Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

jem mało, ale moja waga stoi w miejscu :-( mam takie małe pytanko ostatnio miałam @ i jak już pisałam wcześniej była bardzo krótka 3 dni i skąpa- kilka brazowych plamek. Od tamtego czasu strasznie boli mnie kręgosłu nie moge siedzieć ani chodzić. A teraz moje pytanko: czy tem @ może mieć wpływ na ból kręgosłupa, wspomnie jeszcze, że kręgośłu boli mnie na samym dole i ból rozciąga się do w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka12-wiem,ze to dlugo,ale myslalam,ze w koncu sie uda,jednak nie,wiec teraz chodze do lekarza,maz ma nasienie ok,ja mam owulacje tez,wiec przyczyna musi byc inna:-) Ale bedzie ok,jeszcze jakos tak za bardzo sie nie zalamuje,dopiero zaczelam sie leczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka-przykro mi,ale nie wiem czy to jest ze soba powiazane,moze to korzonki,nie zawialo cie sloneczko gdzies?,moim zdaniem jesli cie tak boli idz do lekarza,bo to nie sa zarty,po co masz cierpiec,pewnie przepisza ci jakas masc i wszystko wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curde Dorotka kuknij na dół stronki 20 co napisałam o \"mało jedzeniu" nigdy tak nie miałam takich bóli:( Nikola a skąd wiesz że masz owu? wiesz na pewno że pęcherzyki pękają? dobra już więcej nie piszę poszalałam jak na 1 dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka12-mam monitoring cyklu,pecherzyk rosnie i sam peka:-) Tez myslalam,ze nie zachodze bo nie mam owulacij,ale to jednak nie to,cytologia tez ok,wiec czekaja mnie dalsze badania.Wlasnie fajnie jest,kiedy jest ruch na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśl, że to może być też zwiazane ze stylem pracy siedze przy biurku po 8 godz dziennie.....ale od poniedziałku ide na urlopik wiedz może mi przej dzie będe sobie odpoczywać:-) a jak nie przejdzie to biegiem do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka-a moze lec do apteki kup sobie jakas masc rozgrzewajaca ketonal albo fastum,polez sobie troche z nozkami wyzej.aha i jeszcze jedna rada najlepsza wydaje mi sie kup olejek do masazu i niech twoj M cie dokladnie wymasuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam betka 12, czytałam.....czyli co trzeba jeść więcej? ;-) ja już mam tak brzuszek przyzwyczajony, że nawet kiedy chce więcej to nie daje rady bo boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...nie powiem NIKOLKA ostatnia opcja najbardziej mi się podoba, ale z tym musze się wstrzymać do piątku bo wtedy mój M wraca z telegacji a, że w niedziele wypada nasza 1 rocznica ślubu to pewnie będzie masował dobrze, żebym w niedziele była w dobrej formie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizas z pracy mnie wypier... przez to pisanie, miałam siedzieć cicho ale właśnie mnie kolega w pracy napadł czy w ciąży jestem (bo byłam na zwolnieniu po łyżeczkowaniu) i curwa uśmiechasz się komuś prosto w twarz i pilnujesz żeby się nie rozryczeć, że byłam jeszcze 3 tygodnie wcześniej ale już nie jestem curwa curwa curwa!!! dorotka nie rozgrzewaj maścią póki nie wiesz co to jest a jak masaż to delikatny!!! i zasuwaj do lekarza albo nospe weź może ci promieniuje od brzucha a jeść częściej ale malutkie porcje i zdrowe rzeczy a nie jakiś chleb pierdzielony!!! a boli cię bo jesz za rzadko, też tak miałam Nikola to widzę masz konkretnego gina, pogratulować lekarza:) idę pochlipać do wucetu curwa pierdzielone życie chcę mieć dziecko wreszcie nienawidzę lasek co wpadają i nie chcą swoich dzieci:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka współczuje, ale życie niestety takie jest a my nic nie możemy na to poradzić. Głowa do góry;-) słoneczka ja spadam bede jutro z ranka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) jak mam się dodać do tabelki, mam 26 lat i 7 miesiąc starań za nami, małopolska :) ostatnio łażę taka słaba i ciągle myślę żeby się położyć i spaaaaaaaaaaaaaaać :) masakra.... już nie mogę się doczekać urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj tabelkę do worda, dopisz się i wklej z powrotem tutaj:) ja też spadam, wdepnę z rańca jutro buźka laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam dwa testyy bo dzisiaj powinnam dostac miesiączke i na tym bardziej czułym jest delikatna kreska różowa.Cała sie trzese o matko!!Myslicie że to ciąża?i to w 2 cs?nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś wrze na forum! Super! Ja nie bardzo mogę pisać, bo szefowa ma przyjechać a mi w pracy nie wolno \"grzebać\" w necie. Mam nadzieję, że mnie nie przyłapie (hihihi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda --- jeśli jest kreska - nawet blada - to GRATULUJĘ kochana! Nie ma wątpliwości, że to ciąża! A że 2 cs? I malina i ja też zaskoczyłyśmy w drugim cylku, więc wszystko jest możliwe! 🌻 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__...nie ma staranek...........25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska dorota21 .......... ...10............ok08.08.............21....mazowieckie betka12.........ok.roku...............28.07...........28 .....dolny slask basiolinka…………..7…………………….30.07……………….26………małopolska DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06.......26..... Dolny Śląsk Malina.............2..................11.07..............27. ......Stambu l green-ka ...............2..............13.07 ........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......9......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......? Dobra, kombinowałam i jestem w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała się trzese.Na drugim tescie gdzies po 5 minutach tez wyszla kreska wiec obydwa testy pozytywne a jeszcze wczoraj tylko jakis cien.Objawy moje tak mysle to nerwowosc ból brzucha i piersi oraz brak apetytu.W piątek pójde na bety z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam :) STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__...nie ma staranek...........25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Nikola2333..........ok35..........ok18.07.09............ .23.....wielkopolska dorota21 .......... ...10............ok08.08.............21....mazowieckie betka12.........ok.roku...............28.07...........28 .....dolny slask basiolinka…………..7……& #8230;…………….30.07…… ;………….26………małopol ska DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06.......26..... Dolny Śląsk Malina.............2..................11.07..............27. ......Stambu l green-ka ...............2..............13.07 ........28 ........dolny śląsk Magda8080 .............2............. 15.07...............28.....śląskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......9......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMI/Mika 29.06.2009] 11:43 [zgłoś do usunięcia] Mika23 trudno zmykam na dobre z tego topiku zycze Wam owocnych staran a w zyciu kazdy czlowiek ma prawo popelniac bledy NATALIUS!!!!!!! 11:44 [zgłoś do usunięcia] Mika23 bylo milo ale sie skonczylo trzymajcie sie babeczki mocno i mocno przytulajcie pa pa 11:45 [zgłoś do usunięcia] Mika23 nataliuś.......ale najechalas na mnie nie wiedzialam ze taka nerwowa jestes.Moze w ciazy jestes i hormony Ci buzuja co? \"zostały tylko prawdziwe posty Miki23\" tak wiec te jednak sa Twoje bo zostały.......Nie wiem jak sprawdzana jest autentycznosc postów pewnie na zasadzie z jakiego kompa sa wysłane czy z tego co zwykle czy nie.....a przeciez wtedy nie wysyłałas postów ze swego kompa bo byłas u rodziców!!!!mnie nie wrobisz,za dobrze znam ludzkie numery.....I sprawe uwazam za zamknieta Na basen nie pojechalismy,poszlismy do parku,posiedzielismy nad stawem trzasnelismy po browarku i słonce tak mnie wykonczyło ze ide sie kimnac z godzinke......odezwe sie wieczorem...... Witam nowe kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak z Tobą dziewczyno nie można normlanie!!!!!!!! Te posty ktore zostały byly z dnia jak bylam w drodze z domu, wiec jakim cudem mialam je pisac!!!!!!!!!! Po kolejne czy ty uważasz ze moderator przeczytał całe forum!!!!!!!!!!!! Wykasowane zostały posty najbardziej obrazliwe pisane przez tamtą osobę!!!!!!!! A poza tym jaki ja miałabym mieć cel w tym żeby dochodzic po takim czasie prawdy, jakbym rzeczywiście to pisała!!!!!!!!! Poza tym nie będziesz mnie obrażać!! Słowa, która wypowiedziałaś przeciwko mnie obrócą sie przeciw Tobie!!! Tak niestety w życiu jest!! Następnym razem zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz!! W sumie równie dobrze TY mogłaś sie pode mnie podszyc, jak już to napisała niejedna osoba!!!! a ja juz w to wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda gratulacje :) ah jak ci zazdroszcze ale to taka pozytywna zazdrosc ;) dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze burza idzie,jak ja tego nienawidze. Podrzemalam sobie niedawno troszeczke,fajnie tak sobie odpoczac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka-Ty musisz zacząc jeść coś więcej i coś innego. Organizm potrzebuje też ciepłych posiłków, zeby wszystko dobrze pracowało. I różnorodności (chyba, że trzymasz jakąś zdrowa dietę, ale to pod kontrolą lekarza). A gdzie owoce? Warzywa? Nie można żyć na samym chlebie i to w takiej ilości. Jak Ty chcesz zajśc w ciązę kobietko? Dzidzia potrzebuje wszystkich składników, których Ty organizmowi nie dostarczasz. W taki sposób nie schudniesz, a jestes na najlepszej drodze do anoreksji. I innych paskudzstw! Obiecaj, że cos z tym zrobisz?! A co do bólu pleców to... ja mam takie w ciąży :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki spokój może być w ciszy, tak dalece jak to możliwe, nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść. Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie. Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swą prace, jakkolwiek by była skromna. Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu. Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach - świat bowiem pełen jest oszustwa. Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty, wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie pełne jest heroizmu. Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć: nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa. Przyjmuj pogodnie to co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Obok zdrowej dyscypliny bądź łagodny dla siebie. Jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy jest to dla ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki jaki być powinien. Tak więc bądź w pokoju z Bogiem cokolwiek myślisz o jego istnieniu. I czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twoje pragnienia: w zgiełku ulicznym, zamęcie życia zachowaj pokój ze swą duszą. Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) magda duuuuuuuuuuuuuuuuuzy :D natalius spokojnie...napisalabym co o tym mysle, ale zem troszke impulsywna czasami to zostawie to dla siebie. what goes around comes around jak to spiewal sexi Justin:D:D:D cytrynowy szal powoli mija...teraz zaczynam miec jej dosc:Dpopadam w skrajnosci...no i musze kupic nowe spodnie bo te zrobily sie ciut przyciasne:) no i staniki tez czeka niestety wymiana na nowszy model...niedlugo piersi mi wywala z miseczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za gratulacje cieszę sie bardzo.Chociaz mam pewien niepokój bo kreseczki na obydwu testach blade ale mysle ze to moze jeszcze za wczesnie.Mam pytanie nie wiecie moze czy w ciazy mozna brac magnez z potasem?mam skurcze łydek i tak sobie mysle.Przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - mi lekarz kazał odstawić. A też mam skurcze straszne. Znaczy miałam, bo na razie jakoś spokój. No i wygląda na to, że i alergia się gdzieś schowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×