Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Ja sie troszke poopalalam,a tak ogolnie to nudy i tesknie za moim M:-) Natalius-fajnie,ze sie w koncu odezwalas:-) Wiecie moze czy cos ciekawego dzis w telewizij jest?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja :) Dopiero sobie kompa włączyłam, bo po zachodzie słonka zaległam sobie na balkoniku z książką :) Tak tam przyjemnie mi było. Ogólnie czuję się bardzo dobrze, tylko trochę przemęczona jestem (tak to jest jak się o 3 rano walczy z upierdliwie bzyczącym komarem), ale nadziejuje, że trochę odpocznę. No i jak Fisiowna mam często te kłujące jajniki. Zwłaszcza przy wstawaniu, a jak tak zakłuje, to się siada szybciej niż się wstało :D To i ja muszę się z Wami pożegnać. Nie chcem, ale muszem! Nie na zawsze, o nie! Chciałybyście, co? :p Po prostu jutro moja siostra wraz z rodzinką jedzie na urlop, a ja będe robić za alarm w jej domku. Nie powiem, cieszy mnie ta perspektywa, bo troszkę się oderwę od domu, w którym mi tak cięzko ostatnio i sobie pomieszkałam z moim Ł.... Tylko cały szkopuł w tym, że mieszka na jakims barbarzyńskim osiedlu, gdzie nie chcą pociągnąć telefonii stacjonarnej, ani telewizji kablowej, ani kurka internetu. Zresztą i tak nie mam laptopa. Więc będę rzadko zaglądać przez jakieś 2 i pół tyg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena to se troche wypoczniesz od tego całego skomputeryzowanego świata ;) ja za tydzień śmigam na dwa tygodnie odpoczynku :D juz się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście zapomniałam. Green-ka, ja byłam u lekarza w pierwszym dniu 6 tyg. Pęcherzyk miałam bardzo ładny, 10 mm, ale i to najważniejsze było juz w nim widać :) Miało 3mm :) A teraz coraz bardziej nie moge doczekać się mojej sierpniowej wizyty, żeby zobaczyć co i jak tam :) A dziś mi się zaczął 8 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Kochana odpocznę :) Mam nadzieję, że bardziej psychicznie, komputery mi nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie. Zawsze twierdziliśmy z moim Ł. że jak w końcu uda nam się zamieszkać razem to koniecznie dwa kompy i oba podłączone do neta, bo inaczej się pozabijamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ropzpisalyscie:-) Ja niestey nie mialam czasu na pisanie, przez moja cudowna prace. Brr jak ja jej niecierpie. W czwartek i pietk wrocilam do domku bardzo pozno i niestety skutki stresu i siedzienia 12 godzin przed komputerem odczulam w brzuszku - bardziej mnie bolal:-( Zreszta byla tak amasakra w firmie, ze nawet sie poryczalam:-((( jak glupi babol:-))) Zdecydowalam, ze srobuje zalatwic sobie na jakis czas zwolnienie, bo nie wyrobie. Zreszta i tak mialam w planach odejscie w polowie sierpnia. wiele osob z mojego otoczenia dziwi sie jak moge rezygnowac z takiej dobrej pracy...ale nie pracowali w logistyce i transporcie. ale dobra juz nie narzekam...czasami musze sie wyzalic, bo tutaj nie mam wielu kolezanek, a z kobitkami to zawsze inaczej, zawsze zrozumieja. Nataliusia| nie uciekaj kochana. Jesli czujesz, ze topik nakreca cie na ciagle myslenie o ciazy, to zagladaj zadziej ,ale nie opuszczaj nas!!! nie i koniec:-) magda8080 - ja jez jeste ze Slaska:-) z Katowic. jesli chodzi o ciuch, to rowniez zastanawiam sie kiedy cos kupic. Caly wrzesien spedze w Polsce, wiec pewnie kupie cos na zapas, bo w Turcji ciazawe ciuchy sa bardzo drogie. banmon - Jeszcze niemialysmy