Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jestem, jestem ..... nastawiam sie psychicznie na rozmowe z moja kolezanka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie przychicznie nastawiam na randke i w sumie nie wiem czy tego nie odwolac..... dzisiaj nie zapowiadali deszczu a leje jak z cebra! A ja jak na zlosc nie wzielam parasolki... zanim dojde tam gdzie ma na mnie czekac to cala zmokne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze to nie jest ta sama wrozka co wtedy. Jednak ona trafiala wtedy w sedno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No szkoda ze nie ma Oliwi ale coz.... ta mi napisala tez ciekawe rzeczy. Coz.... bede musiala chyba poczekac na dziecko 2 lata... i tak bywa. Skupie sie na naszym nowym domu i nie bede myslec o dziciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jeszcze nie. Dopiero 2 cykl sie staramy. Ale jak nie zajde w ciąże w pół roku to pójde do lekarza i nic mnie nie powstrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Juz mnie wróżka zjebała ze za duzo pisze. Trudno... Oliwia i tak była lepsza :) Jeszcze 50 minut i lece na autobus. Dzis nie przyjechalam autkiem bo pewnie wieczorkiem piwko wypije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby bylo wszystko w porzadku:) Kuzyn z zona staraja sie chyba juz drugi czy trzeci rok...:/ I byly badania i ona zaczela hormony specjalnie brac, przytylo jej sie po tym, wiec nie maja za ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to glupia piipa:P To spotykasz sie z ta kolezanka od razu po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No, spotykam sie odrazu po pracy. Wróżka napisała ze ta moja kolezanka nie bedzie ze mna do końca szczera. Takze zamierzam dzis w rozmowie dac duzy nacisk na slowo: SZCZEROSC!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bardzo dobrze:) A mnie ze zdenerwowania rece zaczynaja mi sie pocic! Zaplanowalam cos zjesc jeszcze przeed wyjsciem, ale mam tak scisniety zoladek ze nie dam rady;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie denerwuj sie. To tylko kawa :) Wrzuc na luz :) Podejdz jak do spotkania z najleposza przyjacioka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
To mnie teraz wróżka załamała. Mój brat ułozy sobie zycie z tą moja kolezanka :( Bedzie moze kiedys moja bratową.... SZOK... nie dociera to do mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to do jutra dziewczyny :) Gummka, jutro z rana pisz o tej kawie :) Jak kogos bedzie interesowac to moze tez napisac co dzialo sie u mnie ;) Milego dnia :) i wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. To ja zaczne opowiadac jak mi wczoraj poszlo spotkanie. Chlopak ogolnie nie w moim typie, za chudziutki, wyglada na 18 lat, ale dobrze mnie sie z nim rozmawialo. Bylo sympatycznie, pojechalismy do Sopotu zeby cos zjesc, a potem na kawe przy plazy. Nie wiedzialam ogolnie co powiedziec Mackowi, ale jak sie zapytal gdzie jestem to bez ukrywania powiedzialam ze na spotkaniu z kolega. Oczywiscie bylo co to za kolega, dlaczego nie powiedzialam o tym wczensije itd.Z jednej str zle mi z tym ze tak wyszlo, ale przeczuwalam ze Maciek sie dowie. Albo teraz dotrze to do niego, ze miedzy nami sie nie uklada i bedzie sie starac albo finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo :) Gummka, no to pierwsze spotkanie za Toba :) Dobrze ze powiedzialas temu swojemu, teraz przynajmniej nie bedzie myslal ze jest jedyny i moze bedzie Ci trakotwal jak oczekujesz :) Szkoda tylko ze Michał nie jest w twoim typie, ale coz, i tak bywa :) Ja wczoraj poszłam do tej mojej kolezanki. Tak jak myslalam, wlasciwie nic nie wyniklo z tej rozmowy. Ja swoje, Ona swoje. Tzn, ja pewna sytuacje widzałam w ten sposob, a Ona z kolei ta sama sytuacje inaczej , wiec jak sie tu dogadac. Aha a to ze ona mnie, brzydko mowiac: obgadywała, to Ona nazwała to ze ona swoje Żale komus mówiła itp. czyli: żaliła sie. Takze na dzien dzisiejszy jest OK. Ustalilysmy ze teraz co ja dreczy i meczy bedzie mowic mi odrazu. Ona uwaza ze te nieporozumienia wyniakaj z tego, ze juz nie mamy ze soba takiego duzego kontaktu jak kiedys, gdy mieszkałam obok niej. Teraz mieszkam daleko i Ona nie chce mi zawracac glowy. Ja z koleji uwazalam ze Ona sie nie odzywa, bo juz mnie nie potrzebuje. Podsumuwujac: jest OK, ale jak tylko znowu zauwaze ze mnie obgaduje albo cos to ja juz nie bede walczyc o ta przyjazn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jeszcze dwa dni i urlop!!!! :):):) Juz sie nie moge doczekac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Słuchajcie juz dzisiaj nastapił ten wiekopomny dzień -OSTANI dzień w pracy :) hurraaaaaaaaaaaaaaaaaa zwariuję ze szczescia odliczma czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu bylo nieporozumienie miedzy wami. Zdarza sie:) Jednak nie jest tak zle jak myslalam. Tez zaluje ze chlopak nie w moim typie, po prostu nie zaistkrzylo:P Ja musialabym poszukac kogos troche strarszego o jakies max 3-4 lata. Szkoda mi troche Macka, bo on pewnie mysli ze zdradzam jego itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, to nie jest tak jak mowisz. Niestety, ale zaczelam zauwazac jakim Ona jest czlowiekiem i nie bardzo podoba mi sie to co widze. Kiedys mialam na to zlewke, ale teraz coraz bardziej mi to przeszkadza. Coz... pozyjemy i zobaczymy co z tego wyniknie. Skarbik, ty sobie odliczaj jak chcesz, bo ja odliczac bede dopiero jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ale miałam dziś pyszne sniadanko :) Ciemna bułeczka ze slonecznikiem z serkiem białym ze wsi, szczypioreczkiem z ogrodu i pomidorek :) Mnam, mniam :) Druga bułeczka czeka zeby ja zjesc o 12 na drugie saniadnko :) A co Wy macie dzis do jedzenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo! Halo, halo.... wszyscy pracuja? Patryska, Gummka, Skarbik????? P:(:(:(:(:( :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wlasnie robote, ale juz skonczylam:) Zaczynaja mnie cos stawy bolec. Ja to zawsze mam z nimi problem, jak sie pogoda psuje:( Do jedzenia wzielam sobie kanapeczke z salata, majonezik i szyneczka:) A teraz jagodzianke wsuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A ja teraz cole popijam bo tak jakby mnie suszy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Mnie Cola pomaga, ale jak sie skonczy bede pic wode :) Kupilam tylko małą buteleczke, wiec zaraz sie skonczy :) Jeszcze 5 h! Umre to dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie akurat tak przerazajaco nie nudzi, co chwile cos do roboty. Chociaz to sa drobne sprawy,ale przynajmniej nie mam stresa, ze cos mi nie wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja chce do domu!!!!!!!!!!!!! Dzis wyjątkowo nie chce mi sie siedziec!!!!!!!! :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×