Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalalalalalananana

co to sa gladiatorki?

Polecane posty

Gość tralalalalalalalananana
bylam pewna ze o ta wlasnie ci chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to już znasz mój gust:P miałam dzisiaj ją przymierzyć i może kupić ale ta pogada mnie zdemokratyzowała i wybrałam ciepły domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
hmm ciply domek? ale przeciez dzis cieplo bylo, duszno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmarzłam przez klimatyzacje w pracy;/ marzyłam żeby wreszcie było mi ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
a z ta twoja sukienka to byla tak :) ze ten link nijak nie chcial sie wkleic mimo iz usuwałam te przerwy, ale weszlam sobie na stronke mango i zaczelam przegladac kolekcje :) a ze podalas mi cene sukienki zwracalam uwage zwlaszcza na te za 99 zl :p i wytypowalam wlasnie te ktora sobie upatrzylas :) nie wiem czy znam juz twoj gust ale mi tez ona bardzo sie spodobala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
no niestety klimatyzacje to takie cwane urządzonka ze potrafia gienialnie pomoc ale tez zepsuc zdrowie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak to nie byłą klima. wirus żołądkowy:( mam dietę składającą się z kisielu i galaretki ;/ głodna:( jak zwykle wizyta w aptece skończyła się nie tylko kupieniem lekarstw ale i mnóstwa kosmetyków. postanowiłam teraz przetestować tołpe. - żel do mycia twarzy nawilżająco-łagodzący - ujędrniający żel pod prysznic z guaraną i kompleksem nawilżającym -płyn do higieny intymnej - nawilżający preparat do zmęczonych nóg z efektem drenażu limfatycznego zobaczymy czy działają:) wiec związku z tym że nie mogę jeść i ruszać się będę się upiększać:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo spodobała mi się kolekcja sisley:) http://www.sisley.com szkoda że nadal i wciąż mnie nie stać:P ogólnie jak ci się podobają kolory kolekcji jesień/zima bo mi bardzo:P a szary to mój ulubiony kolor więc jestem w 7 niebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
musze sie dokladniej przyjrzec tej kolekcji tylko jak bede miec wiecej czasu :0 wtedy napisze swoje wrazenia :0 ogolnie jestem na tak :P P.S. tez uwielbiam szary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze żeby pochwalić się moimi zakupami:) 1. buty tally weijl nowa kolekcja cena 89 zł niestety jeszcze nie ma nic na necie więc muszę zrobić zdjęcie:P ale dziś już padam:P są wielkie 12 cm ale mają platformę z przodu, czekoladowe stylizowane na skórę jaszczurki. sandały zapinane wysoko na kostce a z przodu mają kokardkę. 2. sweterek solar outlet cena 105 zł czarny moherowy z krótkim rękawem i kapturem który można zarzucić na głowy i wygląda jak chusta. drogi ale miałam ochotę na coś takiego już dłuższy czas . też nie ma zdjęcia na necie;/ 3. odżywka do włosów sephora professionnel cena 4 zł:) uwielbiam promocje normalnie kosztuje 26:P przetestuje jak działa i jeśli dobrze to kupie 3 opakowania jeszcze:P oczywiście kupiłam jeszcze w sephora kilkanaście rzeczy cienie z brokatem w proszku (nie mam pojęcia jak to się zwie:p), róż do policzków itp wszystko było w cenach 4-10 zł więc uzupełniłam zapasy kosmetyków których używam rzadziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
nibys ta koelkcja jak dla mnie jest dosc dziwna hehe :p tzn nie moge znalezc innego slowa poki co zeby ja okreslic :) ale niektore zestawy ciuchow podobaja mi sie :) narazie nie mam totalnie czasu wiec nie wkleje linkow z tymi zestawami, jak tylko znajde naprawde wiecej niz 10 min to zrobie to :) co do twojego sweterka z kapturem (widzialam zdjecia na twoim osobnym topicu) to uwazam ze jest rewelacyjny :) kapitalnie wyglada ten kaptur zalozony na glowe, tak stylowo :) moze toroche jak diva ale jestem na tak :) no i wklej zdjecie tych butow co kupilas :) nie wiedzialam ze w sephorze takie przeceny :) niestety nie mam czasu na zadne zakupy :( ech doba powinna miec tak minimum 