Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja12

co to za facet...

Polecane posty

no a jeśli ktoś tylko ocenia po kilku słowach na forum całe życie kogoś to dopiero jest ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorny Nick
Naisalas ze o dpycha, to znaczy jak? W gumofilcach choddzi po domu czy w dresie w zarowiaste kolory? Nic nie napisalas, tylko nos zadzierasz. I nie rozumiem dlaej, skoro to nie jest ten facet to po choelere sie na nim koncentrujesz i chcesz go zmieniac? Moze on wybral zycie na wsi i z tym jest mu dobrze, dlaczego twierdzisz ze kazdy szuka tego co ty i che osiagnac niewiadomo co w miescie? Powtorze bo moze nie zajarzylas, miasto jest do dupy a zycie nie polega na pogoni za niczym. Facet pewnie wie czego chce i ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo do życia w mieście nie zmuszam i skoro twierdzisz każdy ma prawo wyboru i życia to nie wiem pod jakim pozorem twierzdisz i narzucasz swoje zdanie ze zycie w miescie jest do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każesz mi negować życia na wsi to sam/sama nie neguj życia w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorszy facet, to facet bez ambcji; tez takiego znam, i tez policjant... az w glowie sie nie miesci, ze ktos tak malo przebojowy, malo zaradny, malo energiczny itd moze byc policjantem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorny Nick
a jakie to ambicje powiinen miec facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puellaexfabula, dokładnie o to mi chodzi, to jest mężczynza bez zadnych ambicji, zmian, nie wychodzi nigdzie ze znajomymi, nie ma nawet zadnego życia towarzyskiego, poprostu nudny. do tego nie dbający o siebie i nie chcący sie nawet komus spodobać. dokładnie tak jak ktoś napisał...było by potem mówione...widziały gały co brały. pokazywał swoje wszytskie wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko facet powinien mieć ambicje, ambicje powinien mieć każdy. tylko jak widze faceta który siedzi jak taka dupa i jak go nie rozgadzasz to nie ma rozmowy. do niczego nie dązy. powiedział mi ze na wesela go nie warto zapraszac, a wiedział ze za dwa miesiace mam wesele siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była dziewczyna tez juz mu uwage zwracała i rzeczywiscie skoro on nic nie robi aby sie komuś spodobac to mu nie zalezy. tylko na siłe szuka żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja, mnie sie dziwne wydawalo wlasnie, ze ktos nie stara sie zrobic dobrego wrazenia, tylko z gory otwarcie mowi, ze jest beznadziejny, ze nic mu sie nie chce, ze nie dba o wystroj mieszkania, o swoje ubrania, nic nie czyta, nigdzie nie chodzi. co najwyzej wypije browar na kanapie w domu.... mysle, ze punkt za szczerosc chociaz ;) ale tak jak mowisz, nawet do rozmowy trza go wolami ciagnac... jakas taka dziwna tepota zyciowa... moze to ten sam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes z wielkopolski to moze i ten sam:) co ja mogępomyślec o facecie który mi pkazuje swoje wszystkie negatywne strony:) ja wiem kogo szukam i kto mi bedzie odpowiadał. myślalam ze moze cośz tego bedzie ,ale ja chyba nie mam zamiaru się męczyć. sam powiedział,że w domu każdy mu powtarza, ze on jest taki uparty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to nie jest stereotyp, że policjant jako stróż prawa powinien być zawsze mężny i zdecydowany? Najlepiej żeby przyjechał na białym koniu i zrobił porządek z przestępcami na dzikim zachodzie. To generalizowanie, zupełnie jak stwierdzenie, że ginekolog zawsze będzie dobry w łóżku, bo zna się na anatomii kobiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generalny Balagan
Bo panie wola sie oszukiwac i zyja takimi stereotypami, naczytja sie czegos, naogladaja madrych seriali i maja nakupkane w glowkach. Facet powiien byc ambitny i najlepiej przenosic gory na zyczenie ksiezniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorny Nick
A mnie oslabiaja glupie naiwne laski ktory nie otrafia dorosnac i zwracaja uage na powierzchownosc i maja ciasny umysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
 nadruki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden facet tez nie chciał by kobiety, która byłaby nudna, nie umiała rozmawiać, nie dążyła do niczego.zresztą ludzie sie nie dopasowują ze wzgledu na sam sex( o czym jest pełno tematów na kafe) a co dopiero mówić o charakterach jak tutaj, które są pwazniejszym powodem do odrzucenia osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc facetow nie umie tanczyc nie wiem skad ty sie wyrwalas :) Moze sprobuj go przekonac do tego ze jednak ubior jest wazny. Dlaczego idziesz na latwizne ??? Co do mieszkania za miastem, a w miescie to jasne ze lepiej jest poza miastem, w jakiejs willi a nie w zatloczonym, halasliwym miesice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większośc facetów świetnie tańczy:) a jak nie umieją to niech sie uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie powiedział mi też, ze lepiej go nie uczyc tanczyć bo wszyscy próbowali i nic im nie wyszło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bez przesady abym to ja wszystkiego uczyła dorosłego faceta. mam go uczyćtanczyć, dbaco siebie, wychodzic do ludzi, szukac mu znajomych, rozgadywać, no bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×