Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość u mnie też nudy
ja to przez tą robote tak sie rozleniwiłam, ze na nic nie mam ochoty .. no oczywiscie poza ploteczkami z kolezankami , tylko wracam do domku szybko obiadek i lece do psiapsiul jak cały dzien siedzi samemu i zero klienta to chyba mam usprawiedliwienie na to latanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttty
ostanio nawet mi czas szybko leciał jak siedziałam na www.kurnik.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ja wam zazdroszcze
No wlasnie, wiec jak dlugo zajmuje przeglądnaie poczty, wpisanie FV i odebranie telefonu? Mnie bardzo mało, a reszta czasu co? Lepiej pojde, bo sie zdoluje :( tez mialam taka prace, a do tego robilam projekty dla klientow i zajmowalam sie ksiegowoscia, masakra... a i tak lepiej niz obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ja wam zazdroszcze
Zreszta w sumie mam kupe roboty, bo nie codzien mam czas zeby cos zrobic... pieprzone uzaleznienie od kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też nudy
zapraszam do siebie do pracy wszytkie kolezanki które oczywiście nie pracuja, no cio potecialny klient a że nire zamawia nic to szczegoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ja wam zazdroszcze
Po prostu mam bodziec do szukania nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy nudy nudyyyyyyyyy
O rany Kate mam dokładnie tak samo. 8 godzin totalnej nudy. Czuje ze cofam sie w rozwoju. Nie rozwijam się w tej firmie, niczego nowego sie nie ucze. Poprostu dno. Chetnie bym zmienila prace ale jestem z malej miejscowosci i prace tutaj trudno. Moze byloby inaczej gdym zarabiala tyle co Ty. Ale mam o polowe mniej!!! Beznadzieja. Czasami to mam z tego powodu stany depresyjne ;-)Czuję sie taka niepotrzebna, zbędna. Pracuję w sekretariacie. Skończylam studia a mam wrażenie ze szef trzyma mnie tylko dlatego ze jestem niebrzydka i robię jako wizytówka firmy. Dla mnie to jest poniżające. Czasami brakuje mi juz pomysłów co ze sobą zrobić zeby jakoś zapełnić te 8 godzin. Ach, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też nudy
okulista pyta sie ile godzin będzie pani przy komputerku pracowac - ja jakies 1 godzinka bo tyle zajmnie wystawienie faktur i ofert ........ aha to nie sa narazie pani potrzebne okularki ciekawe na jak dlugo bo zapomniałam powiedziec o kafe 7 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttty
hehe:) dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też nudy
kurcze jeszcze 4, 5 godzinki dobrze ze w sobota wolna ... ja tylko patrze co mam jeszcze do zjedzenia 4 kilo juz na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy nudy nudyyyyyyyyy
jeszcze ta dzisiejsza dołująca pogoda. Nie wiem jak u was ale u mnie (woj. maz.) za chwile lunie deszcz. Dobrze, ze niedługo idę na urlop. Tydzien odpoczynku. Odpoczynku? Tylko od czago? Przecież w pracy się nie napracuję ;-) Ale nic nie robienie jest 100 razy gorsze od nawału roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy nudy nudyyyyyyyyy
Ja z nudów ni epodjadam, ale za to palę. Papieros co godzinka czasami co 30 min. Próbowałam ze nieraz rzucić, ale w tej pracy to jest niemożliwe. Palę z nudów. Zawsze jakies 5-7 min zleci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon33
dolaczam do znudzonych!:(szlag mnie czasem trafia, bo ilez mozna serfowac po necie..ja tez pracuje w administracji. Kupilam ksiazki do hiszpanskiego i czasem cos poczytam...poza tym..czasem kafe, onet-wiadomosci, email, NK, bbc...i moj dzien sie konczy...a musze siedziec w pracy 9 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttty
też jestem z mazowieckiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon33
dzieki Kate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon33
dobrze,ze dzis piatek, to mozna przynajmniej odliczac:)) poniedzialek to totalna depresja:((( nie ma to jak lubic swoja prace, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparka-sekretarka-D
no wiec dołączam do nudzących się w pracy;) witam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon33
mnie tutaj tez trzymaja zarobki, mili ludzie, super szef i recesja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka 02
Dobrze, ze niedługo idę na urlop. Tydzien odpoczynku. Odpoczynku? Tylko od czago? Przecież w pracy się nie napracuję Ale nic nie robienie jest 100 razy gorsze od nawału roboty. Przysiegam Ci, ze nie gorsze. Mialas kiedys tyle pracy, ze wychodzilas z domu o 6, wracalas o 21 (fakt, daleko mialam), ciagle zmeczona, ciagle nie wyspana, w pracy za 15 8 - a wszyscy juz na Ciebie czekali, brak czasu na jedzenie, brak na odsapniecie, tylk szybko szybko szybko musi Pani wykonac robote za 3 osoby bo inaczej zostanie Pani do nocy... Tez czulam, ze sie cofam - praca powtarzalna, a ze zmecznia nie bylam w stanie logicznie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×