30 godzin :) pozdrawiam :) jak tylko masz jakies ciekawe linki albo cos kupilas to pisz zaraz i sie pochwal :) obiecuje ze napisze wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) też nie miałam czasu pisać;/ a szkoda mam nadzieje że jeszcze tu zaglądasz:P co do kolekcji to podobają mi się ta taka nie wymuszona swoboda a zarazem nie wiem szyk? klasa? taka luźna nie wymuszona i to mi się podoba. szkoda tylko że większość ciuchów fajnie wygląda na wysokich a na niskich nie do końca tak fajnie. co do sweterka z kapturem podoba mi się określenie diva:) ciesze się ze w pozytywnym sensie:) myślałam ze ludzie pomyślą ze przesadzam ze robię z siebie gwiazdę lub coś w tym stylu. butki wkleję jutro stanowczo weekend to jedyny moment kiedy mam czas na cokolwiek. masz racje doba powinna być dużo dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
zagladam zagladam :) tylko jak ty nie piszesz to jakos tez nie mam motywacji :P:P ale poprawie sie :) udalo mi sie wreszcie poszalec na wyprzedażach :) o ile szalenstwem moge to nazwac :P myslalam ze teraz juz bedzie po, ale jestem mile zaskoczona :) zwlaszcza w moim ukochanym cliku udalo mi sie kupic pare rzeczy ktore juz 3 raz byly przecenione :) pewnie za jakis czas kupilabym je jeszcze taniej ale juz nie chcialam czekac :P niestety nie pokaze ci linkow bo ich nie ma a zdjec nie mam czym zrobic ;/ ale kupilam szara spodniczke taka do kolan, bawelniana, tunike ktora moze byc fajna bluzka do jeansow lub tworzy mini lub midi kiecke :) do tego 2 bluzeczki, sandalki japonkowe w bootsquare, spodniczke taka jakby bombke z wiskozy z reserved, ciemno rozowa bluzeczke z green point i czarna koszulowa tunike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszalałaś:P nie lada wyczyn w tym momencie kupić aż tyle rzeczy:D z opisu spodobała mi się tunika-sukienka. u mnie zero zakupów. jak zwykle przehulałam kasę na początku miesiąca:P (może kiedyś się nauczę porządnie gospodarować pieniędzmi:P) rozglądam się za moim futrzakiem ale nic ciekawego w sklepach;/ wszystko jak dla starszej pani;/ a pokaże ci rzeczy które chciałam kupić na allegro ale oczywiście z moja sklerozą przegapiłam aukcje:P najbardziej dobija mnie to że niektóre zostały tak tanio wylicytowane;/ http://allegro.pl/item705221293_frank_q_vila_satynowe_spodnie_xs.html#gallery http://allegro.pl/item706123156_frank_q_vila_czarna_tunika_koszula_na_guziki_xs.html#gallery http://allegro.pl/item705713205_uk_miss_selfridge_piekna_morski_turkus_nowa_36.html#gallery http://allegro.pl/item709332415_a_m_b_e_r_vila_najmodniejsza_czarna_tunika_xs.html#gallery http://allegro.pl/item695373453_vila_nowa_czarny_zaboty_stojka_xs.html#gallery http://allegro.pl/item707712642_asos_zlote_szpilki_cudne_roz_36_4_bcm.html#gallery http://allegro.pl/item703269434_czarna_oryginalna_river_island.html co myślisz o leginsach z dziurami? kompletnie mi się nie podobają. do niczego nie pasują. jeszcze nie widziałam dziewczyny w Krakowie w nich ale myślę że już nie długo:P jeszcze w rockowo grungowym wyglądzie ok ale widziałam propozycje z eleganckimi tunikami to już koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
no w sumie poszlalam :P wkoncu musialam uzupelnic garderobe odkad pozbylam sie polowy szafy zaciasnych ubrac :( i niestety juz prawie wyplata znikla :P:P wiesz co ta tunika-sukienka jest szaro-fioletowa z domieszka hmm niby kobalt ale jakby z domieszka szarego, taki stonowany, a kroj ma dosc dziwny, ciezko mi opisac ale powiedzmy ze tworzy to cos jakby bluzke z takim nazwijmy to sciagaczem ktory tworzy spodnice :D chyba nic nie zrozumialas :p kurcze jak to ubieram to wygladam jakbym miala osobna bluzke i osobno taka mini obcisla spodniczke :P jak gdzies dopie zdjecie to pokaze :) super te rzeczy z allegro!! tzn nie podobaja mi sie 3 osotatnie, to futrzane cos :p nie moja bajka totalnie :) szpilki tez nie ta historia a czarna bluzka seksowna i fajna ale unikam takich krojow niestety ;/ za to te satynowe spodnie swietne :) masz juz taki fason? te sindbady pumy alladynki czy jak to sie zwie :D bo ciekawa jestem jakbym w nich wygladala... mam ale takie sportowe dresowe zaraz za kolano tzn rybaczku pumy, sa mega wygodne przy aerobiky i wogole jezdzie na rowerze itd. ale takich do kostek nigdy nie mierzylam cudowne obie tuniki a koszula z huzikami powalila mnie na kolana :) genialna jest :) sykienka zreszta tez, bardzo lubie taki styl wlasnie, elegancki ale bez przesady, taki ze nie wygladam jakbym sie wystroila do cioci na imieniny hehe :D zauwazylam ze wszystkie rzeczy to vila, nie posiadam nic z tej firmy, mozesz mi ja przybl;izyc?? co do getrow z dziurami to widzialam ten topic co laska tworzyla zestaw na impreze, te ktore pokazala byly ohydne ;/ ale tak sie zastanawiam nad tym to chyba wszystkie wydaja mi sie ohydne :P czulabym sie majac je na sobie jak po walce z dobermanem :P taka jakas obszarpana, jeansy potargane ok ale to jakos nie przejdzie u mnie, tez ni widzialam lasek w krk noszacych takie leginsy ale gdybym taka spotkala moja pierwsza mysl- zaatakowal ja pies :D wiem ze mam durne skojarzenia ale tak to naprawde wyglada :P wg mnie nie jest to ani troche eleganckie, nawet jak polaczylabym to z biala koszula to wydaje mi sie takie przerysowane, nie moj klimat zdecydowanie!! chociaz nigdy nie mowie nigdy bo roznie to bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie długie pisanie posta pomalowałam właśnie paznokcie:P na jaskrawo cukierkowo różowo:P przy moich krótkich paznokciach wygląda to trochę dziwnie ale co tam mi się podoba:P ze słowa wypłata wnioskuje ze znalazłaś prace:) gratulacje:) a jednak udało mi się to wyobrazić. świetne są takie tuniki. kupiłaś ją w clicku? ja szukałam czegoś takiego od początku lata i nie udało mi się:P futrzane to wiedziałam że ci się nie spodoba. :P zimą chciała bym wyglądać jak "caryca":P marzą mi się takie kozaki z zdobionymi guzikami stylizowane na oficerskie ale bardzo ozdobne. tylko gdzie takie dostać?? właśnie do takich kozaków czarnych rurek włożonych do kozaków ta kamizelka. do bluzki miałam jeden zarzut dlaczego jest satynowa ten kołnierz cudowny przy moim małym biuście wręcz ideał taka bluzka. mam podobne spodnie nie pumpy jak te (równe z góry na dól) ale alladynki rozszerzane na dole. wyglądam jak Sindbad:P ale nie w złym znaczeniu wręcz przeciwnie mimo niskiego wzrostu wyglądam w nich świetnie (nie tylko moja opinia) kupiłam o te: http://allegro.pl/item724365522_kookai_szare_alladyny_pumpy_100_len_nowe_38.html#gallery polecam zmierzyć bardzo wygodne są takie spodnie. co do tamtych to nie mogę ich prze żałować. szkoda tylko że nie czarne bo do tylu rzeczy można by je założyć. właśnie też kocham taki styl. jest dokhttp://allegro.pl/item724365522_kookai_szare_alladyny_pumpy_100_len_nowe_38.html#gallery tak jak piszesz nigdy nie czujesz się przestrojona a zarazem też jesteś elegancka i zawsze na miejscu. co do vili to mam kilkanaście rzeczy. bardzo polecam. świetne rzeczy jakość średnia ale zadowalająca.to duńska firma w polce nie ma butik pod swoim logiem. jeśli chcesz zobaczyć je na żywo to mają trochę w takim butiku na grodzkiej i poselskiej fashion store tylko że ceny straszne. bardzo trafne skojarzenie:P też oglądałam ten topik. lubię modę i wszystko z nią związane jednak tak jak napisałaś przerysowane. często tez mam ochotę na takie ostre klimaty ćwieki, obszarpane rzeczy, podkoszulki z nadrukami i mocny makijaż jednak te leginsy nie. jeśli chce być rockową dziewczyną to czarne rurki + wysokie obcasy z platforma takie ostre + pasek z ćwiekami + biała bokserka, czarna kurtka + mocny makijaż. mam nadzieje że nie nawet jeśli zmierzę to mi się nie spodobają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