okazji pogadac. Skad jestes? bolacymi piersiami sie nie przejmuj - to rowniej objaw ciazy. Moje sa w tej chwili duuuuzo wieksze i bola jak cholerka. greenka - czesto o Tobie mysle, jestesmy pewnie w tym samym momencie ciazy:-) ale fajnie:-) jak sie czujesz, pobolewa Cie brzuch - mnie tak. juz inaczej nic na @, ale pobolewa. Czasami zakluje jakby w jajniku. jesli chodzi o lekarza, mi znajomilekarze poradzili jeszcze zaczekac - do 6 tygodnia, ale nie liczonego od @.ja mimo wszystko planuje isc w sprawie tego zwolnienia juz w przyszlym ( bedzie to 4 od zaplodnienia..chyba). Boje sie badania \"od srodka\". Jakos mam stracha, ze cos mi tam narusza i zaszkodza malenstwu. Musze przemoc ten strach, bo mojego E. tez jeszcze trzymamna dystans. magdalenaa - prosze napisz jak odbylo sie pierwsze badanie. USG jest dopochwowe prawda?Kochana, odpoczywaj jak najwiecej, mam nadzieje, ze z mamusia choc troche lepiej. Trzymamkciuki i modle sie, aby odzyskala sily. no i gdzie karteczka:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja dziś tylko na chwilkę przyszłam przywitać się. Mam dziś wolne, więc trochę ogarnę bałagan w chacie i jadę się zrelaksować nad wodę (o ile nie zacznie padać) . Może przy okazji jakiegoś karpia złowię, bo jadę z moim M. i zabieramy sprzęt wędkarski :-) magdaleena --- fajnie będziecie mieli przez ten czas, jak będziecie razem pomieszkiwać. Dobrze by było już na stałe razem mieszkać... Tego Ci życzę kochana! I odpocznij sobie przez ten czas! malina --- mi też się wydaje, że jesteśmy na tym samym etapie :-) A powiedz mi jeszcze jak długie miałaś zwykle cykle? Bo ja tak średnio 30 dni. Jak będę szła do lekarza, to będzie 5 tydzień i 6 dzień ale liczone od @. Chciałam jeszcze poczekać, ale mój M. się uparł. Brzuch mnie niestety pobolewa i odczuwam to jak skurcze miesiączkowe. Czasem też zakłuje mnie w jajniku i jak za szybko wstanę to mnie ciągnie do dołu :-) Miłego dnia wszystkim Wam życzę! Piszcie, żebym mogła jutro nadrabiać(a jestem jutro w pracy). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinaaa od niedawna mieszkam w Kielcach jesli ktoś jest stad to z góry przepraszam ale miasto okropne :( nie widzi mi się tutaj ale mój M dostał tu propozycję pracy i wiem, że nie powinnam narzekać. Chyba trzeba będzie się gdzieś dziś wybrać bo całą sobotę spedzić w domu to jakoś tak nie bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Ja juz z mama po zakupach,obiadek na dzis mamy,tylko sprzatniemy i tez bede leniuchowac:-) Widze,ze duzo kobietek bedzie mialo urlopik tak wiec zycze duzo odpoczynku,ladnej pogody no i oczywiscie zebyscie sie dobrze bawily. Dzisjaj troszke chlodniej u mnie,ale i tak cieplo:-) A co wy planujecie robic w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKOLA2333 ja zamierzam wybrać się na festiwal energii do jaworzna:) fajna impreza podobno, oby tylko nie było burz bo już coś czytałam na necie... do urlopu mam jeszcze trochę czasu niestety :( dzisiejszy skwar mnie wykańcza, w mieszkanku zrobiłam tyle ile musiałam i teraz czekam az M zrobi obiadek :P życzę Wszystkim miłego weekendu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greenka ja mialam cykle 28 dniowe. Mnie tez korci zeby isc do lekarza, ale mama mi bardzo odradza, mowi, ze powinnam isc w 6 tygodniu po zaplodnieniu najwczesniej, ciotka lekarka tez mowi to samo- no chyba, ze by sie cos dzialo. Szczerze mowiac