Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyrdymalka

wyznanie-jestem puszczalska

Polecane posty

Gość dyrdymalka

Mam chlopaka-zalezy mi na nim,jest zabawny,dobry dla mnie i innych,wielkie dobra chodzace serducha ale...no wlasnie-seks z nim jest nudny, natura nie wyposazyla go zbyt chojnie.Poznalam kogos-on ma zone ale jest miedzy nami taka chemia ze nas rozrywa-spotykamy sie ukradkiem na 15 min przed praca lub na lunchu-jeszcze z nim tego nie zrobilam ale facet doprowadzil mnie do orgazmu pieszczac moje piersi, jego dotyk,pocalunek tak na mnie dziala ze czuje wrez fizyczny bol na dole Co ja robie? nie chce odejsc od swojego chlopaka bo jest cudowny , nie chce go stracic ale tamten przyciaga mnie jak magnes...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymalka
no ale czy ty na przyklad doprowadzil bys mnie do orgazmu ssajas moje sutki...watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek....................
to nie bedzie trwac wiecznie , juz za misiac (obstawiam) te pieszczoty nie doprowadzą cie do orgazmu - co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi wyznanie. Już myślałem że przeleciał Cię cały akademik a tu... wybacz ale za surowo się oceniłaś używając słowa "puszczalska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cały akademik
No czekamy zawsze na nią wieczorem w kolejce przy wejściu ale ona sie szlaja i wraca w środku nocy, a my porzadni studenci musimy wcześnie chodzić spać żeby na zajęcia być wyspanymi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam sex,2 baty albo nawet 3 ,każdy robi co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×