no to po kolei :) jaskrawo-cukierkowo-rozowy :P?? chcialabym to widziec :D nie cierpie rozowego ale ostatnio przekonuj sie do tego koloru :) ale jedynie w formie dodatkow lub jesli chodzi o ubranie jakiej niewielkiej domieszki rozu :) ale nie takiego majtkowego tylko raczej mocnego, ostrego :) chociaz ostatnio kupilam bluzke ale nie jest to typowy roz, raczej wpada troche w inny odcien ale pasje mi do granatowej spodniczki :) kiedys bardzo eksperymentowalam z maloewaniem paznokci, rozne wzorki itp ale to bylo zanim pojawil sie wielki tipsowy boom i rozne dziwactwa na paznokciach :) kiedy zaczela sie ta era przestalam tworzyc swoje male "cuda" na paznokciach bo juz niczym mnie to nie wyroznialo od wszystkich tipsowych panienek;/ kiedy ja sie zajmowalam malowaniem paznokci tzn malowalam tylko swoje :P i robilam rozne wzorki to budzilo to ogolny szok u znajomych itd :D heh po slowie "wyplata" mozna sie domyslac ze znalazlam prace :p ale niestety to tylko praca na zlecenie- koniec zlecenia koniec pracy niestety;/ a wyplata no coz niecale 500 zl i juz jej nie ma :( wiesz, w cliku znalazlam pare naprawde fanych rzeczy, nie wiem czy znalazlabys cos dla siebie, ale maja duze przeceny i np bluzki z 69 sa za 19.90 takie bawelniane ale np maja guziczek w nietypowym miejscu co daje im duzo uroku :) jak zobaczylam ta tunike wogole nie zwrocilam na nia uwagi, ale potem przymierzylam pare rzeczy ktore na mnie zle lezaly i juz taka zrozpaczona lekko postanowilam ja przymierzyc i to byl strzal w 10 :) ja na zime nie wyborazam sobie siebie jako carycy :D zreszta musze unikac takich futrzanych rzeczy bo mnie to jeszcze bardziej poszerzy co byloby juz totalnie niekorzytne ;/ weszlam na inne przedmioty tego sprzedajacego co wkleilas link tej koszuli-tuniki na guziki, kurcze strasznie spobala mi sie ona ale nie moge znalezc takie w rozmiarze L lub XL duzo kupujesz na allegro? ja nie mam konta, jak cos potzrebuje prosze kolezanke zeby mi zamowila, powiedz mi kupowalas cos juz u tego sprzedawcy? bo nie umiem sie sama poruszac dokladnie po tej allegrowej dżungli :) moze sprobuje z tymi pumpami :) kojarzysz moze taki sklep na siennej, idac od poczty w strone rynku po lewej stronie, maja tam takie ciuchy co mi sie z sinbadem i alladynem kojarza :D wszystkow takich pastelowych kolorach, widzialam tam wlasnie pelno pump itd, weszlam raz do srodka ale jakos sie spieszylam i w sumie nie pamietam dokladnie co tam wiecej bylo :P na poselskiej i grodzkiej bylam, to jest Fashion Studio :) szukalam tam sukienki na wesele, ceny tragedia :( podoba mi sie taki rockowy styl jak opisalas :) wlasnie skorzana kurtka, bokserka itd :) a powiedz mi nosisz leginsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć przepraszam nie było mnie. wylicytowałaś ten sweter? dość drogo się aukcja zakończyła;/ ładny sweterek na zimę idealny cieplutki:) gdy aukcja ma cenę minimalną jest to zaznaczone pod ceną nie wiem czy ta miała bo już tego nie widać. ja też nie trawie różowego:P przynajmniej w ciuchach:P uwielbiam różowe paznokcie i różowe bibeloty:P mam całą kolekcje łazienkowych rzeczy wściekło różowym kolorze:P gąbkę, szczoteczkę do zębów, pudełka, masę kosmetyków w różowych opakowaniach itp. w moim wyglądzie róż to tylko paznokcie od ostrego po pastelowy. ja nie umiem malować paznokci zazwyczaj niszczę w trakcie malowania 3 i muszę poprawiać:P kiedyś próbowałam robić mazaki igłą na paznokciach jednak stanowczo za wiele razy musiałam powtarzać żeby uzyskać efekt który założyłam.:P z malowanie na jedne kolor mam problemy co dopiero więcej:P byłam dziś w cliku i spodobało mi się kilka rzeczy jednak na razie koniec zakupów! oszczędności. muszę zbierać na zimę czeka mnie zakup deski i spodni a jeszcze muszę kupić rzeczy na co dzień;/ też bardzo spodobała mi się ta koszula-tunika i nie mogę znaleźć już:( bardzo chętnie bym ją kupiła. kupuje na allegro dużo rzeczy marek które nie są dostępne w Polsce-Krakowie lub ich ceny są bardzo zawyżone kookai, vila, river island itp. w sezonie po regularnych cenach zazwyczaj nie kupuje w sklepach żal mi pieniędzy na moje ulubione marki wtedy wybieram się do outletów lub poluje na allegro. i tego sprzedawcy jeszcze nic nie wylicytowałam ale wiele