Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość taka sobie ona
jeszcze 1,30 i do domu. Duszno u nas strasznie troche pogrzmiało ale nic z tego. napewno burza bedzie wieczorem. Dzis juz daje sobie luzz z cyferkami nie mam siły nad nimi sleczec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
nic nie boli tak jak życie Twoje rady są powalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja sie przyznam bez bicia, ze miala stałego chłopaka ktory mnie kochał i miałam 18 lat :) nic nie boli tak jak zycie- to skoro chcesz pracowac 20 h to Ty chyba nie masz w ogole zycia osobistego! Wspolczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 ooo to nawet szybko to zrobilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Patryska spróbuj...może Tobie się spodoba:) Jeszcze godzinka bez 2 minut:P Oby do domu bo widzę,że i u nie się na burzę zbiera... To fajnie,że z opolszczyzny jesteś 987654321:) Nawet miałam coś do zrobienia dzisiaj i od razu mam wrażenie,że czas mi szybciej zleciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 a co mam sprobowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska - szybko??? Z mojego osiedla dziewczyny traciły dziwictwo w ieku 14-15 lat. :) takze byłam jakimś odmieńcem :) 14:05.............................................16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
patrysko , spróbuj na plaży, przy księżycu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 no moze przesadziłam :) 18 -20 lat to mysle ze wiek odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
987654321 oj sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No ale uwierz na słowo, ze moje kolezanki mialy po 14,15 lat. Jedna to nawet z chlopakiem starali sie o dziecko w wieku Ona 14 lat, wiec urodzila jak miala 15. Szkoda ze nie sa razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Jak mozna sie kochac na plazy? za wydmy pojsc?:P To takie niehigieniczne..... Pomiziac sie mozna, ale nie zeby na calosc isc. Ja walo w domku:) Chociaz zawsze chcialam w samochodzie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 Boże w tym wieku i dziecko planbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka ja w samochodzie juz robilm i nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Troche patologia. Ale wiadomo, ze w tym wieku hormony szaleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Jeszcze na wirujacej pralce trzeba sprobowac:P W samochodzie troche ciasno by bylo, ale zawsze to cos innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Na plaży można ale mały komfort...W samochodzie w jakimś ustronnym miejscu to i ja poszłam na całość:DMa to swój urok choć komfort też oczywiście nienajwiekszy,ale zamknięci w aucie-jest uczucie takiego hmm bezpieczeństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dokładnie - patologia :) hehe Dziewczyna do dzis sobie zycia nie ułozyla, a On ma wlasnie dziewczyne ktora teraz tez jest w ciazy, wiec bedzie mial drugie dziecko, tyle ze teraz jest dorosly, a do tamtej corki zrzekl sie praw rodzicielskich i nie placi alimantow. Szok... To co powyprawiali Ci ludzie to szok, ale pamietam ich z tamtych czasow jak bardzo sie kochali itp. W samochodzie ze swego czasu kochałam sie z moim mężem bo nie mielismy gdzie ;) No ale kiedys jak sie zakopalismy w glinie to juz wiecej razy nie pojechalismy. KATEPILER musial wyciagac auto z blota bo nie szlo jechac!!! Ale wtedy mialam stresa!!! Nie zapomne do konca zycia :) Ale wstyd byl jak CI ludzie po nas przyjechali itp :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
DO nic nie boli tak jak życie : tak a zona pewnie CI widzi tylko jak sie kladziesz do lozka i wstajesz do pracy. W domu tylko spisz i taktujesz go jak hotel skoro calymi dniami pracujesz. itp.... coz jak ise pracuje 20 h to pozostaje 4 h na sen i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ooo to mialas przezycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja właściwie dwa lata temu napalałam się na plażę ale jak przyszło co do czego to nie wyszło za duży stres że ludzie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
wszystko zależy od tego jaki samochód ma gabaryty :) a propo 14, w naszej lokalnej gazecie dzisiaj napisali, ze właśnie jakaś 14 urodziła dziecko, rodzice do końca nie wiedzieli. Sprawca nieznany, grozi mu więzienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 ale na plazy mozna kochac sie noca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta. Lubie to co robię i potrafię poukładać wszystko tak, żeby było ok. Takie mamy dziś czasy. Współczuję osobom, które chodzą do pracy i się nudzą, lub nie znoszą tego co robią. Kiedyś pracowałam w firmie, która wprowadzała chorą atmosferę. Zrezygnowałam po kilku miesiącach. Wiadomo, że nuda też jest czasem pozytywna, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Szok.14 lat to właściwie dla mnie to jest dziecko.Uczyłam ten przedział wiekowy i jakby mi uczennica przyszła w ciąży to sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Wiem,ale nocą też są ludzie na plaży to ognisko,to cos piją,to wracają z picia,to jakiś namiot się trafi, no i do tego jak dla mnie to znowu trochę za chłodno w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 no moze znajde jakas noc ze bardzo malo osob bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedne dziecko :( całe życie przed nią, a tu już taki bagaż. Ta dziewczynka jeszcze nie zdobyła doświadczenia życiowego, a już musi wychowywać swoje maleństwo. Oczywiście, jak rodzice są "w miarę", to pomogą, ale i tak, moim zdaniem, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
no to zostało jeszcze 30 minutrk jupiii ciezki ten dzisiejszy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×