Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Na jakie spotkanie mialabym dzisiaj pöjsc? Bylismy poprostu na innej dzielnicy na zakupach,zjedlismy chinszczyzne i kawke z ciastem i dlatego tak dlugo trwalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nie lubie chamskich ,prymitywnych ludzi jak kargul. Nie wiem co on u nas robi czy tez ma nadzieje na dziecko? Czytalm na innym forum ze na kafeterii pisza tylko baby,a z chlopami jest cos nie tak jak sie wpiepszaja i czytaja o naszych krwawieniach,badaniach i depresjach. Sisi ja tez sama robilam zastrzyki,ale wszystko w brzuch i dziwie sie ze pregnyl musisz w noge. A brzuch to co podskörne nie domiesniowe czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki fragola za numer gg,jak tu nikogo nie bedzie to bedziemy na gg pisaly:) Spotkanie odbedzie sie w piatek o 20. Kupilam sobie biala bluzke koszulowa,szara kamizelke w kratke i czarna welniana sukienke przed kolano. Tylko ta sukienka na krötkie rekawy i musze pokombinowac co zalozyc pod spöd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pochwal sie nowym dobytkiem:) w brzuch -podskorne Raz robilam pregnyl ale w tylek i zrobily mi to piguly na pogotowiu,teraz tak dziwnie ze w noge? no trudno jak spanikuje to poszukam pielegniarki i to jeszcze ma wejsc cala igla pod katem 90 ° w miesien nad kolanem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam pregnyl w brzuch i zastrzyki dzialaly;) Wydaje mi sie ze jeszcze na ulotce bylo napisane ze mozna w brzuch lub noge ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sukienka jest troche extrem ale mojemu sie podobala. A ta igla to jest krötka no nie,za wbijam ja cala i jest ok. Ale czasem ciezko dostac takie kröciutkie. Dziewczynki mam nadzieje ze beda jakies fotki ze spotkania to dam na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargulL
Jestem chamem i prymitywem , wow miodzik , takie troche chlostanie po pupie lekkie sado maso mmmmmmmmmm........(badźcie milsze bo się zamkne w sobie no ;) lol) nie wejede w dyskusje z Tobą A33 bo zionie od Ciebie goryczą , dawno Ci juz cos pękło w psychice i to sie czuje (masz tak zwanego cracka- uleczalne by the way :) ) ale ok zmykam na razie mozecie odsapnąć. Aha ja nie mam nadzieji na dziecko , ale wychowuje dziecko co prawda moze nie swoje lecz mam doświadczenie i to moze mnie z Wami jedynie łączyć -tak sie wydaje , tylko ,że jednak wy nie macie chyba o tym pojęcia co to znaczy. RZUCAC KAMIENIAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kargul nie pierdol ze dzieciaka wychowujesz...i to jeszcze cudzesa !!!! wystarczy kilka zdan napisanych przez ciebie i juz wiadomo zes: Anty Spolecznik, a dzieciaka to moze masz urojonego w glowie!!!! Albo i zyjesz jeszcze swoim spieprzonym dziecinstwem:O ,co akurat najmniej nas ineresuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra YesYes 78 wole mieć jak to sie wyraziłaś "cudzesa" niż swoje jak na razie i fajnie jest ......a wogóle to być może niektóre z Was tez będą miały tak zwane "cudzesy" RIGHT ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a ja dopiero teraz mogę wejść na forum, czyli jak was już nie ma i tak codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Mania tak jakos wychodzi ze sie mijamy:O wczoraj bylo ciezko z tym limitem papierosow:( wieczorem lazilam jak bomba zegarowa,kilka razy nakrzyczalam na mojego M) na szczescie nie wziol tego do siebie i schodzi mi z drogi!:P Dzis limit to 7. Poranna kawa zmienila smak-smakuje paskudnie:P wczoraj wzielam sie za orzechy i paluszki w ogromnej ilosci:) Jak przezyje dzisiejszy dzien to w sobote dojde do 5 szt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Sorry ze tak wczoraj ucieklam bez pozegnania ale jakos tak wyszlo. Dzisiaj siedze w domu i jak ktos bedzie na kafe to mozemy poklikac!;) Zycze wszystkim milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w sprawie pracy nagral mi sie na sekretarke zebym oddzwonila w sprawie jutrzejszej pracy. Mial zadzwonic we wtorek nie w czwartek! Na razie go zignorowalam moze jak cos jeszcze beda mieli to zadzwoni. Mialam sprzedawac napoje na targach mody. Czasami znajoma zaprosila mnie na event i stwierdzilam ze takie zajecie by mi odpowiadalo. Möj woli pöjsc na polskie spotkanie wiec musze znöw zaangazowac sie w organizacje. Ciesze sie ze u kataryni powodem nie pisania byl tylko internet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy:) u nas w poniedzialek swieto wiec wolne i bardzoooo dlugiiii weekend:D Dzis na obiad Nalesniczki z budyniem haaa:P wlasnie asha jak tam twoje hormony juz cos wiadomo? Na jutrzejsza imprezke masz juz wdzianko? Fragolka ja tu czytam ze ty to zlota raczka ..nawet i szyjesz na maszynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola möj maz pracuje,möwi ze jakbym nie pracowala to tez bylo by ok ale ja nie lubie byc od kogos uzalezniona. Co to ubioru to bede dzisiaj przymierzac i patrzyc. Co do hormonöw to musze jeszcze raz isc na poczatku cyklu. Tydzien temu badali mi cukier i byl ok. O wynikach hormonöw nie wiem dokladnie ale oni mi to juz robili miesiac temu i podejrzewam ze wyjdzie to samo tzn.za duzo meskich hormonöw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie obiad i w miedzy czasie sprzatam,dzisiejszy limit juz wypalony:) mam spokoj i nie musze juz dzis myslec kiedy zapalic...bo juz nie moge:D pewnie wieczorem znow bedzie jazda....za to usne szybciutko:P cos mi chyba pralka siada...jak nie urok to sraczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika21812101
Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sprzatalam i cwiczylam. Teraz mam czas na pisanie. Musze wybrac jakies ciuczy na jutro ale jakos nie mam ochoty:( Monika komu i w czym zyczysz powodzenia???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam za bardzo co pisac kilka razy na dzien,jakos sie staram. kurde mam nadzieje ze nam topik nie padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koleżanki! co tu się dzieje?? Czy ktoś tu mówi że topik upada?nie no nie żartujcie?nie zrobicie tego prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak caały czas myślę o Sisi która będzie miała in Vitro trzymam za ciebie żeby wam się udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRAGOLAAAAAAAA ja zaglądam tutaj codziennie i staram się czytać coś tam zawsze zakoduje ale nie mam co pisać no i nie chce mi się na kompie siedzieć bo jestem zmęczona ;) ja na obiad zrobilam barszcz czerwony i pierogi z mięsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uż tradycja że jak ja się pojawiam to zaraz fragola znika i pozostałe kobietki też w takim razie mnie juz tutaj nie będzie. Kiedy katarynka będzie miala kompa?też tutaj malo zagląda tak samo jak Mania i Nullka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×