chcialabym isc do lekarza, aby uslyszec, ze wszystko jest w porzadku...byla bym duzo spokojniejsza. Na dodatek przez prace nie moglam powtorzyc bety i nie wiem czy przyrosla. Czuje sie w sumie podrecznikowo, wiec mam nadzieje, ze wszystko OK. Z tym pobolewanie brzucha to jest tak, ze jak siedze to czasem pobolewa - dzisiaj do poludnia lazilam po miescie i nic nie czulam. W pracy jak sie zdenerwuje, to od razu czuje sie gorzej - moze to psychika tak dziala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..ja bylam u lekarza w 5 tygodniu (3 od zaplodnienia) i mialam badanie od srodka. Pecherzyk mial wtedy 9 mm. Teraz mam badanie we wtorek, ale nie bede miala usg, dopiero jak trafie do poloznej. W UK polozne prowadza ciaze. Tak czasem patrze na ten swoj brzuch i nie moge uwierzyc ze tam rosnie maly szkrab. Jeszcze nic nie widac i moze dlatego tak mam. Moj facet pyta kiedy bede miala brzuszek bo on widzi kobiety z brzuchami i zazdrosci:D...no ciekawe podejscie... malina Ty nie mozesz tak sie meczyc...to nie dobre dla Ciebie i maluszka... wlasnie widzialam w TV reklame Thorpe Park...Jak bym sobie pojezdzila na tych rolercosterach...Jak mieszkalam w USA to pracowalam w jedym takim i teraz taka tesknota mi sie wlacza:):):) ta adrenalina jak jedziesz pionowo w dol...no poprostu boskie:)...ale poki co moge sobie zapomniec...:) wpadne pozniej kobietki musze troche posprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialbym Natalius Ty wogole zapomnij o zniknieciu. Bo my znajdziemy Cie wszedzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka - ja byłam u gina pierwszego dnia 6 tyg (licząc od @) i już Dzidzia była widoczna. Znaczy pęcherzyk miał 10mm, a w środku to 3mm Maleństwo :) Karteczka będzie wkrótce. Teraz będę miała więcej czasu i odpocznę:) Nie chciałam jej kończyć w takim stanie, w jakim byłam ostatnio, bo wierzę, że przenoszę tam swoje emocje. Zresztą jak jestem zmęczona to nic mi nie wychodzi :) To ja uciekam. Jak wpadnę w tyg.do domku to do Was zajrzę. nataliuś- nie uciekaj nigdzie :) I wiesz, jakby co, to smsek do mnie :) Buziaki dla wszystkich :*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUK!PUK!Jest tu kto?:-) Przyszla@ Jakas dziwna taka brazowa:-) I caly czas mam takie potwory w brzuszku. Wiecie jaqk fajnie u mnie.pootwieralam okna i taki fajny przewiew jest. Tak ogolnie to nie ma co robic,moze poczytam jakas ksiazke. Basiolinka-zabierz mnie kochana na ten koncert:-) Banmon-co tam u ciebie sloneczko? Fisiowna,Magdaleena,Green-ka i Malinka-dbajcie o siebie:-) Natalius-napisz co tam u ciebie? Wiecie co dzis w ogrodku widzialam takiego pieknego motylka,jak z obrazka,jaki ten swiat jest piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola2333 o nie przyszło niednak do ciebie to cholerstwo to i do mnie pewnie też się zbliża :/ u nas pogoda powli staje się znośna, właśnie za chwilkę wybieramy się z m na spacer, wcześniej nie było sensu wychodzić bo czułabym się jakbym do piekarnika szła a, że teraz jest chyba w miarę ok to trzeba iśc i przewietrzyc cztery literki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie duszno i szykuje się na burzę.Nadal nie wierze ze udało sie tak szybko-tylko 2 cs :))nastawialam sie conajmniej na pół roku.dzisiaj odpoczywam w domu bylam na krotkim spacerku ale cos slaba jestem.A co u was ??jak sie czujecie zaciązone?i co u naszych starajacych się?pewnei starania w pełni.