Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnieee

wszyscy marudza ze imie Mieszko jest beznadziejne...

Polecane posty

Gość Poniedziałkowa N
obiektywnie to koszmarne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To piękne imię, kojarzy mi się z siłą, Polską, tym co dobre w naszej historii. Ale sama bym tak syna nie nazwała bo mi po prostu osobiście nie podchodzi, gust nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Mój synek (1,5 roczku) ma na imię Mieszko. U mnie też dużo ludzi sie dziwiło co to za imię, nawet w szpitalu usłyszałam, że mam nie krzywdzić dziecka w ten sposób haha. Nam to imię bardzo sie podoba i nie jest ani oklepane ale "obce". A za granicą też nie ma tragedii potrafią je wymówić hihi pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec Mieszka
Mój syn ma na imię Mieszko. Długo się zastanawialiśmy z żoną, ale tak zostało. piękne imię rodem z Polski i tylko z naszego kraju - nie jak piotr jan itp. Poza tym jak będzie dobrym człowiekiem to każdy go zapamięta i będzie mu łatwiej w życiu - bo imię sympatyczne. Gdyby zaś był złym człowiekiem ... co cóż może właśnie ta perspektywa go przestraszy i będzie dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synu ma tak na imie:-) jest cuuudowny! Imie jest tak wdzieczne ze az milo mi sierobi jak je slysze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne imię - naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie cudne, a od kiedy pierwszy post został napisany to sprawdziło sie co ktos wczesniej pisał, ze bedzie coraz bardziej popularne poniewaz wskoczyło do pierwszej setki i cały czas pnie sie do gory. Coraz wiecej ludzi docenia to imie. Gratuluje wszystkim mamusiom Mieszkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnieszko okropne. Mateusz ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz wyjatkowo nieatrakcyjne. Mieszko to gigant imie. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie podoba zupełnie, ale jak komuś pasuje to nie widzę problemu, jego dziecko i jego wybór. Ja nie oceniam, i tego samego oczekuję od innych w stosunku do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie moge uwierzyc, ze to imie tak nagle z nikad wyskoczyło. Jest to imie bardzo znane, ale tak bardzo rzadko od dawna nadawane, ze pomimo, ze je uwielbiam nigdy nie pomyslalam, ze wzrosnie w popularnosci kiedykolwiek, a tu prosze. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam sie, ze Polacy moga jakies inne imiona polskie uzywac oprocz tych konczacych sie na "sław" z wyjatkiem Wojciecha i Kazimierza oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie brzmi jak zdrobnienie, więc jestem zdecydowanie na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko super sobie radzi w rankingach. TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×