Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palermo..

imię kesja- proszę o opinie

Polecane posty

Przypomnialo mi sie,ze u mojego dziecka w klasie jest Majkel(nie wiem jak to sie pisze) Zawsze myslalam,ze to chlopak.Dopiero niedawno dowiedzialam sie ze to ta Majkel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Majkel to moze byc...
Michasia:-)ja mam na imie Karolina a mowia mi Kari:-)wg mnie bardzo ladne zdrobnienie. A imie Kasja? Piekne! W Kesji mi cos zgrzyta ale Kasja jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
majkel u dziewczynki? wow, jeszcze się z czymś takim nie spotkałam;) ale nie sądzę żeby to było zdrobnienie od michasi...w ogóle michasia to wg mnie okropieństwo:O kasja? trochę jak kasa;) ale zawsze można pokombinować i wybrać opcję najlepszą dla siebie:) Brzydula a planujesz jeszcze dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nieplanuje:PTak ciezko sie zdecydowac gdy juz synek odchowany tym bardzej,ze bardzo chorowal a i ja za mloda jeszcze bylam na macierzynstwo.Ciezko bylo:( Zdam sie na los:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
a poród jak wspominasz? no to fakt, najlepiej mieć dzieci jedno p odrugim bo później to już się nie chce;) ale ja chyba przy jednym zostane....chciałąbym mieć dwoje, ale takie ciężkie czasy są teraz.ciężko z kasa wydolić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co porod byl bardzo ciezki:O Z powodu zatrucia lezalam miesiac przed porodem w szpitalu.Co 2 dni badali mi wody plodowe i podczas takiego badani lekarz wziernikiem naklul mi pecherz.To bylo w sobote.Urodzilam dopiero w poniedzialek.Przez 2 dni lezalam na tej zimnej porodowce i modlilam sie o smierc bo myslalam,ze sie przekrece.Weekend-nikt sie Toba nie zajmie:O W poniedzialek dopiero przy obchodzie ordynator zrobil afere.Dostalam kroplowke na przyspieszenie.Okazalo sie,ze dziecko wokol glowki okrecone pepowina wiec lekarz w ostatniej chwili wraz z polozna uciskajac mi brzuch po prostu go wypchali:O Dostal tylko 2 punkty:O Brzuch przez miesiac zmienial kolory z fioletowego na zielony Synek w inkubatorze-przetaczali mu krew.Mi rowniez bo bylam wykonczona.2 dni spalam-40C goraczka Przy porodzie wyrwali mu stawy biodrowe Horror:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
o matko, to żeś przeżyłą dziewczyno. nie mogli zrobić Ci cesarki tylko Cie tak męczyli? a wiesz co jest najgorsze? że dzisiaj wcale na tych porodówkach nie jest lepiej.jak się słucha o tym co oni tam wyprawiają z tymi biednymi rodzącymi to aż się flaki przewracają. oczywiście o znieczuleniu wtedy to mozna było pomarzyć, nie? a ból jaki? do wytrzymania czy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja bolu przy porodzie nie pamietam tylko strasznie zimno:OLezalam 2 doby Za to bole z krzyza dosonale pamietam:O W tamtym momencie uwierz mi ze wolalam umrzec:(Moze pomyslisz,ze glupie ale modlilam sie w myslach:( Pewnie powinni zrobic cesarke.Lekarz mogl dziecku glowke zgniesc.Ja sie cieszylam ze mi pomogl Znieczulen nie bylo 15 lat temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
boże, ale koszmar. a w jakim miesiącu rodziłaś że tak zimno było? ja słyszałam o przypadku, że kobieta normalnie się rozchorowałą bo na porodówce ją długo trzymali, była mroźna zima, okna pootwierane bo nikt nie raczył zamknąć i tak w tej cieniutkiej szpitalnej koszulinie z wielkim brzuchem marzła. narki do dzisiaj ponoć leczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana we polowie wrzesnia.Byl taki upal na zewnatrz.Tam jednak jest(bylo) bardzo zimno Przez ten weekend tyle sie dzieci urodzilo.Telefon z izby przyjec.Zaraz zaslaniaja parawanem,troche poparla i bach dzidzius:) I nastepna wioza. A ja lezalam:O Tylko to dawno bylo a i ja mloda bylam.Dzisiaj bym sobie na duzo nie pozwolila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
