Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość mirandita
Tak moda interesuje sie od dziecka:) tylko zawsze przy pisaniu takiego listu to mysli sie i mysli co by tu jeszcze napisac zeby bylo jak najlepiej:)...praca we wloskim boutiqu...obecnie tez pracuje z odzieza damska ale zmieniam prace a ta oferta jest fajna i bardzo bym chciala dobrze wypasc w aplikacji zeby mnie wzieli na rozmowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to jest luksusowy boutiqu to napisz, ze interesujesz sie moda włoską, zawsze sledzisz nowe trendy najbardziej cenionych wloskich projektantow jak Armani, Prada czy Versace itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
tak masz racje napisze o tych zainteresowaniach no i teraz na bierzaco bede czytac o tym zebym byla gotowa gdyby udalo sie z ta rozmowa! latwiej mi bo pracuje caly czas w hamdlu i mam stycznosc z tym co modne w sezonie wiec moze jakos dam rade! eh chcailbym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubie portal www.zeberka.pl , wiec takze polecam ci ta strone przeglaac, a zawsze bedziesz na biezaco:) i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandita
ooo super :) dzieki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie mój temat, więc nie pomoge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dopiero zapanowałam nad spływającą do mnie dokumentacją,w końcu mam wszystko więc jutro mogę jechać..także nie będzie mnie jutro z wami...Umówiłam się z koleżanką no i trochę pośpię bo pojadę gdzieś po 9 czyli zawsze to wstanę gdzieś o 7:30 a nie o 5 rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80 Ty cwaniaro :) hehe No coz, to jutro bede sie nudzic bez Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle to sobie zaplanowałam...napastowałam od poniedziałku o dokumenty i udało się no i jad.ę ze swojego miasta to się wyśpię i na cały dzień to się z koleżanką spotkam...super:)Ale jeszcze tylko dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A mój mąż dzis po obiedzie jedzie pomoc w czyms koledze, i tak sobie mysle ze bede miala czas to moze zrobie mu niespodzianke i zrobie salatke tradycyjna :) On taka uwielbia z majonezem :) To jest chyba do zrobienia :) Bedzie niespodzianka jakw roci i na kolecje sobie napewno zje :) Przez żołądek do serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jak napisałam tak zrobiłam. Kupiłam brakujace skladniki i zrobie salatke :) Nie duzo bo tylko we dwoje bedziemy jesc wiec nie bedzie duzo krojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze moje niespodzianki to polegają na kupieniu batonika i to już sporo jak na mnie...:DA ja powoli zbieram się do domku po tym dzisiejszym dniu,którego mam dosyć mam nadzieję,że jutro będzie bardziej udanie...Póki co deszczyk pokropuje więc popołudnie w domu ale i tak nie miałam ochoty nigdzie wychodzić. No nic to żeganm się do piątku papapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Do piatku emo-80 :) Jak nie mieszkalismy ze soba to tez mu kupowałam batoniki :) hehe A u nas jest gara , chyba z 30 stopni.... Gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HERITA
kate dlaczego znowu jestes pomaranczowa? ja tez mam nudy w pracy, tylko ze musze sie tajniaczyć z tym ze siedze na kafe bo mam kompa na ogolnym widoku i czasami siedze w stresie zeby ktos nie wszedl i nie zobaczyl ze siedze na naecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Nudson 2
Jestem pomarańczowa, bo mi sie nie chce wciąż hasło wpisywac. Widze, ze kilka osob obserwuje ten topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrz i ogrodów .... A juz od dzisiaj 10 % rabatu przy zakupie marokanskich donic ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo Dziewczyny :) Co u Was? Ja wczoraj obejrzałam sobie ten ostatni odcinek specjalny Prison Break i wzielam sie za robote :) Zrobilam salatke i obiad na dzis i wyszlam z kuchni o 21:00 ale warto było, dla widoku jak mężuś zajada rano sałatke :) Nawet dostalam przed chwilą smsa od niego, Ze sałatka jest bardzo dobra i ze to znaczy ze musze go jednak kochac :) hehe A tak to jeszcze dwa dni przed weekendem :) No tak.... emo-80 dzis Ciebie nie ma..... Miłego dnia dla Wszystkich Znudzonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojeb@#$% dzien...... skrzynka odbiorcza nie dziala mi na poczcie a czekam na wazny mail, drukarka nie drukuje na czerwono, moja babcia ma dziisaj rocznice slubu - bedzie spotkanie w urzedzie cywilnym a mi nikt laskawie kur%& nie powiedzial ze to bedzie o 14.30 a ja do 16 pracuje!!!!!! Musze pomeczyc szefa.... mam nadzieje, ze mnie wypusci wczesniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka...
Kate znad rzeki Hudson 2 jesteś dla mnie mistrzem świata :) chyba tez kiedys musze sie zmobilizowac i zrobic taka niespodzianke męzowi ale ja ni w zab nie umiem gotowac wiec chyba najbardziej by sie ucieszyl z jakiegos obiadku cos musze wykombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka...
bleeeee nudyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka...
Gummka no dzień pelen wrażeń Ci się szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, no to u Ciebie nie zaczęło się za wesoło.... No ale chyba gorzej juz byc nie moze, co? Kokardka :) Kazdy ma swoje zdolnosci, napewno Ty tez w jakis inny sposob robisz niespodzinaki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... zapomnialam dodac, ze zamawialismy wizytowki jakis czas temu, mialy byc pon.-wt. a do tej pory nie ma. A na podany nr nikt nie odbiera...A wczoraj pozarlam sie z facetem, poiedzialam ze nie chce sie juz z nim spotykac, to oczywiscie bylo tak jak zawsze czyli byl potulny i kochajacy i znowu jest mi ciezko, juz nie mam tej pewnosci! To jest chore.... Gorzej byc nie moze...... jeszcze nie koniec dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka...
o której zazwyczaj robicie sobie przerwe na kawę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o yeahhhh....... Moge wyjsc o 13tej i naprawil sie blad w skrzynce odbiorczej. Jupiiiii A ja w sumie nie mam ustalonej przerwy.... kiedy jest czas to sobie ide i zrobie. Raz sa takie dni, ze nie mam co robic, a raz takie ze w ogole nie mam czasu na przerwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, to jednak chcesz z nim zerwac? Hm.. a on naprawde zmienia sie tylko na chwile??? Kokardka, ja moge sobie zrobic przerwe kiedy tylko chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Hej Dziewczyny :) co tam porabiacie ?? ja ostatnio mam sporo pracy dletego jesten zaddziej na topicu , ale ciagle obserwuje o czym piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No Patryska fajowo ze patrzysz :) Ja jeszcze tylko przyszly tydzien pracuje a potem do konca sierpnia urlopik :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym problem, ze raz chce, bo mmnie na maksa wkurza, a potem on staje sie taki potulny jak baranek i znowu zaczynam myslec "a moze jednak dam jemu szanse (50 z kolei)" Nie mam pojecia jak to wszystko rozwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×