razy chciałam. przezcały czas zapominam o licytacjach bo jest bardzo popularnym sprzedawcą i trzeba siedzieć przy każdej licytacji. chyba kojarzę ten sklep na siennej coś na n? tak jak pisałaś same pastele i na środku są takie stoliki na których poukładane są sweterki i bluzeczki. pamiętam tez że ceny mnie powaliły choć bardzo oryginalne ciuchy mają. w fashion są przegięcia wkurzyłam się raz z butami tam bo nie mogłam znaleźć paragonu zakupu a okazało się że wiązane na wstążkę botki przerywają się przy wiązaniu i to nie wstążka ale ekoskóra się rwie;/ i oczywiście nic się nie dało zrobić;/ wściekłam się trochę wiem moja wina że paragon się zapodział;/ jednak wkurzyło mnie to. a ceny są jakieś 3 razy większe niż na allegro. kurcze od 2 sezonów poluje na skórzaną kurtkę i nic kompletnie nic;/ eh podobały mi się w stradivariusie ale 2 dobre koleżanki je mają więc głupio będziemy wyglądać razem jak klony:P leginsy nosze tylko do sukienek-tunik inaczej głupio się czuje. jakbym wywijała gołym tyłkiem:P zastanawiam się nad ubieraniem ich do spodenek ale głupio się czuje i jeszcze na to za ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
no niestety nie udalo mi sie go wylicytowac, tzn prosilam o to znajoma bo tak jak pisalam wczesniej ja nie posiadam konta na allegro, ale licytacja za wysoko poszla wiec kazalam jej odpuscic ;/ no strasznie drogo bo chyba za 67 zl poszedl a przesylka ponad 13 zl bo oni tylko dhl-em wysylaja rzeczy!! dziwnie... w sumie to w galerii nie kupie swetra takiego grubego za mniej niz 80 zl no ale mam zawsze komfort zmierzenia itd, a tu balam sie zaryzykowac takiej sumy, szkoda bo spodobal mi sie, wlasnie na zime taki cieplutki sie wydaje :P ale mowi sie trudno :) malowalam paznokcie za pomoca igly :) kapitalne pajeczynki wychodzily i takie mazie jakby :D bardzo ladny to dawalo efekt :) jaka koszula-tunika?? widzialam pelo koszul tunik w aggi oraz w vero modzie, niestety ceny od 70 zl, ja za swoja dalam 30 :P w takiej jedneh hurtowni :p jakosc moze nie najlepsza ale wkoncu nie chodze w niej dzien w dzien wiec nic sie z nia specjalnego nie dzieje :) nistety nazwy sklepu z siennej nie kojarze wogole ale chyba myslimy o tym samym :) no faktycznie cos chyba mi swita ze straszne cenu i maja na stoliku rzeczy poukladane :0 moze jak bede w okolicy to sprawdze dokladniej co to za sklep :) a wlasnie mi sie cos przypomnialo jak napisalas o tych botkach z fashion :) takie szrae prawda? z szara srebrna wstazka :P?? ostatnio jak tam bylam wyszlam po 15 sekundach bo mnie mdlilo od dziwnego zapachu, czyms CAPILO STRASZNIE ;/ TZN NI ZE SMIERDZIALO ALE JAKIS TAKI INTENSYWNY DZIWNY ZAPACH, ODRAZU ZROBILO MI SIE SLABO I NIEDOBRZE ;/ oj przepraszam za capsa to przez przypadek ja kupila sobie pol roku temu oczywiscie nie prawdziwa skore w pimkie :) spodobala mi sie taka w sumie zwykla prosta, bez sciagacza na dole - wlasnie zalezalo mi zeby go nie miala a wszedzie byly te ze sciagaczami, a on zawsze jakosdo goty mi sie podnosza i pol plecow na wierzchu ;/ no i dalam za nia jedynie 99 zl czesto w niej chodzilam i jak narazie jest cala i zdrowa :P a o leginsy to zapytalam ale teraz zauwazylam ze dziwnie to zabrzmialo :P bo chcialam napisac cos wiecej i chyba sobie nacisnelam wyslij :P a pytanie mialo brzmiec wlasnie czy nosisz leginsy do tunik :) bo zastanawialam sie czy to juz przezytek czy dalej sa w uzyciu :) pamietam ze gdzies podpaczylam stroj leginsy + jeansowa spodniczka mini i bardzo mi sie spodobalo takie polaczenie, jak zaczelam wlasnie sie tak ubierac wszyscy na mnie dziwnie patrzyli, a kilka miesiecy pozniej juz nawet 10 latki tak biegaly wiec zaprzestalam tego polaczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zjadło mi cały post! eh.... :( myślę że będzie jeszcze dużo okazji wylicytować go na allegro za mniejsze pieniądze. sądzę tak samo jak ty że za drogo na licytacje na allegro lepiej poczekać aż pojawi się na kolejnej aukcji. jeśli go spotkam to wkleję ci linka:) często