Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość metalowa dziewka

PODKRĄŻONE OCZY

Polecane posty

Gość metalowa dziewka

Witam. Mam problem, a mianowicie mam podkrążone oczy, używam podkładów i trochę to pomaga. Czy można pozbyć się tych "cieni" pod oczami? Też macie taki problem? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalowa dziewka
Wypowie się ktoś? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety i
ja też mam sińce pod oczami :-( czytałam, że to taka uroda lub oznaka choroby nawet raka, odżywiam się zdrowo, a sińce coś nie maleją :-( ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety i
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrze...
Z tego co czytam, to macie już bliżej niż dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może to wynik niedotlenienia organizmu, czyli trzeba częściej przebywać na świeżym powietrzu..Pamiętam też, że moja znajoma miała ten problem, gdy z nadmiaru wolnego czasu często zamulała przed kompem, ale nie wiem jaka może być zależność. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrze...
Za mało snu, witamin...i pierwsze oznaki starości - przyzwyczajajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety i
vanilla86 z tym niedotlenieniem to masz rację, mało przebywam na powietrzu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem :( Czasami cienie pod oczami to efekt naturalnej urody kobiety. Ja staram się używać delikatnego podkładu, aby tzw. efekt Misia Pandy nie był aż tak widoczny ;) Niedawno jednak zaczęłam używać żelu chłodzącego (AA Therapy), i muszę powiedzieć, że po całym dniu na uczelni i w pracy (w makijażu), pomaga się \"zrelaksować\" skórze :) Nie wyglądam już przynajmniej na osobę wiecznie zmęczoną. W sklepie widziałam ten żelik za ponad 30 zł (!), więc skusiłam się na zakup przez internet (esentia.pl) i jestem bardzo zadowolona :) Swego czasu na cienie pomagały jeszcze świeżo parzone torebki herbaty i okłady z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo.ni.ka
ja też mam takie sińce a sie wysypiam, wyniki badań mam podręcznikowe a wyglądam jakbym tydzień nie spała jeżeli macie bladą cerę-niestety muszę was zmartwić-naczynka prześwitują przez skórę i nic na to nie można poradzić. Wiem bo się w moim przypadku pytałam pani dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikka

na worki pod oczami rewelacyjne efekty daje plastyka powiek, dr Osuch specjalizuje się w tym temacie, widziałam efekty jego pracy, znajoma właśnie mi poleciła klinike warszawską dr Ocuch Clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam właśnie zawsze z tym problem niby wstaje wyspana itd ale wiecznie te oczy podkrazone i jak opuchnięte. Kupiłam sobie taki delikatny krem z Bielendy z serii Vegan Muesli z pszenica, owsem, d-panthenolem itd. Super pomaga, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×