Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Nie mowmy o jedzeniu, bo zacznie mi zaraz burczec:P Myslalm, ze to chodzi o zapiekanke taka z makaronem. Narobilas mi smaku teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Mam jeszcze fajny przepis na zapiekanke z ryżu :) Tez jest smaczna :) Mniam, mniam... jak wroce z urlopu to ja zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie teraz wkurzylam! Przegladam Nasza Klase i widze ze taka dziewczyna ogladala moj profil. A jej kolezanka staruje do Macka, wiec pinda pewnie cos kombinuje. A po drugie.... patrze, ze Maciek zablokowal dodawanie i ogladanie komentarzy (pewnie zebym nie widziala jaka kolejna pinda komentuje jego) A po trzecie... zabronilam jemu dodawac zdjecia swojej klaty... teraz widze ze znowu wstawil. Moze ja powinnam wstawic zdjecie w bikini, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, jak czytam ci pisze to nie widze zeby Wasza romowa duzo dała. Co to za sens zeby robic sobie na złość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, ten Twoj Maciej to jest ten w Twoich kontaktach jako drugi w znajomych? Niezłe ciacho z niego, jesli to On :) Sluchaj, On ostatnie zdjecie wstawil 24 lipca a nie teraz? Hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to on:P 24 lipca, no to niedlugo. Jeszcze moge zrobic jemu awanture:P Zartuje oczywiscie. Ale nie lubie jak wstawia sobie zdjecia z gola klata, jak dla mnie to jest wiesniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Powiem, szczerze ze wstrzymalam oddech jak zobaczyłam go na tym zdjeciu ;) hehe A tak szczerze to Mój mężuś chodził na siłownie 12 lat i lubie takich facetów ktorzy nie są przesadnie napakowani. :) Mój M. ma fajne ramiona i zajebiste bicepsy ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No i co tam u Ciebie Gummka? Jak sie trzymasz? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo halo.... Gummka.... obraziłas sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa!!! mialam tyle roboty! tak sie zestresowalam ze az mi powieka drgala:P:P:P Ale szefowie sobie juz pojechali i teraz na spokojnie bede robila reszte zadanych prac:) A co do Macka... na mnie az takiego wrazenia jeszcze nie robi:P:P J wole jak facet jest troche bardziej umiesniony, a jak ma jakis wieeeelki tatuaz na plecach, mmmm...... cud miod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Każdy ma swój gust, ale ja np nie cierpie tatuaży ;) Lubie jak facet (czyt. Mój Mąż) ma umiesniione ramiona (bez trudu mnie podnosi, a swoje waże(hehe)) no i ma takie fajne nabite uda :) Nie lubie jak faceci mają nogi jak patyki (dosłownie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, tez tego nie lubie a M. wlasnie takie ma. On wie ze mam slabosc do umiesnionych lydek ale jemu ciezko jest na nogach rozbudowac te miesnie. Ja sama powinnam sie wziac za cwiczenia, kurde, obiecalam sobie ze na wakacje bede miala umiesniony brzuch, lato mija a ja nadal nic z tym nie robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, widze, ze gusta mamy podobne :) Ale ten tauaz to jest fee !!!! Jak DODA! A FE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientalny tatuaz :P Ale ogolnie chodzi o to ze zakochalam sie w pewnym tatuazu orła na calych plecach. Skrzydla roskladaly sie na szerokosc barkow i do tego bosko umiesnione plecy. Ale niestety nie moge znalezc zdjecia tego tatuazu, a widzialam to w pewnym odcinku Miami Ink. Musze chyba kazdy odcinek jeszcze raz obejrzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o tatuaz Dody to ma ladnie zrobiony. Sama taki chcialaym miec bo seksownie wyglada, ale niestety jest zbyt pospolity. A tatuaz to sprawa indywidualna, musi miec jakies znaczenie dla tej osoby. Glupota jest robienei tatuazu bo panuje moda np teraz bylo na gwiazdki. Bo jakas piosenkarka ma to teraz wszyscy chca miec. Glupota totalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No w tym temacie mamy rózne zdanie :) Jak widze kogoś z tatuażem to zawsze mówię, że ten ktos sie pobrudził ;) hehe No ale kazdy jest inny :) Jeszcze 2 h i URLOP!!!!! Mąż jeszcze w poniedzialek idzie do pracy, ale we wtorek wyjezdzamy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ten tatuaz to ale głupota! CHyba ktos sie naćpał że dał sobie zrobic cos takiego!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Niee Niee Niee podab mi sie :) Nie przekonasz mnie :) hehe jedyny facet na ktorego mogłam patrzec to Michale Scofild ale On miał ten tauaz namalowany :) hehe Nie lubie tatuazy i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Tu wyszło jakby ktos jej dodał 50 lat :) hehehehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A ja za godzine zaczynam urlop :):):) Bedziesz tęsknić? ;) Juz sie nie moge doczekac az usłysze szym morza :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze bede tesknic:) Ja niestety na swoj urlop jeszcze poczekam. Mam nadzieje, ze uda mi sie wyjechac... ahh.... (kwestia finansowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
My tez się z mężem troche finansowo szczypiemy, bo odkladamy i ładujemy w budowe domu, i dlatego spedze urlop z Teściami - no ale Oni są wyjatkowo znośni a nie tak jak na kawałach o Tesciach :) Żegnam sie juz powoli :) Zycze Wam wytrwałosci w czekaniu na mnie :) Bede 31 sierpnia :) Emo-800 Ty tez o mnie pamietaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
esesman - własnie Ci pokazałam mój środkowy palec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×