Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominick

--- Piszemy ciekawą kosmatą historię... długą i zakręconą

Polecane posty

Gość Majunia123
Kasia piszczy i jeczy z rozkoszy, wklada tela coraz glebiej, az nagle dzwoni, wlacza sie standardowa wibracja, ostra i dluga:) Kasia dochodzi i odbiera telefon zasapanym glosem "hallo..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzień dobry, tutaj Zenon Kisielski, tele2, chciałbym pani zaproponować...", "o żesz ty kurwa spierdalaj" po czym w amoku rzuciła telefonem o ścianę... jednak szybko się opamiętała: "fuck, co ja zrobiłam jak on się teraz do mnie dozwoni.... dobra walić to muszę skończyć to co zaczęłam" po czym kładzie się na kanapie rozkładając nogi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia123
Sciaga majteczki, najpierw lekko drazni sutki, a druga reka wklada palec do ci.ki, rusza nim mocno, potem drugi i trzeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon po spotkaniu ze ścianą wciąż działa mimo że jest rozsuwany niczym napletek i właśnie teraz znowu dzwoni, Kasia jednak nie ma zamiaru iść go odebrać bo gra symfonię na 10 palców.... oddycha coraz szybciej i szybciej ale trochę zjebała sprawę bo teraz dzwonił Damian z apteki, który jednak ze stoickim spokojem postanawia podjąć kolejną próbę połączenia za 10 minet, dokładnie tyle wystarczy Kasi to załatwiania symfonii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia123
Spelniona KAsia otwiera drzwi tylko w szlafroku okazuje sie ze to Damian ktory znalazl jej portfel z dowodem w aptece a dzwonil by dowiedziec sie czy to dobry adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadają sobie od razu w ramiona, obejmuje go nogami w pasie, a ich usta spotykają się w soczystym szalonym pocałunku ale ona nagle przerywa bo coś jej nie pasi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia123
Damian kochanie czemu nie czuje nic twardego i duzego pod swoja pupcia?? Ja nic nie czuje!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po chwili mówiąc zażenowanym tonem, że niestety jest impotentem, że może tylko językiem i palcami ale tak naprawdę wali ściemę bo w głębi duszy pragnie aby Kasia udowodniła mu tu i teraz jak bardzo ma na niego ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc Kate kontynuowała swą symfonię ku uczcie oczu Damiana, gdy nagle jego Atrybut nie wytrzymał i wypalił jak z procy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian nie wie, że Kasia interesuję się nim od dawna. Wie o nim prawie wszystko: co lubi jeść wieczorem, gdzie robi zakupy, jak przygryza wargę, gdy jest zdenerwowany... Wie nawet, dlaczego jego poprzednia kobieta wyprowadziła się z hukiem od niego, dokładnie miesiąc temu... A więc teraz, gdy ma wreszcie okazję, Kasia postanawia zrobić to, na co od dawna miała ochotę. Owija się szczelnie szlafrokiem, zdejmuje Damianowi płaszcz i prowadzi go najpierw do kuchni. Nalewa mu lampkę wina i mówi mu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkaaa
mój penis jest większy niż twoj na co zdumiony Damian rozlewa wino na swe ulubione biale skarpwtki bez których nie potrafi dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkaaa
cholera mruczy zdenerowany adonis.Na to uśmiechnięta Kasia gładząc się po łechtaczce od niechcenia rzuca-mam Wanisha i nie zawaham się go użyć,zresztą mówiłam ci ze dziś robię pranie.Kejti uśmiecha się i rozchyla uda z których nieśmiało ale z zaciekawieniem spod jej warg sromowych wychyla się osławiony już kasiny Penis w lekkim wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkaaa
kasia MA penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera:( I szlag mi trafił całą taką misterną mistyfikację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owce
PROSZĘ O POMOC!!! Za rejestracje dostaniecie pluszowy brelok z owieczka i dlugopis http://mojaowieczka.pl/index.php?inv2=f96c0d c7cbc5c600b383344ccfb7a879/# /mojestadko wejdzcie w zakladke konkurs i sie zarejestrujcie Ponadto mozecie walczyc o maskotki i inne gadzety. Zaparszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko szkoda nom
...Kasia nagle otworzyła oczy i zrozumiała, że to bł sen, a jej penis stoi pod kołdrą, jako, że była transseksualistką zdecydowała się jednak, że obetnie go sobie i zrobi pochwę w Gdańsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooołoooołooo
ale jej dorodny penis był tak duży, że szkoda jej go było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historia na dziś
Zdjął płaszcz i potwierdziły się obawy, Damian był właścicielem niezwykle małego przyrodzenia. Chęć na wielkie uniesienia szybko przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eins zwei srei
jednak katarina zachowala zimna krew i wyszeptala, ze z checia go obciagnie proszac jednoczesnie o recepte na krem na pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw wypiszę Ci receptę, powiedział Damian sięgając do bocznej kieszonki swojego niezwykle seksownego plecaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tszt...
Niepostrzeżenie wyjąL gaz paraliżujący i wypsikał całą zawartość w twarz Kasi, krzycząc przy tym: "Nie będzie mi obciągał żaden transformers!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się złożyło że ten spray był błędnie opisany, naprawdę zawierał barzo silne feromony do których Damian jako farmaceuta miał łatwy dostęp. Mimo że ten atak trochę oszołomił Kasię, udało się jej zachować równowagę i pod wpływem szybko działających feromonów zaczęła tańczyć przed nim bardzo kusząco i powolutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jestes
zakreciło jej sie w głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqrq
i zwymiotowała na ulubione skarpetki Damiana. Damian, z początku zniesmaczony zaczął przyglądać się wymiocinom Kasi, a ujrzał tam:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrasz
były tam klucze,jego od mieszkania,ktorych szukał,juz od jakiegos czasu ,i jakas zdrapka,a i brokacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjął klucze z wymiocin Kejtii i zaczął nimi pieścić podnieconą dziewczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×