na co na przykłąd? bo ja się trochę boję i zastanawiam się na co sobie własnie nie pozwalać, na co się nie zgadzać...jak widzą że pierworódka i w dodatku zupełnie nieobeznana to robią z taką co chcą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno na taka meczarnie przez 2 doby:O Wiesz dgyby od razu przebili mi ten pecherz do konca to akcja na pewno by sie przyspieszyla.Zrobili to dopiero w poniedzialek:O Ja nawet nie wiedzialam,ze mam podkluty ten pecherz.Myslalam,ze mocz popuszczam:O No tak to jest za wczesne poczecie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeczalam o cos przeciwbolowego.Polozna nie bo w nocy lekarza budzic nie bedzie:O Goraczka 40C usta mi pekaja.Prosze o picie to z laska usta mi pomoczyla:O A to wyciskanie kladac sie na brzuch:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
ale chcoaciaż jesteś mlodą mamą:) wiesz, jak człowiek już pracuje, ma kredyty itd.to zawsze mu się wydaje ze nie styknie mu na dziecko i odkłada tę decyzje w nieskończoność. a tak jak los zadecyduje za kogoś to czasem i lepiej. ja tam teżsię zastanawiam jak mnie potraktują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
o tym wyciskaniu dziecka to słyszałam...to chyba potworny ból jak tak na siłę się kładą na brzuch...ja pierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalecany
kesja = fajne imie,kjeszcze kojarz mi sie z innym nietypowym-kasjana. ja nie mam nic przciwko nietypwoym iniemiom ,a wrecz orowtnie, nienawidze takich typowych ,poslpoltych -jak anka,kaska.... wg jak tak ci sie poodba to nie nad czym sie zastanwaic i watpie zebys miala jakies problemy z rejestratcja w USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalecany
a ja sobie spradzialam na naszej klasie bo imienia kesja tez nogdy nie slyszalam i znalazal 153 kesjii i 83 kasjany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie Ci z tego samego porodu to az takiego bolu nie pamietam.Naciec,pekniec tez nie Brzuch pozniej bardzo mnie bolal Palermo ale nie martw sie na zapas🌼 Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palermo teraz mam ustabilizowana sytuacje.Obydwoje pracujemy.Tatus zarabia niczego sobie.Ja tez nie narzekam.Kredytow zero tak wiec moznaby bylo sie zdecydowac ale przez ten porod i wszystkie pozniejsze choroby zwyczajnie nie mam odwagi zrobic tego swiadomie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
mam 25 lata niezalecany- aż tyle kesji? wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
wcale Ci się nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalecany
no czy ja wiem czy az tyle- fakt imie baaaaardzo rzadkie ,myale ze 153 to i tak malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziecko to skarb.Cos Twojego i z Ciebie.Przez to wszystko co przeszlismy jestesmy bardzo z synem zwiazani:)Moze i ciezko bylo ale dzisiaj nie zastanawiam sie po co zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopopopopop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesja_Kesji
A wiec mam na imie Kesja:) I nie widze jakos w tym imieniu nic dziwnego;P Mam 15 lat, chodze do gimnazjum i jakos sie jeszcze nigdy nie spotkalam z jakimis przezwiskami w zwiazku co do mojego imienia. A w zdrobnieniu wolaja na mnie: -Kesji -Kesunia -Kesjunia P.S. NIe rozumiem ludzi ktorzy uprzedzaja autorke do tego imienia :/ Jest ladne i oryginalne.. Coz ciesze sie ze nie mam na imie np. Anka, Kaska itp. jak ktos wola "Kesja" to od razu wiadomo ze o mnie chodzi:D A nie jakas Kaska co takich jest milion na swiecie.. Pozdrowienia dla autorki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×