Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

.....bo mnie strasznie bolalo. No i tez mialam wtedy 17-18 lat kiedy sie "kombinowalo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Widzę że rozbawił Was ten tekst :) Pamietam że potem mój Ł powiedział, ze nie musimy :) Kochany był. On mnie bardzo kochał :) No ale jakos 3 miesiace potem z nim zerwałam i zaczelam sie spotykac z moim mężem :) Po 2 miesiącach stwierdzilismy ze do siebie nie pasujemy i dopiero po 7 latach jak sie spotkalismy to zaiskrzyło na MAKSA miedzy nami :) i tak jest do dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No, to było przeznaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No Dziewczyny, juz pomału koniec pracy na dziś :) Mnie dzis czeka przyjemny wieczorek bo taka parka sypatycznych znajomych do nas wlecą co za rok idziemy do nich na slub i przyjęcie :) Jakbym juz czasem nie mogla wejsc to mowie: Do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Kate - to do jutra i miłego wieczorku życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko/aż 30min A ja glooooodna jestem. I oczy mnie juz bola od patrzenia w monitor:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
Ja tez jestem głodna - a tu jeszce pół godziny w pracy, potem z 40 minut aby dojehac do domu + jakieś zakupy także w domu będe po 17 :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeej... to w miedzy czasie powinnas cos zjesc, padniesz z glodu! Ja na szczescie mam jakies 10min jazdy do domu, bus zabiera mnie prawie pod dom:) Wczesniej jak mielismy w innym miejscu biuro to musialam dwoma autobusami dojezdzac, dobrze ze to sie juz skonczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
Spoko - dam rade, twarda ze mnie sztuka :-) :-) Ja juz powoli zagaszam komputer. Do zobaczenia/napisania jutro !!!! Miłego popołudnia zyczę :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
Super masz, ze tak bisko masz prace - jak ja bym tak chciała !!!!!!!! Kiedys tez miałam tak blisko - ale wtedy człowiek tego nie doceniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Cześc Dziewczyny :) Wczoraj miała miłe spotkanko i jeszcze moi rodzice przyjechali, zeby sie z nami zobaczyc i przy okazji przywiezli zapomniany prezent rocznicowy :) Dostalismy drugi komplet takich samych sztuccy, takze teraz mamy 12 sztuk takich samych :) Ja dzis lece do lekarza. Niestety chyba w sprawie "ciąży" nic nie załatwie bo chyba cos mi tam dolega innego i najpierw bedzie trzeba to wyleczyc a potem dopiero działac dalej :( Cholera, jestem zła bo to juz 3 raz to samo! I znowu bede musiala przez tydzien brac tabletki na to i zero SEKSU!!!! :(:(:( No nic... trudno.... Takze ja wychodze po 9:00 i pewnie bede kolo 11:00 z Wami :) Miłego dnia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Witajcje dziewczynki moje Kochane :) mi wczoraj zlecial spokojnie wieczorek zrobilam sobie henne na brwiach i zajelam sie swoimi paznokciami :) juz nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie mi maczynka do robienia tipsow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate wytrzymasz ten tydzien bez seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Mówisz że wytrzymam? ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ci Kate dolega? Ja to od trzech lat walcze z nadzera i nie moge jej wyleczyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Dziewczyny a Wy podczas seksu macie orgazm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
CZeść dziewczyny !!! :-) Patryśka - robisz sobie sama tipsy ?? Ile mniej-więcej kosztuje ta maszynka do żeli ?, na allegro zamawiałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nadal o seksie rozmawiamy?:P Ja nigdy nie mialam orgazmu pochwowego, tylko łechtaczkowy........ ciekawa jestem jaka to roznica w odczuciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wróciłam :) No wiec lekarz powiedział ze nic mi nie jest, ale pobrał wymaz i za 3 tygodnie zobaczymy czy na 100% nic mi nie jest. Gummka, ja myslalam ze moze znowu mam rzęsistek poch. ale na jego oko nie ma, wiec obu tylko wymaz to potwierdził. A jesli chodzi o ciążę to powiedzial, ze po 2 latach dopiero wysylaja na rozne badania takze mam jeszcze rok zeby probowac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Justuśśka no ja juz zamowilam maszynke do tipsow i w tym komplecie sa 3 zele i 2 kleje i bede sama sobie robic :) tak zamawialam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Tak Gummka nadal rozmwiamy o seksie :) a od czego rozni sie orgazm pochwowy od lechtaczkowego ??? wytlumaczcie mi to . Bo ja nigdy orgazmu nie przezylam czuje przyjemnosć ale nie doszlo do orgazmu dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Oj Dziewczyny, dziewczyny :) No wiec ja mam orgazm za kazdym razem, a wlasciwie nawet kilka razy w ciagu jednego stosunku. Jednak rzadko mam ten w środku, czesto ten łechtaczkowy. No wiec powiem Wam ze One sie od siebie szczegolnie nie rożnią, ale jak sie zazna ten w srodku to chcialoby sie go wiecej i wiecej :) Przynajmniej ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
a jak sie odczuwa orgazm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
W moim przypadku, czuje ze cos sie dzieje z moim cialem, ze cos sie zbliza... jak juz sie zblizy to cale ciało mam w dresczach a w mozgu... sama nie wiem jak to opisac, ale uwielbiam to uczucie :) A kiedy mam ten orgazm - trwa jakies 5-10 sekund czasami - to krzycze i wije sie cala... Moj Mezus wtedy wie ze sie spisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
a dlaczego ja nie mam orgazmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska - nigdy nie mialas orgazmu????? Ojejeje.... Sluchaj, najpierw jest dobrze poznac swoje cialo. Idz pod prysznic i lej sobie na lechatczke strumien wody z prysznica. Zobaczysz ze w pewnym momencie dojdziesz. Musisz byc cierpliwa ale jak znajdziesz ten punkt ktory doprowadza Cie do orgazmu to bedziesz wiedziec jak nakierowac faceta zeby Ci zrobil ta przyjemnosc :) Dobrze mowie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Glupio mi bo Tomek tak sie stara i a ja nic :( a moze nie kazda dziewczyna przezywa orgazm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×