przeglądam vile na allegro bo w sklepach które sprowadzają ich ciuchy ceny są strasznie zawyżone. właśnie w fashion mierzyłam sukienkę strasznie mi się spodobała kosztowała 250 zł kupiłam na allegro za 60. gdy tylko są wyprzedaże nie kupuje na allegro wole mierzyć ciuchy niż kupować z obrazka ale w standardowych cenach allegro wygrywa:) mogę kupić super ciuchy za niewielkie pieniądze zazwyczaj licytuje do 50 zł a na kup teraz do 70 max. więcej wole zmierzyć. pamiętam że igłą można było malować kwiatki o ile opanowało się konkretne ruchy ale dla mnie to była wyższa szkoła jazdy:P chodziło mi o tą czarną z guzikami którą pokazywałam: http://allegro.pl/item706123156_frank_q_vila_czarna_tunika_koszula_na_guziki_xs.html#gallery mierzyłam kilka takich typowo koszul tunik w kratę w zarze h&m i innych sklepach ale wyglądam śmiesznie:P a ta wydaje mi się ze była by idealna .ma w sobie coś. szkoda ze nie ma jej na allegro bo chętnie ją bym kupiła. może jeszcze będzie. ja lubię hurtownie ale takie malutkie, nie sieciowe, w małych miejscowościach. w tych dużych jest często wszystko jest identyczne i badziewne. w takiej jednej kupuje pościel 40-60zł z bawełny satynowej. raz spodobała mi się w Krakowie jedna i kupiłam sprała się, wyblakłą i guziki porwały po 2 praniach a te kupuje ciągle mam 5 kompletów i super. w Krakowie je widuje za 150 zł. znam jeszcze taką jedną w której można dostać buty takie plastikowe za 40-60zł ale nie chce mi się jeździć do tych hurtowni żeby sprawdzać asortyment chyba ze jestem przejazdem. chyba myślimy o tym samym sklepie na siennej. poza nim jest chyba tylko salsa - tam szyją babki są sukienki i żakiety kiedyś były naprawdę świetne a teraz tandeta i takie nie wiem obite? nudne? wkleję ci zdjęcie kostiumu z tego sklepu zimowego sprzed 5 lat żeby pokazać jak świetnie szyły babki. dalej jest jakiś projektant nazwa japońska y coś tam i morgano. tylko nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa ten sklep wydaje mi się że nano? nao? coś takiego oryginalny styl mają specyficzny odstają od rynku zawsze. fajne sweterki tam mierzyłam ale ceny mnie powalają. tak dokładnie srebrna wstążka, szare botki. co ci się przypomniało spotkałyśmy się na kafe wcześniej? a w kazarze cię nie mdli? bo mnie tak. mają taki obrzydliwy odświeżacz powietrza duszący i mdły. i to w każdym salonie. jak mam mierzyć buty tam to mi gorzej. ohydny zapach. z ściągaczami pryz skórzanych kurtkach jest rzeczywiście problem. wiej a tu nerki na wierzchu. jednak jak mierzyłam bez ściągacza to zawsze odstawały z przodu na końcu zamka. nie ładnie to wyglądało;/ możne kupie ta w stradivariusie już 3 rok z rzędu mają identyczne tylko delikatne różnice nie będę jej ubierać na spotkania z koleżankami:P bo jak ta mi się spodobała to już chyba żadna inna. ja mam starą prostą z eko skóry ale już podniszczona mocno jest i żadnej skórzanej nie mam;/ mnie leginsy przekonały jednym mogę je ubrać do sandałów a rajstop nie. i jak jest chłodniej a chce założyć sukienkę lub tunikę idealnie się sprawdzają. nigdy nie nosiłam ich do typowych tunik zaraz za dupę bo się źle czuje wole coś dłuższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
moj sposob na nie "zjadanie" postow jest taki ze zanim wysle go to kopiuje sobie :) myslisz ze jeszcze sie ten sweter pojawi? akurat bardzo mi ten kolor pasowal no i moj rozmiar, troche mi szkoda :( narazie przekopalam cale allegro i nie znalazlam takiego juz ;/ bede wdzieczna za linka jesli na niego trafisz :) ja dopiero zaczynam swoja przygode z alegro, ktp wie moze sie skusze i zaloze swoje konto :) wlasnie mam pare rzeczy kupionych na allegro (znajomi kupowali za mnie:P) ale zawsze na "kup teraz", tylko raz sie zawiodlam na butach, musialam sieich szybko pozbyc bo byly nieziemsko twarde ;/ co do tej tuniki to zakochalam sie w niej :) chyba przez ten jej babkowy fason- chyba wlasnie to wyroznia ja sposrod innych :) ale tez jej nie znalazlam na allegro :( jesli znajde ja to tez wkleje