Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Jak to nie uwzglenia problemów?????!!!!zeby ich szlag wszystkich trafił!!!w ogole to jak czytam ile kosztuje staranie sie o dziecko to szlag mnie trafia......żerowanie na czyims nieszczesciu:(......przypomnij mi co to badanie ma dokładnie zdiagnozowc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Jak tylko uda mi się znaleźć otwartą aptekę po 21.00 to kupię i rano zrobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
PROLAKTYNA za wysoka moze hamowac owu, a reszta to gospodarka hormo ktora musi byc w normie zeby wykluczyc problemy z plodnoscia natury hormo i wtedy trzeba zwrocic uwage na inne mechaniczne czynniki typu droznosc jajowodow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOGE,a mozesz przetłumaczyc to na nasze?:):):):)bo ja blondynka jestem:) Green-ka,a nie ma u Ciebie aptek 24h???albo w poblizu Twojej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
poza tym za wysoka prolaktyna poteguje napiecie przedmiesiaczkowe i jego objawy, i uwaga utrudnia zaplodnienie nawet jesli owu wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
NATALIUS ODEZWALAS SIE NA GG czy to jakas podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOGE... --- ale Ty kobieto masz fachową wiedzę! Szok normalnie! Ta cała terminologia jest dla mnie ciężka do wypowiedzenia a co dopiero, żeby to pamiętać i rozumieć... nataliuś --- na pewno są kochana, ale nie chce mi się jeździć i szukać. Po drodze mam trzy apteki tylko nie wiem która ma dyżur nocny. Jak coś to podjadę do tesco i kupię. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
ja poprostu jestem czasem upierdliwa do bolu a skoro place za kazda wizyte majatek to cos oprucz nadzieii i uczulenia od gumek chce wyniesc , wiecie aparatu do usg sie nie da hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm...........wiecie jak tak czytam ile jest czynnikow utrudniajacych zajscie w ciaze to uwazam ze zafasolkowanie graniczy z cudem.......tylko skad u licha tyle "wpadek"........dlaczego ja nie moge "wpasc"?......Przerazaja mnie te wszystkie badania......zawsze chciałam zeby moje dziecko zostało poczete z miłosci,tak naturalnie bez obliczen,wyliczen leków i seksu "bo trzeba,bo to te dni".......boje sie tej walki,boje sie ze ja przegram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja.....podałam Ci linka do profilu najwspanialszej i najskromniejszej osoby na swiecie:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wczoraj szybko wyłączyłam, a tu takie wieści :):):) Malinka - gratulacje :) Co do Twojego pytanka-to tak, ja też się czułam cały czas jakby miała @ przyjsć. Jeszcze dośc długo tak czułam i co chwilę latałam do wcta sprawdzić :D Zresztą jeszcze mi się zdarza :D Ale to przez to krwawienie wtedy. Green-ka - no i sytuacja jak ze mną. Też mnie tak namawaiałyście na zrobienie testu Czarownice jedne :D Tak więc czekamy jutro z rana na dobre wieści także od Ciebie :) Jejku, ale sie cieszę :):):) A tak w ogóle to witam Was wszystkie z \"rana\" :) Ja niedawno wstałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
no taka to pozyje , bogatemu wolno wiecej hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOGE... --- a szkoda, że tego aparatu do usg nie można wynieść (hihi) :-D nataliuś --- pamiętasz pisałyśmy już kiedyś o tym, że niektóre dziewczyny zaczodzą chociaż nie chcą a te które pragną dziecka najbardziej na świecie mają problemy. Ale Tobie się uda!!! Jeszcze się przekonasz, w najmniej spodziewanym momencie... magdaleenka --- a od kiedy czułaś wzmożoną senność? Bo ja wczoraj cały dzień ziewałam, ale to może być wina mojej nudnej pracy. Dziś też taka jakaś śpiąca jestem, no ale siedzę w tyrce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Nawet nie wiem dokładnie. Jakoś tak w okolicach spodziewanej @ chyba się zaczęło. Nie zwróciłam uwagi, bo sobie wmawiałam, że to przez upały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki,moj M za 1,5 godz wraca z tyrki a ja.....jestem w pidzamie,we wczorajszym makijazu,smierdzaca jak kloszard,kupa garów w zlewie w domu siwo od fajek a ja w najlepsze pisze z Wami:):):):)musze siebie i chałupke ogarnac jezeli nie chce przypominac pani z bilbordu "bo zupa była za słona":):):P.....................chociaz..........przeciez ja mam urlop.....czy urlop zwalnie mnie z prac domowych?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
no tak pod warunkiem ze bez pidzamki przywitasz swojego hi hi ja juz po bzykanku iwec moge robic co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka moze to lepiej ze go nie mozna wyniesc....jak bym go miała to bym sie cały czas usgesowała:):)najpierw czy owulka jest a pózniej czy fasolka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lepiej w pidzamce.......moj zapach jest zniewalajacy:):):):)........................nie no wypale i spadam.....zajrze pozniej bo to naprawde moze sie skonczyc wielka jatka:P:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
