Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie-kłamczucha

Na jakich kłamstwach złapaliście Waszych byłych???

Polecane posty

Gość nie-kłamczucha

Witam wszystkich :-) Tak zastanawiam się czy tylko mój były gdy się rozchodziliśmy kłamał czy może inni zachowywali się tak jak on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi eks powiedział
że złożył pozew rozwodowy. Miał romans i wyprowadził się do kochanki więc sprawę by przegrał. Po 3 miesiącach czekania na pismo z sądu poszłam sprawdzić i okazało się, że go nie złożył - oczywiście natychmiast nadrobiłam za tego łajzę sprawy w Sądzie. Mina mu zrzedła bo kochanka tylko czekała aż Misiu będzie tylko jej - no cóż on chyba nie czekał na to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy
a ja to nie kminie o co Ci chodzi. Co on zrobił i co do tego mają inni.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to widzę że z tym pozwem to nie tylko mój eks ściemniał :) chyba z rok... ale myślałam, że to może tyle trwać... zanim w jakiejś kolejnej kłótni nie przyznał sie, że "nie miał czasu jakoś do tej pory" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfesrfgesrgdsfgv
jak sie za cudzych mezow bierzecie to co sie dziwicie;] dobrze wam tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfesrfgesrgdsfgv
skoro oszukiwał cie z pozwem tzn ze mial zone wiec to chyba Tobie na leb padlo rodzine rozbijac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszukiwał mnie z NASZYM pozwem, dotyczącym NASZEGO rozwodu rozumiesz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Dlaczego ciągle mnie dziwi ilosć kretynek na cafe???? Ewo, podziwiam za opanowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha niezłe
Babka czyta dwa razy to samo i myśli że kochanka pisze o kochasiu, a tu żona dwa razy jej odpowiada że chodzi o męża. No niezłe niezłe :) Co za tępe strzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle że
ja miałam męża który nawykowo kłamie w każdym słowie, tak bardzo kłamie, że nigdy nie wiadomo, kłamie nawet tam gdzie nie ma potrzeby....jak mówi że świeci słońce...to natychmiast patrzę w okno i jest 99 szans że pada deszcz kłamie wszystkim a nie tylko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój eks, nawet zapytany o imię i nazwisko zastanawiał sie nad odpowiedzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywaczka kłamstw
Jest taka książka "Kiedy partner łże jak pies". Nie da siężyć z kłamcą. To jest koszmar.Wiem bo to przeżyłam. Po pewnym czasie wyczuwa się to ale co z tego jak ten dalej klamie. To psychopatyczne. A zycie z takim to jakaś fatamorgana. Dziewczyny trzymajcie się z daleka od kłamców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-kłamczucha
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Ewa i tyle że wasze eksie to na prawdę gagatki, trochę się pośmiałam z tymi pytaniami o pogodę oraz imię i nazwisko ;-) Mnie mój były oszukał nawet co do pamiątek naszych wspólnych oraz z rzeczami po mojej mamie - powiedział mi, że wszystko wyrzucił po rozstaniu.... Dopiero po 2 latach, gdy rozmiawiałam z jego siostrą przypadkowo dowiedziałam się, że te rzeczy leżą w piwnicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×