Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilia_szaraa

Kraliksetite - temat dla oszukanych

Polecane posty

Gość lilia_szaraa

Zgodnie z zaleceniami ze strony allegro i policji, zakładam forum dla osób które zostały naciągnięte przez R. Kaszubę. Jak widać na jego profilu na allegro, dzisiaj się logował. Jednak na kilka moich maili nadal brak odpowiedzi. Czy ktoś z was nawiązał z nim kontakt od czasu zakończenia aukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeltasmanski
Ja napisałam do niego ale zero odpowiedzi, w necie znalazłam jego zdjięcia i Radosław to jego prawdziwe imie co do nazwiska to juz nie jestem pewna, ale policja powinna to ustalić. Chłopak ma prawdopodobnie 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djchemical
jestem za tym zeby udupić tego gościa,smarkacz nie bedzie ludzi w balona robił. tak jak juz mowilem wczesniej którejs osob, jedna osoba nic nie zdziala na kwote 23 zł,ale jesli na ta samą osobę wejdzie kilkanascie pozwow,skarg czy co tam jeszcze,wtedy wszystko sie sumuje i gosc podlega normalnej karze. Ja czekam na moj towar od niego,ma na to 2 tyg po tym czasie trzeba zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie tak jest
ma na wywiązanie się z transakcji 14 dni. Czyli do końca miesiąca musi oddać kasę albo przesłać kody bo inaczej sprawa idzie na policję. Będziemy współpracować, nie można dać leszcza z siebie robić jakiemuś dzieciakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp-pp-
sami jestescie sobie winni... trafil swoj na swojego... kupowanie monet poza travianem jest nieuczciwe i niezgodne z regulaminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djchemical
tak,jest nieuczciwe,tak samo jak ściąganie muzy z neta,filmów itp, a robią to wszyscy, ale jest pewna mała różnica,my nikogo nie okradliśmy, więc jeśli nie jesteś w temacie to się nie wtrącaj pp pp czy jak Ci tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×