Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palermo..

imię kesja- proszę o opinie

Polecane posty

Gość Kesalina
mam na imię Kesja pochodzi ono z Biblii to córka Hjoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam corke o imieniu Kesja. Nie bylo problemu z zarejestrowaniem. Imie zawsze wszystkim sie podoba. Znaczy mily zapach. Dzis jest po 20 roku zycia a nadal wszyscy je podziwiaja. Pochodzi z Bibli. Izrael . Corka Hioba tak miala na imie. Nigdy nie zalowalam ze takie imie nadalam a i corka jest z niego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kesja Peocesja :D A Hiob to chyba niezbyt fortunnu patron ...jego córki chyba też ... A co do znaczenia -ten miły zapach jak gimby sie dowiedzą a córa dostanie problemów hormonalnych i zacznie śmierdzieć :O to jej dadzą tą Kesje ...Opamiętajcie sie z tymi imionami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesja

Hahaaha.. gdy były pisane te wszystkie komentarze z góry, miałam 9 lat. Sama mam ma imię Kesja i śmieję się z tych wszystkich, którzy odradzali autorce postu to imię.. Swoją drogą ciekawe, czy w końcu je wybrała. Gdyby ktoś tu jeszcze zajrzał, może tym co napiszę, rozwieję wątpliwości. Otóż nigdy nikt nie śmiał się z mojego imienia, każdy wyrażał bardzo pozytywne opinie, zdrobnienia-owszem, Kesi, Kesitka, Kesijka, Kesunia. Jestem wdzięczna mojej siostrze, która uparła się na to imię. Dzięki niemu zawsze czułam się w pewnym stopniu wyjątkowa. Sama dam mojemu dziecku oryginalne imię. Swoją drogą właśnie to mnie tu przyprowadziło. Przeczytałam, że prawie nikomu nie podoba się imię Leona, ale ja chyba właśnie tak nazwałbym moje dziecko. Pozdrawiam wszystkie inne Kesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Hahaaha.. gdy były pisane te wszystkie komentarze z góry, miałam 9 lat. Sama mam ma imię Kesja i śmieję się z tych wszystkich, którzy odradzali autorce postu to imię.. Swoją drogą ciekawe, czy w końcu je wybrała. Gdyby ktoś tu jeszcze zajrzał, może tym co napiszę, rozwieję wątpliwości. Otóż nigdy nikt nie śmiał się z mojego imienia, każdy wyrażał bardzo pozytywne opinie, zdrobnienia-owszem, Kesi, Kesitka, Kesijka, Kesunia. Jestem wdzięczna mojej siostrze, która uparła się na to imię. Dzięki niemu zawsze czułam się w pewnym stopniu wyjątkowa. Sama dam mojemu dziecku oryginalne imię. Swoją drogą właśnie to mnie tu przyprowadziło. Przeczytałam, że prawie nikomu nie podoba się imię Leona, ale ja chyba właśnie tak nazwałbym moje dziecko. Pozdrawiam wszystkie inne Kesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Kesja napisał:

Hahaaha.. gdy były pisane te wszystkie komentarze z góry, miałam 9 lat. Sama mam ma imię Kesja i śmieję się z tych wszystkich, którzy odradzali autorce postu to imię.. Swoją drogą ciekawe, czy w końcu je wybrała. Gdyby ktoś tu jeszcze zajrzał, może tym co napiszę, rozwieję wątpliwości. Otóż nigdy nikt nie śmiał się z mojego imienia, każdy wyrażał bardzo pozytywne opinie, zdrobnienia-owszem, Kesi, Kesitka, Kesijka, Kesunia. Jestem wdzięczna mojej siostrze, która uparła się na to imię. Dzięki niemu zawsze czułam się w pewnym stopniu wyjątkowa. Sama dam mojemu dziecku oryginalne imię. Swoją drogą właśnie to mnie tu przyprowadziło. Przeczytałam, że prawie nikomu nie podoba się imię Leona, ale ja chyba właśnie tak nazwałbym moje dziecko. Pozdrawiam wszystkie inne Kesje

Leona- imie zenskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesja
Dnia 2.06.2019 o 23:07, Gość gosc napisał:

Leona- imie zenskie?

Tak, chodziło mi o żeńskie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Kesja napisał:

Tak, chodziło mi o żeńskie 😉

Niespotykane imiona sa fajne, ale Leona nie za bardzo mi podchodzi brzmieniowo, podoba mi sie za to Leonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam fajniejsze skojarzenia z Kasjopeja.  Kesja brzmi jakos skrotowo dla mnie, moze dlatego, ze jestem bardziej przyzwyczajona wlasnie do Kasjopei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×