Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Ja właśnie zrobiłam pilną pracę i jeszcze tylko pójdę do podpisu jak szef się zjawi(no i oczuwiście kolega wisi mi z jednym dokumentem ale ma czas do środy).Mam do napisania 1 pismo i to wszystko...mam nadzieję,że w czwartek będę mieć delegację i pojadę zawieść dokumenty a co najważniejsze spotkam się z moją koleżanką i fajnie spędzę dzień:)A w piątek będę w pracy gdzieś do 12:)Jak wszystko dobrze pójdzie to od następnego tygodnia urlop:DA co najważniejsze ten tydzień zapowiada się że tylko 3 dni posiedzę w biurze a jakby nie liczyć dzisiejszego to 2 dni:D Ja w piątek oglądałam Władców...muszę powiedzieć że całkiiemoki choć momentami nudy...jednaak lepiej im wychodzi serial:DNo a wczoraj byłam na fajnej wycieczce całodniowej wróciłam późno do domku,ale za to zrelaksowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No widze, ze u Ciebie same dobre wieści :) Ja mam dzis troche pracy, za to pewnie jutro bede miała wielka nude.... zobaczymy. Teraz jeszcze mam co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
witam dziewczynki :) teskniłyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
WITAM PATRYKSA!!!!!!! Dzis mamy troche roboty wiec dopiero teraz weszlam na stronke :) Jak bylo na urlopie????? Opowiadaj! Pewnie ze tesknilysmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja ma pracę.Teraz robię sobie obowiązkową przerwę na batonika:)generalnie zajęłam się obdzwanianiem kwater nad morzem i nawet coś udało mi się znaleść bez wpłacenia zaliczki,także zobaczymy co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2- to jak bedziesz miala chwilke to sie odezwij to Ci wszystko opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zmienic
prace bo warunki w tej makabrycznie sie pogorszyly...casly czas pracowalam w handlu(w sklepie) ale teraz ciezki okres na znalezienie pracy w sklepie bo nie szukaja...hm w jakiej branzy powinnam sie jeszcze rozgladnac...jestem zalamana i chyba nie mam pomyslu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80 a co z Krynicą Morksą co dałam Ci namiary? Patryska, opowiadaj!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wiem napewno, ze pogoda Wam dopisała :):):) A to juz połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 tak pogode mieslismy bardzo ładna :) wiec berdzo sie opaliłam :) Władysławowo jest bardzo ładnym miasteczkiem :) Bylismy tez w Chlopwie ktore tez mi sie spodobalo a najbardziej spodobalo mi sie tam te zejscie po schodach na morze wtedy byly ladne widoki :) Bylam tez z Tomiekiem na helu w Sopocie , chalupach :) bylamn z Tomkiem na windserfingu :) co jeszcze chcesz wiedziec ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A odwiedziliscie w Sopocie Aquapark??? No, ja za 2 tygodnie jade do Chlapowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że nie dzwoniłam,bo najpierw mieliśmy plan jechać i szukać,obraliśmy za cel ten rejon do Świnoujścia do Kołobrzegu,ale potem ja pomyślałam,że jeżeli ja jestem pewna,że dostanę urlop to postanowiłam coś znaleść no i zaczęłam przez weekend dzwonić pisać maila no i jest parę wolnych miejsc,nawet parę porezerwowałam,w sumie dwie kawtery wchodzą w grę,bo tam nie chcieli zaliczki.Obie są w Rowach jedna za 40 zł ale tak średnio mi się podoba a druga za 60 zł od osoby i tak jest fajna.No i teraz albo jeszcze będziemy szukać na własną rękę albo generalnie pojedziemy do któreś z nich:) Patryska super,że wyjazd Ci się udał:DJa znam te rejony jak własną kieszeń nie tak dawno pracowałam we Władysławowie przez 2 miesiące więc wszystkie miejscowości są mi bardzo dobrze znane w tym rejonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wolałabymcoś tak w granicy 40 zł no ale nie chcę czegoś odrażającego i tak myślę,że można jechać poszukać czegoś jak będzie trudno albo nic się nie znajdzie to jechać do Rowów a jak by się znalazł coś fajnego to wtedy zostać..no ale jeszcze nie wiem jak to będzie..Na razie cieszę się bo dzisiaj już niedużo mi zostało do końca pracy dwa dni przesiedzę a w czwartek do Opola na cały dzień się z koleżanką spotkać.No i w piątek na 4 godzinki przyjdę do pracy. zastanawiam się bo mój żel na stopach wygląda kiepsko,i to po niecałych 4 tygodniach a tak mówili że tak 6 wytrzyma i nie wiem czy iść na nowy bo to koszt 50 zł ale to co mnie przeraża to żeby uzupełnić to trzeba spiłować stary i zalać na nowo a ja znam już to ich piłowanie do skóry,więc chyba sama spiłuję i sobie pomaluję.Co doradzacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezerwujcie pokoje
myśmy jechali w ciemno i szukali na miejscu. Nic nie znaleźliśmy więc spaliśmy jedną noc w samochodzie. dopiero następnego dnia znaleźliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 byla taka ladna pogoda ze nie pojechalismy na ten basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A szkoda, bo ten basen na dworze tez ma fajne atrakcje :) My napewno sie tam wybierzmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80 : w tym temacie sama musisz sobie poradzic, bo ja nie mam pojęcia co Ci doradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podjęłam decyzję sama sobie poradzę z tym żelem i pomaluję jakimś lakierem i po wszystkim,szkoda tylko,że ten żel okazał się totalnym niewypałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj miałąm zaganiany dzień cały czas coś robiłąm,trochę spraw służbowych trochę prywatnych:DJeszcze dwa dni siedzenia a potem w czwartek miły dzień no i piątek 4 godzinki i urlop jak ja się cieszę:DNo nic na dzisiaj kończę muszę jeszcze parę spraw zrobić:)Do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Mnie tez jakos dzis szybko zlecial dzien, gorzej bedzie jutro. Do jutra Dziewczyny :) ale ja w sumie jeszcze musze siedziec 1,5 h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie teżjutro nie będzie ciężko generalnie czeka mnie napisanie pisma,przefaksowanie już napisanego,wysłanie jednego i sprawdzenie jednej rzecz,także to plan na jutro który mi zajmie 30 minut no w porywach do godziny i nudy..oby te dni jak najszybciej minęły..:)papa raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo, halo.... ja juz jestem... dziś będą wielkie nudy :( może chociaż uda sie skończyc książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wczoraj byłam pochodzic po centrum handlowym i weszlam do nowego sklepu OLIVIERA i o dzio mieli niskie ceny :) Kupilam sobie 2 bluzeczki i zastanawialam sie nad trzecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Witajcie dzwiewczynki :) a Kate jakie sobie bluzeczki kupiłas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hej Patryska :) A takie na lato :) Na szerokich naramkach. Jedna czarna a jedna niebieska z motylem na piersiach :) Emo-80 gdzies zaginela...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem,ale od rana miałam kołowrotek bo jestem dzisiaj sama w biurze a najgorsze,że wykonuję ostatnio pracę za innych...a jakoś w premii mnie nie uwzględnili ale w pracy tak:)No nic..wczoraj byłam na mieście kupiłam parę kosmetyków i parę rzeczy nad morze:)A dzisiaj popołudnie w domku,porządki,spiłowanie żelu i parę zabiegów kosmetycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to super ze jestes :) Ta moja "kolezanka" wyjechala z moim bratem nad morze w niedziele, ale nie bardzo mają pogode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 a gdzie wyjechali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Do Mielna. Oni zawsze tam jezdza jakby nie bylo innej miejscowosci nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×