Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskawka0987

Ziazek bez zoobowiazan!! Godzic sie?

Polecane posty

Poznalam fajnego mezczyne. Niestety wyznal mi ze ma dziecko i od 5 lat stala partnerke zyciowa. Wyznal ze chce abym byla jego kochanka.... On ma byc na kazde moje zawolanie i bedzie mi zastepowal chlopaka ktorego nie mam i spelni wszystkiemoje zachcianki erotyczne.... Ma to byc uklad bez zoobowiazan czysty sex, wyjazdy, przyjazn.? Brakuje mi sexu i zgodzilam sie. Ale nie wiem czy na dluzsza mete ktores z nas czegos nie poczuje....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły tygrysek82
olej nie marnuj sobie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły tygrysek82
truskaweczko lepiej chodz do mnie :) moze i to kuszące ze tak bez zobowiazań ale żeby nie było tak ze bedzie wtedy gdy on bedzie chciał a nie ty a wtedy to bedzie lipa 3985914 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka242424
jestes zwykłą szmatą, on ma rodzinę a Ty ją niszczysz!! Faceci zdradzają przez kobiety, własnie takie jak ty. Zal mi Ciebie, nie masz honoru, zadnych zasad ani sumienia. Jestes gorsza niż pies, bo nawet zwierzęta przestrzegają pewnych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialem kochanke i
truskawka zapomnij, gdybys byla w moim okolicy to chetnie opowiedzialbym historie jak mialem z kochanka. Moje zycie to ruina wlasnie z tego powodu i nie wiem czy sie podniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to marnowanie
życia ? Zazdrościsz moherze ze dziewczyna będzie miała to czego jej brakuje ? Zawsze może to zakończyć jak znajdzie chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły tygrysek82
Agniesza zejdz z niej przeciez to on jej proponowal a sama widzisz ze dziewczyna nie wie co robić brakuje jej czułosci a od psów nie wyzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirka2292
ja ci radze abyś nie ciągła tego i nie godz się na to bo będzie tak że się w nim zakochasz a on do ciebie nic nie poczuje i cię zostawi jak się dowie że do niego coś czuje i będzie cie ranił chyba nie chcesz tego jesteś kobietą napewno młodą i jeszcze nie jednego chłopaka se znajdziesz daj sobie z nim spokój a jakby się dowiedziała ta jego??? chcesz rozwalic dziecku życie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły tygrysek82
człeku najpierw poczytaj zanim cos powiesz a mohera tro poszukaj w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
daj sobie spokoj. Potem to ty bedziesz cierpiec. A agnieszki nie sluchaj...wszystkie agnieszki to glupie cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirka2292
najlepiej się zastanów i rób jak uwarzasz a ta pipa agnieszka to sama jest psem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci zależy to nie mydło
licznika przebiegu tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoje zycie i Ty podejmujesz decyzje sama..wiesz dla goscia to extra sprawa..zonka ugotuje, upierze..a Ty bedziesz spelniała jego fantazje erotyczne..pomysl tylko czy nie bedzie jednak Ci czegos brakowało..np wspolnych dni wolnych, swiat..zwykłego wypadu na miasto..Jezeli jestes zdecydowana to po prostu badz szczesliwa w takim układzie:-) Ale dobrze napisałas mozliwe ze ktores z Was sie zauroczy i co potem?...pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężka sprawa.... ja bym się nie zgodziła bo on ma rodzinę a ja nie lubię mieć dorabiania komuś rogów na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze postaw się w sytuacji tej patnerki i pomyśl czy byś chciala aby Twój partner miał kochanke?;> Po drugie całkiem prawdopodobne że któreś z Was coś poczuje, a duże prawdopodobieństwo że Ty i co? Chcesz być tą drugą, tą tylko od seksu, wyjazdów i przyjaźni? Z czasem będziesz chciała aby tamtą rzucił, ale on jej nie rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale on jej nie rzuci" ciekawe dlaczego nie??? Ups parę ciekawych wpisów 🖐️ Jak zrobić z kobiety naiwną dziewczynkę, która nie wie co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×