Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość emo-800
Właśnie wróciłam od dentysty miałam plombowane dwa zęby...na szczęście ze znieczuleniem,że nic nie czułam... Co do pracy to podzwoniłam po szkołach na razie nie znalazłam nigdzie indziej żadnych godzin a korepetycji nie chcę udzielać,udzielałam jakiś czas i jak z nich zrezygnowałam to odżyłam...chciałabym pracować w szkole,ale to trochę mały zarobek i do tego przez wakacje by mi nie płacili bo nowy pracownik itd.a w tej obecnej mam umowę do grudnia 2010 roku no i pensja większa,trzynastka coś na święta itd...Także póki co chyba się nie zdecyduję...no a w nowej pracy na razie miałam luz,ale on się niedługo skończy i tego sie obawiam a w szkole wiem co robić bo mam doświadczenie...kurcze ciężki wybór każde wyjście ma swoje plusy i minusy... Patryska to już niedługo się dowiecie jak to będzie z tą restauracją:)Znaleźliście najlepsze wyjście chyba w dzisiejszych czasach...Idę jeszcze na miasto muszę kupić parę rzeczy,ale za godzinkę powinnam się odezwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
A co to nasz temat zamilkł??Patryska pewnie do domu już poszła ale Ty Gummka jesteś jeszcze chyba.Ja właśnie wróciłam z zakupów:)Muszę powiedzieć,że całkiem udane były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Witaj Gummka :) witam sie tylko z Toba bo jak narazie zostalysmy tylko we 2 na tym topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka co do restauracji to kucharza juz mamy na oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Jak ja sie nie wyspalaaam;( Wroce do domku, musze posprzatac, poczte odwiedzic i rzuce sie do lozka..... Patryska to jak macie juz kucharza to polowa sukcesu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka no zawsze cos ;) 5 wrzesnie ide na panienskie mojej kuzynki znasz moze jakies fajne pomysly ?? to co wczoraj robilas ze sie nie wyspalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie nic nie robilam:P Mialam problemy z zasnieciem, ogladalam jakies bzdury na MTV... program "najmadrzejsze modelki ameryki". Jedna miala nawet problem zeby wymienic miasta poza swoj stan :P A jesli chodzi o pomysly na panienski. Nigdy nie uczestniczylam, nie mialam jeszcze okazji, ale z tego co mi opowiadali inni: -dziewczyny przebraly sie za kroliczki playboy'a (moze malo oryginalne, ale byl ubaw) -striptizer to standard -slyszalam jak kolezanka zrobila tort w kszatcie penisa :P Teraz innych nie pamietam... a dosc duzo o tym sie nasluchalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
no My tez chcemy sie przebrac za kroliczki a Panna Mloda za diablice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka pewnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
no dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju.... ja najchetniej wrocilabym do lozeczka ;( i sie do mojego kociaka przytulila.... (do kota, nie do faceta:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja tez zamulam juz mi sie nie chce siedziec :(a jak tam Ci sie z facetem uklada/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem dobrze, chociaz wczoraj mialam wkurwa... A to przez to ze przez pol dnia praktycznie wyżywał sie na mnie. A wieczorek odbilo mu sie za to, focha mialam, w ogole na nic nie mialam ochoty, wiec lekko skloceni bylismy. Ale juz jest dobrze. Tylko jak znowu bedzie nie mily dla mnie to ja juz zwatpie w to wszystko. Bez sensu taki zwiazek, skoro w ogole on ze mna rozmawiac nie chce, tylko mi odburknie i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
a czesto sie widujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie... No chyba ze ma do pracy na po poludniu to wtedy przez tydzien sie nie widzimy. Ale jestesmy tak przyzwyczajeni do siebie, ze ciezko wytrzymac jeden lub dwa dni bez siebie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
no to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie niedobrze. Widze, ze za czesto. Moze jakbyśmy rzadziej sie spotykali, to troche potesknilby i byl dla mnie milszy:P Ale niestety on ma taki paskudny charakter. Nikt nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja jestem :) tylko do tej pory pracowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sobie troche ponudze... niedlugo przyjedzie szef to pewnie bede co chwile wolana i skonczy sie leniucowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka co tam robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie sie nudze... rozwiazuje sobie testy na prawko, bo chce sie w koncu zapisac za tydzien na egz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja prawko zdalam za 1 razem. A Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mialam zadnego podejcia do egz. Jakies 2 tygodnie temu dopiero kurs skonczylam, wiec zmuszam sie teraz do zapisania na egz. Mam nadzieje, ze zdam za 1wszym, ale wiem ze tak nie bedzie, za bardzo sie stresuje jak mi w ostatniej chwili mowi gdzie mam jechac. Denerwujace to jest, no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
napewno dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej sie nastawiam, ze zdam za 3, 4 razem;) Po co mam sie pozniej zawiesc, lepiej byc zaskoczonym pozytywnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×