a ty szukaj rozmiaru L :P nie wejdziemy sobie w parade bo nosimy calkiem inne rozmiary hehe :P:P hm co to za sklep salsa?? bo nie wiem czy o dobrym mysle... nigdy nic w kazarze nie kupilam i wogole tam nie wchodze wiec mnie nie mdli :P co do kortki to faktycznie juz ci sie zadna inna nie sposba bo masz w glowie jeden okreslony fason i zadna nie bedzie miala tego czegos :) wiec kup ja najlepiej i unikaj kolezanek gdy bedziesz miala ja na sobie :P tez nosze leginsy do dluzszych rzecy, ewentualnie takie ktore minimum siegaja mi do polowy uda, kiedys widzialam dziewczymne na przystanku ktora miala zwykle t-shirt i do tego leginsy i wygladala jakby zapomniala ubrac czegos na siebie, sprawialo to wrazenie jak wielkie majtki z nogawkami jesli moge to tak okreslic :D takie opiete, no łeee pisalam chyba na poczatku ze mialam kiedys nick ale hasla nie pamietam i pisalam na tym topicu co ty, jakas dorotka i rewelacja- "dla tych co uwielbiaja mode" czy jakos tak, wkleilas tam zdjecie wlasnie tych botkow i strasznie mi sie spodobaly (btw nie wklejaj juz nic bo znowu zachoruje na jakas rzecz :P:P) ale aukcja z allegro sie skonczyla, zreszta nie bylo mojego rozmiaru i pytalam cie o nie i wtedy wyslalas mnie do tego fashion ale tam tez ich niestety nie bylo, na allegro wogole juz sie nie pojawil ten kolor ale kupilam takie same tylko czarne :) jestem z nich bardzo zadowolona, wstazka nie urwala sie ani nic sie nie odprulo, jednak to wiazanie jej jest troszke uciazliwe, ale za to sa wygodne i maja nie duzy obcas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85
Hej dziewczyny, tak na wstępie fajny topic :) Nosicie, lubicie trampki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
witam zielona85 :) nie wiem czy czytakas calky topic ale chyba zdazylas sie zorientowac ze juz dawno nie dotyczy on gladiatorek :P i dziekuje za mile slowa :) mysle ze nibys rowniez sie dolaczy :) ja nie nosze trampek, bo ich nie posiadam, ale wlasnie planuje zakup jakis :) zastanawiam sie nad takimi troszke wyzszymi do kostki :) chyba szare najbardziej by mi odpowiadaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że się dołączę:) mam 2 pary trampek obie niskie szare nike i białe z brokatem :P nie przepadam za sportowym stylem więc raczej rzadko je nosze. do biegania, na zakupy. tralalalalalalalananana jak znajdę to wkleję ci zdjęcie szarych wysokich conversów są świetne. tylko muszę poszukać. myślę że na pewno się pojawi. jest masę sprzedawców vili na allegro. a właśnie co do rozmiaru vila ma bardzo zawyżony. sprawdzałaś wymiary? bo u nich s to m itd. więc może powinnaś zamówić m? załóż sobie konto nic nie kosztuje a nie musisz nikogo prosić:) hmmm powiem c że połowa ich zakupów na allegro to strzały w 10 ale druga to zły rozmiar, fatalnie leży, nie wygodne, kiepskiej jakości. ja kup teraz używam wyłącznie jeśli coś bardzo chce mieć inaczej zawsze licytacje. powiem szczerze że dużo rzadziej żałuje licytacji niż kup teraz. chyba dlatego że na licytacjach mam więcej czasu żeby to przemyśleć. ja na allegro zawsze szukam po markach raczej nie po rozmiarze, ani opisie, fasonie ani kolorze bo wtedy nic nie mogę znaleźć:P ta koszula-tunika jest po prostu genialna. ale przeszukałam całe allegro i nie ma;/ eh muszę ją mieć:P jak będzie l to od razu wkleję ci linka:) salsa jest w połowie siennej. hmmm nie wiem jak ci go opisać mi kojarzy się z satynowymi sukienkami w oczojebnych kolorach. już tam nie chodzę kiedyś były tam ciekawe ciuchy. co do kurtki to chyba to racja. jak coś wpadnie w oko to później ciężko temu dorównać. byłam zapytać o mojego futrzaka i panie zabiły mnie ceną. oczywiście na mnie wszystko będzie za duże więc muszę uszyć w tym sklepie z królika mi nie uszyją więc zaproponowały mi norkę i cena 5 tyś !!! oj nie!! stanowczo za drogo chyba poczekam i pójdę na żyda. tam jest dużo ciekawych futrzaków może uda mi się kupić lekko za duży i przeszyć najwyżej. a właśnie znasz plac żydowski? oh znów zapomniałam że