Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

A co z katarynką bo chyba nie doczytałam miała do Katowic jechać. Czegoś nie zrozumiałam czemu się o nią martwicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja wlasnie mialam skomentowac ze widac we Wloszech tez sie ochlodzilo ze pozujesz w sweterku;) Zadra katarynka jast na kontroli,miala po operacji dlugo plamienia i lekarz mial dzisiaj stwierdzic dlaczego i czy wszystko ok. Ale jej nie ma na kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doczytałam o co chodziło z tymi Katowicami. Ciekawe co jej powiedzieli mam nadzieje, że wszystko ok w koncu jest po operacji organiz musi sie zregenerowac. Ide sie kąpac i jakis film pooglądam. Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze katarynia sie nie odezwala,mam nadzieje ze to nie zly omen:( Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ja dzis od 3 na nogach przez te Zatoki,wykonczyc sie idzie:O Moze katarynka pozno wrucila,dlatego nie napisala,pewnie dzis sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ibuprom ale zwykly. dziewczyny macie moze w domu dywan z dlugim wlosiem??? (taki fredzlowaty)ja chce wyprac a nie wiem wogle jak sie do tego zabrac:O Katarynka a ty wstawaj i piszu tutaj nam jak po wizycie u gina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Do mnie wröcilo przeziebienie! TO przez to ze wczoraj komunikacja nie jezdzila jak trzeba i sie wymarzlam:( Mam nadzieje ze katarynka nie ma dola bo cos nie tak bylo u gina i nam tu szybko nie pisze;( Dziewczyny ja tak czekam i czekam na dobre wiadomosci od nas ,a tu ciagle smutki. Ciagle ktöras ma dola. Kiedy zaczna sie dobre wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kalarior robie jak ty fragola;) Wczoraj mialam tez szczescie w klinice bo o malo co nie pobrali mi krwi na hormony. Jak trzeci raz klöla mi zyle spytalam sie czy wziela na cukier i hormony? A ona do mnie a na jekie hormony bo ona nic nie wie. Jeszcze miala ta igle w mojej zyle to wziela jeszcze jedna pröbke. Tak sobie pözniej myslalam ze ladna jaja by byly jakbym nie miala kompletnych wyniköw! Zawsze trzeba wszystkiego pilnowyc,pytac sie i przypominac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść moje kochane!!!! Przepraszam,że nie napisałam wczoraj,ale musieliśmy jeszcze jechać 100 km naprawić auto!!Tznaczy wahacz w kole.Wróciłam po 23!!! Tak więc lekarz się bał,że za dużo mi tam ściął tego endo,a co się okazało-niestety już znowu jest grube:(( mam po prostu tendencję do zbyt grubego endometrium!To znaczy teraz ptrzez kilka miesięcy będę brała Dusphaston(na zahamowanie wzrostu endo),czy jakoś tak,gdyż jeśli tego nie będę brać to za pare miesięcy znów by mnie czekała operacja:( :( Ale kazał przez 5 miesięcy"działać" i wtedy jeśli nic w marcu przyjść i będziemy dalej postępować-tznaczy prawdopodbnie HSG!! Ale poza tym wszystko dobrze!! :) Teraz poczytam co pisałyście!Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka w koncu cos napisalas:) a od jakiego dnia cyklu masz brac duphaston? To teraz macie czas na probe!! ja trzymam kciuki aby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz jestem spokojna i moge isc do lazienki cos w koncu ze soba zrobic! bo juz sie strasznie zaniedbalam,do uslyszenia wieczorem:) Dziewczyny dzis kupuje winko!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka fajnie ze napisalas. No to musicie teraz dzialac:) Slyszalam ze po takich operacjach latwiej zajsc. Mi tez sie wtedy udalo w miesiac po operacji. Sisi dla mnie najlepszy na przeziebienia jest wick. Nasmarowac piersi i szyje na noc,a na zatoki inhalacje. No ,ale widze ze ty planujesz kurowac sie winkiem;) Ja tez ide pozmywac i sie ogarnac.