Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karczma Bida

Wesele w Karczmie Bida Bolesławiec k. Olkusza

Polecane posty

Gość Karczma Bida

Witam szystkich serdecznie Mam pytanie Czy był ktoś na weselu w Karczmie Bida w Bolesławcu? lub sam ktoś urządzał tam swoje przyjęcie? Piszcie swoje uwagi pozytywne i te negatywne. My planujemy tam swoje wesele 28.08.2010r. ale nie wiemy jak to \"wygląda od srodka\" tzn czy jedzenie jest smaczne i dostatecznie duzo, czy miejsca do tańczenia jest wystarczająco itp. Dziękuje za wszystkie informacje Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 pewnosci
to chyba tam byłaś i widziałaś ile jest miejsca :o z tego co wiem jedzenie jest smaczne, tłuste i dużo le na wyszukane rarytasy raczej nie ma co liczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczna bida
No tak w Bolesławiu Pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewmat
Miałam tam sama swoje wesele:-)Jestem bardzo zadowolona. Co chwile ktoś z obsługi podchodził do mnie i pytał się czy wszystko jest ok i czy coś sobie życzymy.Rodzice nasi również byli wyjątkowo obsługiwani. Miałam wesele na 110 osób na dolnej sali i nie było wcale ciasno. Goście wychodzili zadowoleni i pojedzeni. Jeśli chodzi o jedzenie- było 6 dań bardzo pysznych i naprawdę było dużo na talerzu. Dania na wesele są inne niż w normalnym menu, bardziej wyszukane np.rolada z dzika w sosie tytoniowym- polecam :-) Na stołach było mnóstwo jedzenia i napojów- aż się stoły uginały. Jeśli czegoś brakło to oczywiście obsługa zaraz donosiła. Tort był bardzo ładny i co najważniejsze przepyszny. Przez inne negatywne opinie na temat tego lokalu jakie znajdują się w internecie nie spałam przez 1,5 roku spokojnie. Martwiłam się że coś będzie nie tak ale teraz już wiem że jest to lokal naprawdę godny polecenia. Wiem również od osób tam pracujących ze jedzenie zawsze jest świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romiś
czy ktoś może jeszcze napisać o swoich wrażeniach z wesela w "bidzie" ?? + i - z góry dzięki :) proszę o pomoc !! zastanawiam się nad weselem w tym lokalu... dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×