wspominałaś o tym topiku. fajnie wtedy było. i na dobre wyszło że licytacja się skończyła i w fashion nie było bo twoje są całe a moje potargane już w koszu wylądowały. mi bardzo podobały się te buty i bardzo dobrze się w nich chodziło i pasowały do tak wielu rzeczy. w sumie to rozdarcie zszyłam wychodziło pod wstążką. tylko obcasy u mnie po prostu się wydarły były obite ta eko skórą i już wyglądały strasznie. kurcze muszę poszukać kozaków i botków. i moje zamszowe oddać do szewca. buty na zimę to najgorsza rzecz! nigdy nie ma takich kozaków jakich chcesz! jeśli są to są za drogie lub w złym rozmiarze. nienawidzę kupowania butów na zimę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
to jak znajdziesz zdjecie to wklej :) a wogole to mialas wkleic zdjecie swoich butow :) hm no jesli sie pojawi moze uda mi sie go nabyc :0 wiesz ja nosze L- XL wiec wymiary chyba ok obawiam sie ze jak zaloze konto to zbankrutuje :P:P no ta tunika jest naprawde cudna :) a co zakladalabys do niej? jakies pomysly :)?? nie wiem czy dobrze kojarze, ale salsa to jest zaraz obok tego sklepu a' la sinbad? taki w sumie nie duzy sklepik z weselnym blyszczacymi kieckami?? 5 tys za kurtke???? matko mialabym auto za to :D u mnie mowi sie ze idziemy na "zydy" :D i na "zydach" hehe oczywiscie ze nam :) ale nie bywam tam, moja znajoma potrafi ubrac sie tam od stop po glowe w super markowe ciuchy za smieszne pieniadze a ja ile razy tam p[ojde wracam z niczym :9 nie no w sumie wracam zawsze z 1 rzecza- popsutym humorem!! wiec poprosilam nawet ta znajoma zeby zemna poszla i wtedy ona tez nic nie kupila bo nic nie znalazlysmy :P:P chyba wysylam jakies zle wibrace :D ja mam czarne te botki wiec nie widac na nich jakis mega zniszczen, a nie chodze w nich tez czesto bo maja obcas, a jak pisalm wczesniej nie idzie mi za dobrze chodzenie na obcasie, strasznie szybka mecza mi sie stopy i bola mnie ;/ co do linku ktory wkl;eilas to powiem szczerze, ze ciekawe sa te botki ale nie zachwycaja mnie :) taki zwykle powiedzialabym :) nie ma w nich tego czegos... co sprawia, ze jak widze czasem jakas rzecz tp robie takie "ach" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów maluje paznokcie na różowo tym razem fuksja perłowa :p wklejania zdjęć i pokazywania czegokolwiek na razie nie będzie :( skończył mi się limit przesyłu neta:( dopiero we wtorek z początkiem miesiąca się odnowi;/ hmmm nosiła bym ją na 2 sposoby. -jako tunikę: z rajstopami/leginsami w oryginalnym kolorze bądź wzorze, albo jakieś koronkowe leginsy. o może pod kolor moich paznokci dziś rajstopy w kolorze fuksji i czarne buty:P albo modne teraz turkusowe lub bordowo-fioletowe (nie wiem jak nazwać ten kolor:P) -drugi pomysł to jako płaszczyk, do rurek i podkoszulka rozpięty zarzucony na wierzch. albo do jakichkolwiek spodni i bluzki lub lekkiego sweterka. dokładnie dobrze kojarzysz salse kiedyś mieli ekstra ciuchy a teraz kiecki:P strasznie na minus zmienił się ten sklep. w śród moich znajomych mówi się idziemy na żyda albo kupiłyśmy na żydzie. uwielbiam to miejsce:) choć nie zawszre zadowolona z akupó tam jestem często tak jak ty wychodzę z niczym ale czasami świetne rzeczy wypatrzę. z stamtąd mam ażurowy bliźniak granatowy z vero mody za 30 zł. i inną ażurową tunikę sweterkową z golfem szkoda że jest przeźroczysta bo nie da się jej nosić jako sukienki jedynie z dżinsami bo majtki/leginsy/rajstopy widać strasznie;/ a czasem przyjdę i nic nie wybiorę bo wszystko fatalne;/ ja uwielbiałam te buty był oryginalne, wygodne i zwracały uwagę. z rurkami świetnie się prezentowały. chce takie jeszcze raz! co do tych co wkleiłam na początku pomyślałam super licytuje! chciałam proste czerwone botki i mam. ale później przyjrzałam się im i obcas mi się kompletnie nie podoba. nie cierpię kupować botków i kozaków. ale spróbuje iść na żyda i kupić coś tam bo w sklepach po 1 za drogo po 2 nic mi się nie podoba przynajmniej z tego co widziałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×