Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

isthereanyjustice

Niezdecydowany. Odpuścić?

Polecane posty

Chcę poznac Wasze opinie na ten temat. Pół roku temu poznałam faceta. Mieszka sam,tak,jak i ja (w tej samej dzielnicy). Przebywał za granicą,ale w ciągu tego czasu 3 razy był w Polsce i ten czas spędzaliśmy razem. W trakcie jego pobytu na emigracji,dzwonił często,ostatnio już trochę mniej (podobno z powodu załatwiania wszytskich formalności związanych z powrotem). Pierwsze spotkanie było wspaniałe,jak przyleciał drugi raz,też (prawie),ale teraz,od kiedy jest w Polsce jest niezdecydowany. Niezdecydowanie zauważyłam już u niego za drugim razem. Nie jesteśmy w związku,ale spędzamy ze sobą czas. Ostatnio powiedział,ze nie wie,czego chce od życia,że chyba ma teraz taki etap. On nawet podczas zakupów wkłada do koszyka jedną rzecz,potem wyjmuje i tak w kółko. Jest jakiś znudzony,a z drugiej strony chce się widywać. Wczoraj mieliśmy razem z moimi znajomymi wyjść wieczorem,ale on 15 minut przed spotkaniem stwierdził,że jednak mu się nie chce,a tak w ogóle,to jest zmęczony i chyba sobie pójdzie. Powiedział,że obydowje musimy ochłonąć... Ale w czym ochłonąć? Z nim się nawet nie da dogadać... Czy jest sens zaprzatać sobie nim głowę? Czy mu najzwyczajniej w świecie nie zależy? Przeprowadzić z nim rozmowę,która mogłaby zadecydować? Odczekac kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyu
chyba mu nie zalezy? bo takie flaki z olejem z niego. inny to by biegal dzwonil, staral sie udzielac towarzysko, nawet jakkby byl zmeczony ale dla Ciebie by ci sprawisc przyjemnosc, ja tak widze faceta zabiegajacego o kobiete, a nie takiego marude niezdecydowanego. nie kontaktuj sie z nim pierwsza poczekaj za ile czasu pierwszy zateskni i zadzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Flaki z olejem. Nie będę się z nim kontaktowac. Masz rację. Poczekam kilka dni. A potem porozmawiać szczerze czy poprostu nie truć sobie nerwów rozmową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczekaj ile się da, najlepiej kilka lat. W tym czasie ułóż sobie życie z kimś innym, z kimś kto będzie Ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall27
olej dziada i pie pytaj czy chce mu się gdziekolwiek z Tobą chodzić. Jak sam coś zaproponuje to powiedz, ze już się umówiłaś. Już tak jest, ze jak facet wie że kobiecie zaczyna zalezeć to mu sie wydaje, że może sobie z nią pogrywac i ze to on pan i władca bedzie decydował. Uprosć mu :P olej i nie będzie miał sie juz nad czym zastanawiać:P Wtedy zobaczysz jak pięknie potrafi traktowac kobiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×