Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Cześć :O) dopiero jestem, niedawno wróciłam UWAGA!!! - z półtoragodzinnego spacerku z meżem :) czuje się dotleniona ale też zmeczona. Przepraszam że was troszkę zaniedbuję, ale dziś mi tak czas zleciał, rano wiadomo jakies śniadanko, pozniej sklepy, obiadek - dziś pizza w pizzerii, później mnie zmuliło - od 15-17 spałam, etc. Kiki współczuję choroby, kuruj się skarbie, wykorzystaj weekendzik i dużo leż w łóżku i się wygrzewaj, to choć nudne wbrew pozorom ważne w zwalczaniu choroby :) Katarynko dokładnie progesteron jest na prawidłowe endometrium, więc dobrze jakbyś brała bo jak zajdziesz w ciążę to nie szkodzi. Lekarz mówił coś czemu akurat duphaston a nie np luteinę dopochwowo?? Interesuje mnie ta kwestia, bo akurat luteina jest dużo tańsza a nie koniecznie gorsza :) buźka Fragolko, Ascha - pozdrawiam, roześmiałam się z tego waszego "kalafioru ":D słodkie to było...buziaczki Dobrej nocki, no chyba że ktoś tu jest to piszemy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Widac ze co do kalafiora to jestesmy zgodne:P Po inhalacji z wiku nos duzo lepiej ,:) ale mi gardlo podraznilo:O nie moge gadac-chyba jakas kara!:O mam checi jechac na flomarkt staroci jest u nas co niedziele i mozna za friko fajne rzeczy kupic:D Mani po tym spacerku pewnie spalo sie dobrze jak nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka ja nie moge przyzwyczaic sie do twojego blondu-dla mnie Najpieknieszy byl RUDY i koniec!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi - widzę, że ty też chorutka - współczuję, ja póki co 3mam się dzielnie, aż nie chce mi się wierzyć, że ostatni raz byłam chora rok temu w październiku. Miłej niedzieli życzę P.S. spacer mnie zmęczył, wiec nie miałam problemów z zaśnieciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis powtorzylam inhalacje z wika,ale buzi juz nie otwieralam:D Fragolka nie wazne jaki odcien blondu,mi sie zawsze bedzie tylko ten Rudy podobal:P Taka mam cie w glowie i tyle:D Ja znow dla odmiany zrobilam dzis kasztan,czekam a z wyschna kudla i zobacze czy cos wogle wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Sisi ale Cię wzięło!!! Bidulka!! Aż taka chora:((( Smiać mi się chciało,jak napisałaś,że to kara!! hihih Fragolinka ale experymentujesz z włoskami!Ja wpadnę do Was na te owoce morza-mniam :D Maniuś tu nie chodzi tyle o progesteron co substancję zwaną gestagen-wytwarzaną w ciąży,która hamuję wzrost endometrium!!A to zbliżone trochę do progesteronu!Nie wiem co jest w luteinie? Ale ufam lekarzowi,bo ostatnio zapisał mi tabletki za 1,80!!Zresztą to kochany człowiek!Jak wpadam tylko na kontrolę 5minutową nie bierze złotówki!! Ascha nasza kochana wstawaj szkoda dnia-i kto to mówi(spałam do 11:p) Kiki,Nulla,Zadra odezwijcie się!! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za niedługo wyjeżdżam do koleżanki, bo nas zaprosiła na obiad, a mamy do niej jakieś 40-50 km. Wiec pewnie będę spowrotem wieczorkiem. Fragolinko , nie miałam nic złego na mysli z tym kalafiorem, bo przepis jest ok, tylko ty się dopytywałaś Aschy co z jej kalafiorem, a ona już ci pisała, i mnie to rozśmieszyło :D uściski dziewczęta!! P.S. Katarynko - z tego co kojarzę to duphaston jest po prostu pioruńsko drogi ale na pewno lepszy niż luteina, bo na pewno ma skład który ma akurat Tobie pomóc. Na pewno lekarz wie co robi. Duphaston kosztuje ok 35 zł jedno opakowanie, które nie wiem czy starczy na jeden cykl. Sama wcześniej brałam w ciąży z plamieniami duphaston, a teraz lekarz każe mi brać luteinę dlatego pytałam o różnicę, muszę się dokształcić w tym temacie :)... buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka zainstalowalas mi w domu kamere,ze wiesz ze spalam?;) Ja juz po kawce. Zapowiada sie owocny dzien na kafe. Nie to co wczoraj,cisza,i cisza! Ja tez nie lubie owocöw morza choc pröbowalam sie przelamac. Tez mi to smierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania jedno opakowanie starczy mi na 2 cykle,bo tylko 9 dni będę brała;) Luteina chyba nie ma w sobie hormonu-gestagenu!!? Asha miłego dzionka! Tak myślałam,że spałaś!!:D Ja spadam na siłownię;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie widze dokladnie bo mokre skrecilam na czubku glowy i zwiazalam gumka aby mi sie skrecily:D Dam znac jak sie juz skreca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tez wlosy 2 razy mylam po tym przeziebieniu. Czuje