Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
U mnie sie troche ruszylo w firmie, takze jakbym sie juz nie odezwała to przyjemnosci na week zycze wszystkim :) ZNUDZONYM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck... limit na ogladanie filmow online na dzsiaj skonczyl mi sie! Trzeba jakims tematem rzucic, ja sie dzisiaj zanudze. Nic do roboty nie ma, niiiiiiiic....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
ja jasnej karnacji nie mam..po tacie jestem jakas taka ciemniejsza:):Di dobrze bo solarium nie musze zcesto odwiedzac:)...ja tez gumkka nie mam co robic oszaleje a jeszcze 1.5h ratunkuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No nic ja zaczynam się powoli brać za domowe sprawy...To półtorej godziny szybko minie...Trzymajcie się papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to papa emo, udanego urlopu zycze:) Mirandita, to same zostalysmy...Ja tez do 16tej, wiec musimy sie jeszcze pomeczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
gummka jestes tam? jescze 55 min:D idzie nam coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja tez jestem do 16:00 . Własnie zostałam sama, wiec nie moge wyjsc wczesniej bo ktos musi odbierac telefony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dobra, ja sie zegnam bo jeszcze porobie pewne rzeczy i mykam :) Przyejmnosci :) i do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ogladalam na youtubie filmiki, jak to fajnie przerabiaja zdjecia w photoshopie. Niesamowite jak zmieniaja te laski. Za jakies 10min tez spadam, juz tylek mmnie boli, łee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
Teraz prowadze monolog:)no ale jak Wam dobrze ze nie siedzicie w sb w pracy! a ja niestety wlasnie siedze i krew mnie zalewa:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo Halo :) Witam Znudzone :) Nalezy sie wolny dzien dlatego ze 15 sierpnia wypada w sobote, wiec duzo ludzi ma wolne 14 tego sierpnia. Ja wezme sobie wolne 4 wrzesnia to bede miala wiecej czasu na przygotowanie imprezki rocznicowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Helloo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo :) Emo-800 jest na wakacjach wiec w tym tygodniu musismy sobie radzic bez niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate poradzimy sobie :) za 2 tygodnie ide na weselicho z Tomkiem do jego kolegi a za miesiac idziemy na nastepne wesele do mojej kuzynki :) same wesela :) w sobote caly dzien spedzilam z Tomkiem na zakupach :) i juz kupilam sobie stroj na wesele :) lupilam soboe spodnice elegancka i kremowa bluzke :) ogolnie troche kasy mi poszlo na te zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No ale przynajmniej masz kreacje na dwa wesela :) A przewaznie ludzie sie tak okupuja na jedna imprezke, a Ty masz na dwie :) My w przyszłym roku idziemy na 2 wesela. A wlasciwie to jedno to przyjecie po slubie z deserem. Jedno w sierpniu a drugie we wrzesniu. Mam nadzieje ze teraz jakos zajde w ciaze, to jakbym urodzila w maju to bym doszła do siebie jakos ze sylwetka i w sierpniu moge isc na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 Myslisz ze moge isc w tej samej kreacji na 2 wesela ?? i myslisz ze spodsnica i bluzka jest ok zeby isc na wesele ?? czy lepsza bylaby sukienka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wszystko rzecz gustu. Nie kazda sylwetka nadaje sie na sukienke. Jesli wiec lepiej czujesz sie w bluzce i spódnicy to czemu miałabys nie isc w tym na wesele? Nie rozumiem tez dlaczego nie miałabys pojsc na oba wesela w tym samym? Przeciez nie kupilas ciucha zeby zalozyc jeden raz no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 w sumie masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wiecie co? Znow mam troche do powiedzenia o tej mojej "najblizeszej ponoc zazdrosnej kolezance" . W sobote chcielismy z mezem jechac nad jeziorko. No a ze moj brat wczesniej proponowal ten temat to do niego zadzwonilismy. Umowilismy sie nad te jeziorko i bylismy we dwie pary. Ja z mezem i Ona z moim bratem. Na poczatku to nic sie nie idzywała. Nic a nic. Do piero nad jeziorem kilka zdan sie wymienilo. Ani ona ani ja przez caly tydzien nie rozawialysmy prze tel ani smsa. W koncu kiedy juz wrocilismy to zagaila mnie co robiemy we wtorek lub srode... A ja na to ze narazie nie mamy planow. Na co Ona zebym przyjechala do niej. Na co ja ze zadzwonie. Czego Ona teraz chce? Mogłam sie zapytac: A w jakim celu chce sie spotkac? Po to zeby dostac troche informacji i znowu obgadac? Nie wiem... Spotkam sie z nia w srode. I powiem, ze nie mam do niej zaufania itp.... Jestem ciekawa jak to sie skonczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za to nie wiem czy dobrze robie spotykajac sie z tym chlopakiem.... Umawiamy sie na srode, ale sama nie wiem. Boje sie ze to wyjdzie, a Maciek mnie wtedy znienadziwi. Bo on cos wyczuwa. Pytal sie mnie czy jego nie zdradzam! Nie wiem jakim cudem, ze sie domysla, bo nikomu nie mowilam o tym chlopaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, sama mowilas ze jak z nim zrywasz to On wciąż Cie błaga na kolanach, zebys tego nie robiła. Jak sie spotkasz z tym facetem to nie jest zdrada. Przeciez nie bedziesz sie calowac itp na pierwszym spotkaniu. A nawet jesli cos do niego dotrze to w koncu moze przejzy na oczy, ze Ty powaznie z nim zrywasz?!?!?!? Cięzko bedzie ale moze nie ma innego sposobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem jest taki, ze nie wiem czy z nim zerwac. Teraz mnie sie wszystko pomieszalo.Znowu jest milo i znowu zglupialam! Serce jedno, rozum drugie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka - to Ty juz sama musisz wiedziec co jest dla Ciebie najlepsze? A co bedzie jak za tydzien skończą sie te wszystkie miłe gesty, słowa itp. Znowu bedziesz musiała z nim zrywac i znowu zmiana? A teraz to jeszcze jest OK, bo mozesz z nim zerwac, ale jakbyscie byli małżeństwem to wtedy ma Cie w garsci i nie bedzie musił juz sie starac itp... Pomysl, przemysl co jest dla Ciebie najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh juz sama nic nie wiem. Musze to wszystko jeszcze raz przemyslec. Poczekam co dalej bedzie. Tylko mam dylemat czy sie z tym facetem spotkac czy nie...... Ale chyba takie male spotkanko nic nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to masz ciężki orzech do zgryzienia. Zreszta ja tez. Nie wiem czy jak w srode spotkam sie z kolezanka, to czy dojdzie do konfrontacji? Tzn, wiem ze wieczor sie skonczy na dwa sposoby: 1) Ona przeprosi i powie, ze nie zdawała sobie sprawy, ze tak to wszystko wyglada i ze bedzie lepsza kolezanka albo 2) Stwierdzimy ze nie potrafimy sie juz dogadac, ale ze wzgledu na to, ze spotyka sie z moim bratem zachowamy poprawne stosunki. Nie wiem co jest gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia... A ja po prostu sprobuje spotkac sie z tym chlopakiem... Chociaz zaczynam sie denerwowac. Szkoda ze nie potrafie podejsc do tego na luzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jeszcze tylko 3 h!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Cześć dziewczyny teraz jeszcze 2h, ale umieram w tej pracy ...:( w pokoju ma chłód a na dworzu świec słoneczko :( jejeku jeszcze do urlopu 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Skarbik, ja tez mam urlop od przyszlego tygodnia :) cale 2 tygodnie!!!! Juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×