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nim my się wybierzemy to troche czasu minie ;) magda na prawdę szybciutko ci się udało :) super tylko się cieszyć :) a brałaś wczesniej tabsy anty?? ja na razie czekam sobie, @ ma przyjść w pon lub we wtorek więc się zobaczy..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam ale 5 lat temu i od 5 lat nie biore tabsów :)uzywalam testow owulacyjnych i mysle ze to tez ulatwilo sprawe.Kupowalam na allegro bo taniej.trzymam za starajace sie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już będę wiedziała na czym stoję to chyba też kupię sobie te testy owulacyjne, bo może źle oceniam sytuację, chociaż z drugiej strony tak często się staraliśmy, że jeśli w ogóle mam owulację to powinno zatrybić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja tez jestem dosc slaba. Przyszla moja tesciowa z corka i wysprzatalysmy cale mieszkanie lacznie z myciem okien. Normalnie bym sie nie zgodzila, ale nie chce sie nadwyrezyc, zwlaszcza, zemieszkam na 3 pietrze, a tutaj okna sa takie popieprzone, ze trzeba wyjsc na zewnetrzny parapet zeby je wymyc!! rany dziewczynki, oby mi sie udalo dostac to zwolnienie, choc na 2-3 tygodnie..niech moj turecki szef przekona sie jak to jest, gdy Izy nie ma w firmie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki żebys dostala zwolnienie :)wlasnei teraz musimy odpoczywac.To za ile tygodni Malina idziesz na pierwsza wizytę?ja w poniedzialek zbadam bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez bralam, ale odstawilam 2 lata temu. Uzywalismytylko gumek. Ja po tabsach niemialam ochoty na przytulanko - bralam Yasmin. Tez udalo sie w drugim cyklu, a w sumie to w pierwszym:-) Magdus - ja tez jeszcze niemoge uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak...do lekarza chcialam isc w 6 tygodniu od zaplodnienia, ale pojde w przyszlym po to zwolnienie:-) zapytam lekarza, czy moze nie badac mnie od srodka, jesli sie zgodzi to super, ale jesli nie to trudno - nie bede nalegac. Chce byc pewna, ze wszystko jest OK. Bete tez zrobie znow w poniedzialek. Za pierwszym razem mialam niska - 250 i to wskazywalo na poczatek 3 tygodnia ( tak jak myslalam), ale w tej chwili powinno byc duzo duzo wiecej. W 48 godzin wzrasta o 60%. Jesli wzrosla, to wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola2333 a ty używasz też tych testów owulacyjnych??? kurde malina ale szybko ci sie udało ale jak tak patrze na tą tabelkę to w sumie większości dziewczyn po drugim cyklu już się udało :) więc może tu jakieś dobre wibracje są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina a czemu ty tak nie chcesz tego badania dopochwowego? nie ma się co bać :) miałam takie badanie już sporo razy, dziecku to też nic oczywiście nie zaszkodzi :) a i przy okazji już może będziesz widziała jak rusza młodziutki układ krążenia u maleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon-uzywalam testow owulacyjnych,ale stwierdzilam,ze musialabym wydac majatek na nie bo mam nieregularne @ Moja kolezanka uzywala ich tez niby wskazywalo jej,ze ma owulacje,ale jak pozniej poszla do lekarza to jej powiedzial,ze te testy wykrywaja tylko wzrost LH a owulacja wcale nie musi wystepowac i tak tez bylo-miala bezowulacyjne cykle. Rozne sa zdania na ich temat jednym pomagaja innym nie. A masz zamiar zaczac uzywac?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×