
Przedwczoraj nudy , wczoraj nudy , dzis zalicze zgon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Proponuję założyć stowarzyszenie do walki z nudą w pracy . Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaka
Kate masz dokładnie to samo co ja, od pół godziny usilnie się zastanawiam nafd L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Kate, ja mam do pomalowania pokój dla maluchów + zrobienie porządków takich totalnych, wyszykowanie wyprawki, kupno nowych mebli... tyle tego... w robocie to mogę sobie tylko po allegro pobuszować :| Przychodzę z roboty, jem obiad i idę spać, potem nie mam na nic siły ani ochoty. Siedzę tu tylko dla kasy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
DOKŁADNIE!!! Zje sie obiad, chwile odpocznie i zaraz robi sie wieczór i znowu trzeba isc do pracy... I tak dzień za dniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvv
ja siedzę do 15 . po 16 jestem juz po obiedzie i myślę że czasu mało dla siebie nie mam ---> tak do 23, 24 kiedy to udaję się spac :-) ale może to dlatego że mieszkam sam , nie mam obowiązków wobec dzieci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×