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ,juz prawie koncze wdychac cebulisko,i robie zaraz inhalacje z wika:) a winkiem wieczorem poprawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola myslalam ze nie musze pisac bo robimy tak samo kalafior. Najpierw ugotowac z sola ale nie za dlugo zeby nie byl za miekki. Niektörzy dodaja sok z cytryny lub mleko zeby nie sciemnial. Potem polewam go maslem i posypuje bulka tarta podsmazona na patelni. Ze mnie nie najlepsza kucharka,moze ktöras to skoryguje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.Cos mi komp siada:( Bede brac 2 dni po owulacji przez 9 dni!!:) Powidzial,że jak zajdę w ciążę,to mam dalej brać Dusphaton-czy jakoś tak.. Sisi ale Cię bidulko wzięło:( Ascha kochanie Ty też się wycierpiałaś,jak tyle krwi Ci zabrali:( A kiedy będziesz miała wyniki?? Co do kalafiora-ja nie znoszę tego warzywa,więc Ci nie podpowiem:) Fragolciu a TY już na ryneczku dziś byłaś?Mówisz,że ziółka działają?Jak czujesz owulację?? Kochane ja robię obiad,bo kumpela do nas wpada.Pulpety z piersi kurczaka i pieczarek,barszczyk z pasztecikami;)No i moja ukochana surówka z pora i majonezu!MNIAM:* Zadra widzę,że Twój mężuś jak mój-tylko piłka w głowie!! Kiki,Nulla i Mania odezwijcie się Skarbeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! :) Ja niestety leżę w łóżku dale jestem chora już tydzień mnie trzyma . Katarynka cieszę się że wszystko ok ale nie rozumiem na czym polega u ciebie ten problem z tym endometrium od czego to jest albo co jest przyczyną tego bo ja pierwsze słysze o czymś takim więc jeśli możesz to napisz coś :) fragola znowu się fotkuje :-D ascha bidulko ty też przeziębiona?sisi tak samo, często chorujesz na zatoki? A co z resztą koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola ja przeciez pisalam ze tak samo robie tego kalafiora;) Dzisiaj ziemniaki z fasola szparagowa i paluszki rybne. Ja to bym zrobila jakies mieso ale möj maz nie lubi duzo rzeczy i mam dylemat. I jak maz robi zakupy to wszystko mozliwe jest w domu opröcz miecha:( Kiki to ty tydzien na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ascha chodze do pracy jak bym poszła na zwolnienie to by mi premie zabrali dlatego jak tylko przychodzilam z pracy zrobilam to co miałam zrobić a że mąż na popołudnie do prracy więc mialam spokój cału tydzień bo praktycznie nie widzieliśmy się :) Ja też robie kalafiora tak jak ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalafior robie tez jak w/w przepis:) Od dziecinstwa mam zatoki w tym ze ponad 6 lat przerwy po wizycie u znachorki,i od okolo 2 lat znow sa!!!! Ale pomogl mi wick(inhalacja) ascha dzieki jak narazie moge oddychac jedna dziurka:D.Wieczorem jeszcze raz zrobie:) Kiki to ty masz przerabane ze chora i do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skonczylam wlasnie zmywac po obiedzie. Mam tez juz upieczone muffiny;) Möj mi juz tez zapowiedzial ze dzisiaj ciekawy box w telewizji bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po angielsku ale w niemczech tez tak möwia. W polsce chyby tez? To sa takie male babeczki w foremkach. Hiszpanie möwia na nie magdalenki. W mc donaldzie tez sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki polipy są po prostu dziedziczne!!Endometrium przerasta wtedy i zamiast" płaskiego terenu"robią się" góry i doliny"!! To jest niestety jak wkładka domaciczna-utrudnia zajście bardzo skutecznie!!! Tyle mi lekarz wytłumaczył!!Dlatego muszę brać ten Duphaston,by zahamaować wzrost w 2 części cyklu:) Dziewczynki wszystkie prawie chore:(( Bidulki!! Muffinki-mniam:D Fragolka paszteciki kupuję! Dziewczyny ja standardowo załamana-czuję okres niestety:( Zawsze mam takie sekundowe skurcze kilka dni przed okresem.Ahh szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba wlacze telewizor,widze ze tu nic sie juz dzisiaj nie wydarzy:( Sisi chyby sie kuruje winkiem. Mani nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka to pierwszy cykl po operacji ,wiec nie stresuj sie !!! Organizm potrzebuje dojsc do siebie ,zobaczysz ze w nastepnym bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×