wiesz NAPOLEON do MARYSIENKI na 2 tygodnie pismoo stosowal zeby sie nie myla .... dobra ja tez spadam bo cos humorek mam za dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiem.......W liceum na historii omawilismy przypadek Napoleona,a ze nikt go nie słuchał zaczął pytac....laski posypały sie od gory do dołu a ja za ta anegdotke nie dostałam:)w szoku był ze moge cos takiego wiedziec a klasa miała nie zła pompe:):):):)ale moj M to nie Napoleon a ja nie lubie zalatywac....w ogole to mam mała obsesje na tym punkcie a przede wszystkim na swiezy oddech.....wiec u mnie z seksu "na brudaska" nici:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ale wesolo na forum sie zrobilo od samego rana,ja juz zjadlam przepyszny rosolek mamusi,teraz czas na odpoczynek:-)U mnie weekend jak zwykle.siedze w domku z mamusia,albo gadam z mezem przez skypa,zreszta tak kazdy dzien mi mija. Malina juz napisala nam wesola nowinke,a jutro czekamy na Green-ke,ale sie zrymowalo:-) Natalius-dziewczyny maja racje,znajdz dobrego lekarza u siebie w miescie,idz i powiedz,ze starasz sie juz ponad rok,moze ktoras twoja kolezanka zna jakiegos dobrego gina. Ja mialam problem zeby u mnie w kaliszu znalezc dobrego lekarza,wpisalam w google dobry ginekolog i moje miasto i wyskoczyl mi ranking dobry lekarz,tam popatrzylam na opinie innych no i zdecydowalam sie na tego,ktory mial najlepsze-nie zaluje nie bierze duzo za wizyty,monitoring mam za darmo,nie spieszy sie,wytlumaczy,naprawde bardzo fajny. A tak ogolnie to czekam na @ ktora przyjdzie za ok tydz,cycki mam jak balony,troche brzusio pobolewa,juz bym chciala,zeby przyszla bo bym zaczela nastepny cykl monitoringu,a jakos na ciaze sie nie czuje. Milej niedzieli Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__..2..............20.06.............25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ...........28 ........dolny śląsk Malina....................2............08.07............ ......27.......Stambul Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska Magdaleena............6..............22.06.............. .. ..26.....Dolny Śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......6......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka,o co chodzi?bo zadnych zmian w tabelce nie widze..................... Nikola,daj mi troche tego rosołu:)ale mi apetytu narobiłas:)a nasze brzuchatki tyz nie czuły sie ciazowo a jednak nosza małe cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekleiłam tabelkę, żeby było łatwiej szukać. I tak przyglądam się jej i zobaczcie: niezapominajka - termin @ czerwcowy i żadnych wieści Foczka miała termin na 3.07 i nic nie pisze! magda i minita - 15.07. ale od jakiegoś czasu się nie zgłaszają luiza - 07.07 i też chyba o nas zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka tobie tez potrzebne okulary i bilobin:):):):)Niezapominajaka pisała juz tutaj ze @ dostała ale staranka odkłada ze wzgledu na swoja chorobe:(i chce figurowac w tabelce bez zadnych zmian......Foczka tyz dostała @ tylko chyba z 2 dniowym opoznieniem........a co do reszty to mysle ze jezeli nie odezwa sie do wizyty swoich @ to z całym przekonaniem mozemy je usunąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę! A co do niezapominajki i foczki to myślę, żeby zrobić małą zmiankę: niezapominajce na razie wykasować termin @ a foczka mogłaby wpisać nowy! Będzie prościej bo ja niestety nie jestem w stanie pamiętać wszystkich szczegółów a nie chce mi się czytać wszystkich stron po kolei, żeby sobie przypomnieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__...nie ma staranek...........25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ...........28 ........dolny śląsk Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06.......26.....Dolny Śląsk ŚląskMalina.............2......11.07..............27.......Stambul BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......6......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__...nie ma staranek...........25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ........28 ........dolny śląsk Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06.......26..... Dolny Śląsk Malina.............2......11.07..............27.......Stambul BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......6......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalius-juz ci nalewam rosolku :-) Ide sie troszke zdrzemnac,pogoda taka sobie,a ja na dodatek nie wiem czemu,ale nie lubie niedzieli,tak jakos mnie przytlacza. Odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja! Niektóre dziewczyny to nawet nie pamiętam kiedy tu oststnio zaglądały. U mnie też rosołek prawie gotowy :) Tatuś dziś gotował, bo ja nie bardzo jestem w stanie stać przy garach :D Z mamcią źle. Jest w domu, ale nie jest w stanie w ogóle się ruszać. Nawet samodzielnie iść do kibelka :( Zazwyczaj w ogóle nie wstaje. Musze wszystko koło niej robić, łącznie z myciem itp. Jest mi o tyle trudno, że całe życie byłam nadwrażliwa na zapachy, a teraz jeszcze mi się nasiliło. A wiadomo jak pach nie chory człowiek. A wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? Ta bezsilność. Patrzenie jak bliska, ukochana osoba cierpi i nijak nie można jej pomóc. A ona nie daje rady z bólu. Nawet morfina już nie pomaga... :( Przepraszam za tego posta. Nie komentujcie go może, nie po to piszę. Muszę się czasem wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×