Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chipsowa dama

najlepsze chipsy jakie znacie!

Polecane posty

o, Naturalsy są bardzo smaczne, wszystkie smaki z tej firmy jak dla mnie bardzo dobre :) szkoda tylko, że dość drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dina27
ja mogę tez powiedziec z wlasnego dośwaidczenia że po zajadaniu się octwoymi przez 8 miesiecy, poprostu się chudnie Przy tych ilościach ktore spozywąłam nie przytyłam nic wręcz przeciwnie schudłam 6kg. Podobno ocet ma to do siebie że kurczy żoładek ile w tym prawdy to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie Laysy bekonowe? Nie wiem czemu, ale wycofano ten smak z oferty, a szkoda, bo były naprawdę przepyszne. Chio chipsy te dzisiejsze i chio chipsy 15 lat temu, to też 2 zupełnie różne smaki, kiedyś były o niebo lepsze. Wiele chipsów znanych firm uległo pogorszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
din27, możesz podać linka do takich chipsów jak wygląda opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię Ley\'s 4 pory roku Papryka z pomidorem i cebulką i leys ostra papryka to te jasno zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
mi chio chipsy smakują bardziej teraz niz 10 lat temu były strasznie hmmm "tłuste" miały na sobie wręcz tłuste plamy pamietam ze male paczki mialy przezroczyste okienko : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
a drogie są te z delecty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
dzięki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze fajnie by było zbierać opakowania po chipsach od dziecka z każdego rodzaju po 1 albo nawet z zawartością tylko że po jakimś czasie były by przeterminowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
dzięki dina! gdyby nie napis to pomyliłabym z Laysami : D podobne opakowania : ) no z tym zbieraniem opakowań by było dobre, moj tata ma paczkę papierosów sportów już 21 lat : D od czasu jak ja się urodziłam je trzyma : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halodddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszki... mniam
Duszki..... mmmm pycha takie w niebieskiej paczce z czerwonym napisem Monster costam.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serowe cheetosy
potem serowo-keczapowe czitosy, potem wszelkie solone i niełamiące się, najlepiej takie w tubie, ale są dość drogie... no i naczosy z serowym sosem... W dobie kryzysu przeszłam na sezonowe owoce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ostry kryzys w Twoich stron
ach musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaD
tasty z biedronki :D szczególnie ser-szynka, laysy borowiki w śmietanie :D crunchipsy (?) borowikowe i solone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulowe Topy z Biedronki,Laysy cebulkowe też dobre,no i te...Naturals?Dobre,z solą morską,albo pieprzem,mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoratBrunoG
Pringelsy (ale najdroższe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasty
tasty o smaku tajskim nie dość żę są przepyszne to sie opłacają -2.99za 250gram uwielbiam je !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Croc
Ja kocham teraz Laysy Strong. A pyszne chipsy mają w Czechach - takie bardzo grubo krojone w papierowych paczkach. Są drogie, ale pyszne. I nie są tak niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×