Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chipsowa dama

najlepsze chipsy jakie znacie!

Polecane posty

Gość chipsowa dama
one są cieniutkie jak ziemniaczane, nie takie suszone plastry jak można kupić na wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertery
lubię jeszcze pringelsy ostra papryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech mi wszystko wychodzi na starość już i tak będę starym próchnem i w zadzie mam to wszystko:P te wszystkie spece od dobrego jadła wyglądają jak anemiczni i strach się na nich gapić bo obrzydzenie się zbiera :O i taki ma się nazywać zdrowym bo je ponoć "zdrowe jedzenie" ?:O nie samymi "zielskami" człowiek żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memento567
tez jestem maniaczka chipsow i wchlaniam wszystko poza solonymi a wymiary nawet lepsze niz autorka le za to cellulit;/ moje ulubione to cheetos hot-dogi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
no, no! bez takich! : DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
lubię cheetosy, ale po każdej chrupce nie umiem znieść, ze mam wszystko przyklejone do zębów : < ale i tak pożarłabym wszystko = prócz solonych jakichkolwiek, ale w sumie z braku laku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssiaaaadda
zawsze nie cierpialam chrunchipsow ale od jakiegos czasu jem wylacznie chrunchipsy serowo cebulowe, inne mi jzu nie smkuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska krystyna
Ja nie mam ulubionej formy, lubię czipsy raczej grube i najlepiej falowane :) mniam Zgadzam sie i z encyklopedia, i z jej oponentką. Mysle, ze najlepszy jest zloty srodek - mozna czasem zjesć troche czipsów, ale nie przesadzac. Nie za duzo i nie za czesto. Czipsy są boskie, jak mam do wyboru czekoladę czy inne slodycze a czipsy albo fryty, to fryty i czipsy zawsze wygrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska krystyna
firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarkaaaa
ja mam 172 waze 52 kg i tez KOCHAM CHIPSY..Mniam Ja uiwlebiam ser z cebula Crunchips,Star-Food takie pomidorowe-lapki..mniam,Cheetos serowe i w ogole kazde oprocz bekonowych takich kułeczke...mniam Nie jadlam jeszcze tych zeberkowych-musze sprobowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem tylko laysy bo inne sa
chujowe :o Wszystkie smaki oprocz paprykowych, ser żolty, kurczak z przyprawami, ogorkowych i pieczarkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniarkaaaa
chuda jestem,ale jak ktos powyzej-mam parszywy cellulit,ale mam to gdzies,bo sie b duzo ruszam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
te żeberkowe są niedobre:O zdecydowanie za słodkie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
te żeberkowe są troche słodkawe - niektórym może to nie pasować - ale jak ktoś lubi takie "egzotyczne" połaczenia to będą smakować : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
jaka szkoda, że najbliższą biedronkę mam za 6 km : ( w okolicy Żabka : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo chipsy... no tak... U mnie to jest z tym ewidentny problem. Odkąd pamiętam jem je co najmniej 3 razy w tyg. Zdarza się, że codziennie - i to zawsze kupuję mega pake bo te mniejsze robia mi tylko smaka :/ Wiem, że się zatruwam, wiem... Matko, po co ja tu wchodziłam- teraz mam ochotę :D A z moich ulubionych to... ... właściwie to wszystkie lubię, haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepsze są Lay's Spring Onion. I jak mam zamiar skusić się na chipsy to tylko te, nawet gdyby miały być z drugiego końca miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
haha małych paczek tez nie kupuję : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś w czasie studiów, jak mieszkałam w akademiku, to miałam taki czas, że co chwilę wpieprzałam pakę chipsów, bo mi tak smakuje to cholerstwo :D ale fakt faktem - swego czasu przytyło mi się trochę i celulit się zaczął, potem się odchudziłam z powrotem, ale celulit niestety został :( chociaż jest widoczny tylko przy ściśnięciu skóry, więc nie jest jakiś tragiczny... teraz rzadko jem chipsy, ale od czasu do czasu, na imprezie sobie gryznę, czasem też kupię paczkę, ale to już tak nie częściej niż raz na parę tygodni, więc nie mam wyrzutów sumienia - umiar przede wszystkim, nie przesadzać z ilością, to nikomu nie zaszkodzi ;) ostatnio jadłam szakalaka smak Afryki i posmakowały mi jak diabli :) a tak poza tym trochę się wybredna zrobiłam, kiedyś wszystkie mi smakowały, teraz już tylko niektóre. parę lat temu był takie pomidorowe z Lays, one też były pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daawno dawno temu, w krakowskich Delikatesach kupowałam takie zajebiste chipsy jakiejś zupełnie nieznanej firmy, one były koperkowe, faliste, w takie dość grube fale krojone, i niedrogie były, kurczę, jak ja je uwielbiałam :D :D i widziałam je tylko w tym jednym jedynym sklepie - Delikatesy na rynku w Krakowie, a potem jak się skończyły, to już nigdy ich nigdzie nie widziałam na oczy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrom mama
ziemniaki do chipsow sa16opytane i pryskane zanim wogole zostana wykopane i dalej chemicznie przetowrzone !!!to jest najbardzije chemiczne jedzenie jakie znam http://images015.gu.ma/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszaa
fuuuuja ohydne są te laysy STRONG!.. są słodkie :/ blejka. zajebiaszcze są z Biedrony bekonowe i pomidor w ziołach:D Ale lays i tak rządzą. a te o których mowa w temacie musze spróbować...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
laysow strong nie jeadlam, ale jak kowicie, ze slodkie to te zeberkowe tez nie beda robic szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dina27
Ja jestem poprostu uzależniona od chipsów, od 5 lat zjadam ich poprostu masę czasami od 4 do 7 mega paczek na tydzien, więc nieda się ukryc są to duże ilości. sprobowałam chyba wszytkich jakie sa dostepne na rynku w Polse i nie tylko. Jak dla mnie najlepsze jakie jadlam to octowe ktorych niestety nie ma u nas, a obecnie chakalaka najlepsza mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aden
LAYSY SOLONE !!! klasyka !!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszaa
tez slyszalam ze octowe sa dobre:) ale niestety u nas ni ma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chipsy to tylko w towarzystwie zimnego browarka :D Lasy zielona cebulka,solone,pomidorowe Naturalsy z solą i pieprzem,paprykowe z chio chips taccos i sombreros cebulowo-paprykowe ummmm ze stonki takie chrupki bekonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×