Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulla2121

Gdzie wesele???

Polecane posty

Gość agulla2121

Witam ! Mam pytanie , poniewaz jestem w trakcie szukania jakiegos dobrego domu weselnego , i mam dwa na oku czyli w zamosciu hotel SAGA oraz PARK HOTEL kolo brdy.Co o nich sadzicie ???W zamosciu jest za osobe 165 zl , a w tym 2 od 150-180zl . Czy sie oplaca?Czy sala jest dosc duza , i9 czy jest duzo jedzenia???Prosze pomozcie mi!A moze cos innego polecacie mi w Bydgoszczy lub kolo?Moze w pieczyskach cos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qeq
ale czemu taka rozbierznosc raz mowisz o zamosciu a raz o budgoszczy tobie wszystko jedno gdzie wesele? przeciez to kawal drogi, a gdzie slub? gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słoneczko
A juz myślałam, że jesteś z woj. lubelskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słoneczko
Może chodzi o inny Zamośc bo jest kilka - jakies małe miejscowości chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulla2121
mieszkam w bydgoszczy , czy ja wiem czy daleko , saga jest za bialymi blotami. wiec mi to obojetne czy tam czy w bydgoszczy , byle by lokal bym fajny i godny ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qeq
Myślałam że zamość z lubelskiego:) a to Ci nie pomogę, bo nie znam okolic bydgoszczy, ale ja w mazowieckim za talarzyk płacę 140 zł i mam w tym napoje i ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słoneczko
Ja też myślałam, że chodzi o Zamość w woj.lubelskim, ale jeżeli to koło Bydgoszczy to nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubowaliśmy miesiąc temu, wesele w Sadze w Zamościu w kujawsko-pomorskim. Wszystko było jak ze snów i marzeń. Sala sama w sobie piękna, a tego dnia bajecznie przystrojona. Klimat, atmosfera, styl wg najwyższych standardów! Pani manager była naszym opiekunem, doradcą, ale też dobrym duchem przez te ostatnie pól roku. Z dużą cierpliwością odpowiadała na zapytania i wymagania (a było ich naprawdę sporo!), służyła konkretną radą z wrodzonym wdziękiem i klasą. Kontakt z nią był dla nas dużą przyjemnością oraz wygodą. Miała rację w 100% rad. Niemal wszystko załatwialiśmy zdalnie, ponieważ od roku mieszkamy już praktycznie na Mazowszu. Kelnerzy spisywali się na medal! Oprócz tego, że prezentowali się bosko to często wyprzedzali nasze myśli i potrzeby! Posiłki podawane były elegancko, sprawnie i szybko, na stołach panował lad, niczego nie brakowało, a oni byli niemal tuż obok, na każde skinięcie. Każdy gość czuł się dzięki nim ważny i zadbany. Jedzenie - wyśmienite, wszyscy rozpływali się w zachwytach, a smak łososia pamiętamy do dziś! Do tego, wszystko w idealnych ilościach. Oprócz tego zamówiliśmy sobie animatorkę, która opiekowała się 13 dziećmi do 8 lat i to też był dobry pomysł. Wesele w Sadze było naszym odwiecznym marzeniem. Skoro sie spełniło to teraz czas na kolejne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładną salę weselną masz na przykład w Wiktorowie:) W samej Bydgoszczy piękna jest Villa Secesja. Dużo lokali znajdziesz tez tutaj http://www.gdziewesele.pl/Bydgoszcz/ możesz sama sprawdź co ci pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz Lublin i okolice - ja polecam salę weselną Sonatina. Kosztów wielkich nie trzeba się obawiać, bo mają bardzo przyjazne ceny. Właściciele są przemili i naprawdę dbają o swoich Klientów (wiem po sobie, bo robiłam tam wesele) najlepiej zadzwonić, pogadac i porównać sobie z innymi salami, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mogę polecić to miejsce http://www.imprezy-perla.pl/ . Moja siostra miała ostatnio tam wesele i bardzo zachwalamy :) Jedzenie było bardzo smaczne, kelnerki biegały między nami i dbały żeby niczego nam nie zabrakło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Dąbrowy Górniczej znajduje się sala weselna www.rafael.com.pl Sama byłam tam na weselu i polecam wam to miejsce. Jest eleganckie i idealne do organizowania tego typu uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele odbyło się w świetnym hotelu www.hotelhorda.pl, który znajduje się w Słubicach przy granicy z Niemcami. Hotel dopełnił wszelkich starań by impreza weselna była w pełni udana, więc polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z kolei zorganizowaliśmy sobie wesele w zamku ujazdowskim w restauracji instalacje art bistro. Miejsce urzeklo nas od samego początku. Wysokie sklepienia, zamek, dostęp do ogródka - cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz lokalu na wesele to polecam stronę https://chrzcinyikomunie.pl/ jest tam większość sal i lokali na imprezy okolicznościowe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32213112
Ja swoje wesele miałam w woj. mazowieckim w miejscowości Kanie - miejsowość w piasecznym, niedaleko stolicy. Zdecydowaliśmy się z mężem na Dom Weselny Astoria. Urzekł nam swoim wygladem - piękne miejsce ;) Jedzonko, dekoracje, wszystko było tak jak trzeba. Obsługa bardzo życzliwa, a to też w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela

Ja ślub robiłam w urokliwym Białym Domu w Czerwionce-Leszczynach. Goście byli zadowoleni, tak samo ja. Do tego cena przedsięwzięcia nie doprowadziła nas do palpitacji 🙂 Wszystko było ok! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

A myślałaś o Best Western Premier? Oni miają podobne ceny a są na prawdę dobrze, znają się na robocie ;) Byłam tam już dwa razy na różnych weselach w różnym klimacie ale zawsze było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce w okolicach zachodnipomorskiego to polecam Folge w Gryficach, byłam tam na weselu i było super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×