sie juz ok:) Katyrynia nasza sportsmenka chyby uwaza ze dzien bez sportu to dzien stracony;) Ja jestem zla bo 2 razy nie robilam fitnessu z powodu badania cukru i choroby. Teraz znöw ciezko o dyscypline. Möj maz dzisiaj sluchal denerwujacej muzyki i musialam sie ewakuowac do kuchni:( Jak nie sport w tv to przedpotopowa muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Asha to Ty sobie kup i-poda i sama słuchaj swojej muzy jak Twój będzie słuchał swojego badziewia..haha sisi koniecznie wrzuć foty na n-k:D Fragolinko i co jesz na obiad zamiast przysmaków morza??:) Fragola zrobiłam mężowi tę maskę z oliwy!!On ma strasznie suche,kręcone włosy!Zobaczymy! Ja wrociłam z siłki i bardzo duży obiad zjadałam! I o to chodzi!Wczoraj się u koleżanki ważyłam i już ponad 52 kg ważę:) Kiki czemu nie odwiedzasz koleżanek??? Buziaczki laseczki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia ja ci pozazdroscilam silowni i wzielam sie za swöj aerobik;) Zamiast Ipoda uzyje korköw do uszu. Ja lubie czasem cisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam -Wloch sluchajacy disco polo:) Chyba slucha zeby sie tez posmiac;) Fragola möj sluchal muzyki na flecie,takiej smutnej i nudnej:( U nas zimno i ponuro ze wyjsc sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna historia z twoim Makaronem,on chyba lubi ogölnie Polske? A gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola to bys sie chyba ucieszyla jakbys wröcila do polsk? Ja uciekam pomyc naczynia po kolacji,juz sie przyzwyczailam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie dwóch wariatów. Jeden z nich trzyma dwa widelce w rekach. Drugi pyta: -Co masz? -Lornetkę. -Daj popatrzeć! Pierwszy wkłada mu widelce w oczy. -Nic nie widzę! Pierwszy zaczyna kręcić widelcami i mówi: -Czekaj, podkręcę ostrość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze przy kompie. Mojego programu dzisiaj nie ma w tv bo puszczaja formule 1:( Jednak juz chyba tak zostanie ze w weekendy tu sa pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola troche mnie rozbawilas;) Ja to pisalam 2 dni temu:) Widze ze obie pröbujemy na sile reanimowac topik. Albo jak bedzie juz tak zle to zaczniemy pisac z kargulem,ktöry wkleje obrzydliwe stopki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki fragola ze na röwni jestem z kompem;) Mysle ze ta stopka pasuje do kargula,bo on tez taki oblesny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upps fragola ja zle przeczytalam.Myslalam ze napisalas-Zostal mi tylko komp i ty.Nie tv:) Ale ze mnie burak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - patrz a mnie wkurza jak mój słucha hip hopa a ja z chęcią lubię czasem włączyć muzę poważną, wycisza mnie to, no ale oby nie za często, bo się znudzi :) Dziewczyny, pisałam ze jadę do koleżanki na obiad. A więc byliśmy. Ona z mężem mieszkali przez 10 lat we Włoszech i zrobili pyszne włoskie jedzonko- pychotka i bardzo dużo: zupa krem z porów z potartym pormezanem, makaron z sosem, ryż ze szparagami i potartym parmezanem, a także escalope w sosie smietankowym, takie schabowe tylko płaskie i bez bułki tartej. A później na deser była szarlotka i cafe latte na zimno. Niebo w gębie, coś wspaniałego. Był u nich ich znajomy z Włoch, który Fragolinko tak jak twój mąż uwielbia Polskę,, i kupił nawet ziemie w polsce z jeziorem laskiem i wkróce będzie się budował. Pytałam go dlaczego chce się wyprowadzić z Włoch, przecież tam jest ciepło i piękne widoki (rozumieliśmy się :) ja po hiszpańsku, a on po włosku - bo po polsku bardzo mało mówi, pojedyncze słowa, jest dopiero 5 raz w polsce, a zone ma Wloszkę, on ma 35 lat a ona 54 :) on na to ,że we Włoszech ludzie są okropni, jest dużo agresji, niebezpieczeństw (on jest z południa włoch), i że jest za ciepło!! więc Fragolko może coś w tym jest. Choć dla mnie południowcy są pogodni, no chyba że tak jest tylko w przypadku hiszpanów :D którzy chyba by nie mogli zrezygnować ze swojego kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Möj maz uwielbia Hiszpanie. Mania to jedzonko mialas pyszne;) Z ta muzyka,to zeby on chociaz tego sluchal! Ale on chodzi po calym mieszkaniu i ja musze to sluchac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ma taką starszą babeczkę, a on dość przystojny, bez przesady, ale całkiem fajny gość. wypytam koleżankę, czemu ma taką starszą kobiete :) jakie piwko pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×