Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dyskretny smyracz

Tak, tak - pora stąd wydupcać na stałe...

Polecane posty

]Dyskretny zbozku:P fakt-nie wczytalam sie w ogole:P poza tym przynaje sie mam zly dzien i roszke postanowilam sie a Tobie wyladowac:P wiem jak trll wyglada jak pisze:P jestem tu na forum 5lat:) to potowarzysz Ci do polnocy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la fin lepiej przyznaj się że mod Ci zapowiedział że jutro Cie zbanują i dlatego dzisiaj przegrywasz ostatnimi postami z \'dyskretnego\' nicku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - v-ka nie pojawia się w moich tematach od pewnej rozmowy :D :D setunia - swoim doświadczeniem na kafe to mi nie zaimponujesz, mogłaś tu juz być za wujka Stalina, co nie zmienia faktu, że nazwanie mnie trolem jest wybitnie nietrafione 🖐️ jeszcze 20 minutek... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzaken - ban mi niestraszny,, nawet już miałem nowego ncka na wypadek zablokowania smyracza, ale nie będzie potrzebny - no chyba że zbanuje mnie moderatorska pauka w ostatnim kwadransie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja sie nie chwale moi ili:P nie zamierzalamk bynajmniej;) \\a ze tak to odebraliscie to tez o czyms swiadczy:) \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak setunia, oczywiście, zaiponowało nam to twoje 5 lat jak móżyński półmetrowy chooj 💤 Oj maja tu pewne osobniki zdolność do tworzenia karkołomnych teorii na swoje potrzeby :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ani pewnym osobnkiem anie tez nie tworze zadnych eorii ale powiem Ci ze na poczatku nie wiedzialam o co tu ludziom codzi inn rozpoznawali od azu ze to podszyw a ja nawet nei wiezialam co t podszyw:) ale teraz to juz nic mnie tu nie zadziwia na tym forum! na poczatku to bl dla mnie szok:) i o maly wlos nie zawazyl na moim swiatopogladzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż no cóż
Ciągle przychodzą nowi, wiem, kim jesteś na czarno. Dotrzymałaś obietnicy, którą dałaś dzisiaj wcześniej. Dyskretny Cię nie rozpoznał i nie czuje, że bardzo będzie Ci go brakowało.:( Przyjmij ode mnie ten kwiatek, by Ci było lżej. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafinie żywisz nadzieję, że dostaniesz jakiś prezent?:P Hej Ajronko. Widzę, że powróciłaś do starego nicka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajronko - maila znasz - możesz pisac odwołania, koniecznie ze zdjęciami piersi z karteczka i gazetą codzienną, cobym nie miał wątpliwości, że to zdjęcia pierwszej świeżości :D 5 minutek i mnie nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no powiedzcie kto to
ciągle przychodzą nowi? ciekawosc mnie zżera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.... a czymże to przestrażyłeś biedną Vicię? :( Czyżby jakąś myślą zbyt frywolną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"5 minutek i mnie nie ma \" wroce pod calkiem nowym nickiem jako nowa osoba z nowa tozsamoscia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajronka - inna strefa czasowa Nadzieja - v-ke sprowadziłem nieco na ziemię, bo dziewczę biedne zaczęłoby nosem zawadzać o sufit niedługo :D :D :D Ale chyba jej na dobre nawet wyszło, bo może przestała ortografy walić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż no cóż
Nie powiemy. A nawet nie napiszemy. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - dotrzymję danego słowa - na czaro mnie tu nie będzie, ogólnie też nie mam zamiaru tu wracać...🖐️ A że jestem słowny wiedzą te, co wysłały mi zdjęcia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no powiedzcie kto to
no proszz... tak na uszko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no powiedzcie kto to
i bardzo dobrze na pewno jeszcze przylezie:) 99 procent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×