Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jordania

Dzienne czy zaoczne?

Polecane posty

Gość jordania

Jestem na dziennych i mam wrażenie że to był zły wybór, na zaocznych mogłabym zdobyć jakieś doświadczenie. Z drugiej strony dzienne studia to prestiż, ale czy pracodawca na to patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordania
ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milanosek
doświadczenie jest dziś najważniejsze, kończyłem 5 lat dziennych i pracodawca ma to w dupie czy dzienne zaoczne panstwowe czy prywantne byle miec doswiadczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy bardziej od Ciebie, jak za cel studiowania przyjmujesz sobie przyszłą pracę to jasne, leć na zaoczne. Jeśli chcesz czegoś więcej - klasycznego, studenckiego życia, zdobywania szerokiej wiedzy ( na którą na zaocznych nie ma czasu), aktywnej studenckiej działalności - to zostań ... Poza tym na dziennych też można zdobywać doświadczenie :) Co prawda przez pierwszy okres bardziej na pół etatu,ale na 4 i 5 roku jest już czas na pełen etat. (zazwyczaj) No ale się nie wymądrzam - tak jest na moich jednolitych, a teraz jest 3+2, więc nie wiem, czy jest tak samo. Ale chyba wszędzie jest tak, ze na ostatnim roku po prostu się pisze pracę, a nie bawi w zajęcia (wykłady i ćw)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do metafory
Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac :) Szerokiej wiedzy powiadasz :P hehe na pewno wpracy się przyda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ... czyżby mój sympatyk? Studiujesz dla pracy to sobie studiuj. Ja sobie cenię to, czego mnie uczą, bo mnie to po prostu INTERESUJE. Ciężko zrozumieć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do metafory
Ciezko zrozumiec, gdy masz wiedze, pasje, talent a praca trudna wymagajaca i za grosze - ale ciesze sie, ze jest bo wiem ze wielu by ja chcialo..... Twoje podejscie moze i jest dobre, ale nie w tym kraju :) Kazdy ma mgr, a w pracy hmm ta wiedza to sie tak przydaje, ze az strach sie bac hehe, naprawde prawie nic, zielony jak ogorek, wrecz bym powiedzial, ze czesto wkladano do glowy glupoty wogole nie majace zwaizku z rzeczywistoscia. Ludzie ze srednim pracujacy 2-3 lata maja nieporownywalnie wieksza wiedze od absolwentow to przykre, ale takich bzdur ucza....i to na renomowanych uczelniach, wiem bo sam taka konczylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komsi komsa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryku____
na zaoczne zupelnie inaczej sie patrzy ja bym sie nawet nie zastanawiala i wybrala dzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki
nie wiem czy pracodawca na to patrzy. moze jedynie cie o to zapytac na rozmowie, bo na dyplomie uczelni nie ma wskazania, w jakim trybie odbywaly sie studia. to jest napisane jedynie w suplemencie, a malo komu chce sie ogladac suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehhehhe
mi nawet nikt dyplomu nie ogladal - pracodawcy wierza na slowo - oczywiscie weryfikacje nastepuje przez kadry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze licencjat dzienny a magisterskie zaoczne? wtedy przez trzy lata rozwiniesz sie intelektualnie, a przez nastepne 2 masz mozliwosc zdobyc doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordania
ta ostatnia opcja ma sens, i własnie nad nią sie zastanawiam .... mam inżyniera, ostani rok mgr przed mną , warto się przenosić na zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi mój Sympatyku. Już Ci kiedyś pisałam, jesteśmy innymi ludźmi i to uszanuj. Studiowałeś dla pracy ? OK, ja nic do tego nie mam. Dla mnie studia to coś więcej niż przepustka do zawodów finansowych. Znacznie dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×