Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

banmon - obawiam sie dlatego, ze przed 6 tygodniem badanie dopochwowe niesie ze soba troszke niebezpieczenstwa. Siostra mojego taty jest lekarka i specjalnie zadzwonila do mnie i powiedziala, ze mam nie robic usg do 6 tygodnia:-( to jest napewno male zagrozenie, ale nastraszyly mnie obie z moja mama. U mnie dopiero poczatek 4 tygodnia od zaplodnienia, wiec nie wiem co zobacze. Badania samego w sobie w ogole sie nie boje, chodzi, mi o malenstwo. W ogole zrobilam sie jakas wyczulona, pewnie to hormony no i oczywiscie przejecie sytuacja. Z drugiej strony chyba nic nie uspokoilo by mnie tak bardzo jak widok pelnego pecherzyka:-) i pewnosc, ze jest w nim malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przyszłam do domciu....cały dzien na działce....dupke wywietrzyłam jak nigdy:)i od wczoraj przyjełam nowa taktyke.....nasłuchałam sie o blokadzie psychicznej i teraz cały czas powtarzam sobie ze przeciez ja wcale nie chce dziecka:)wymyslam 5000 powodow np a)no przeciez nie mamy kasy b)w sumie to mozna pomyslec i dalej dokoncze pozniej bo idzie zajebista burza....aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola2333 jesli teraz dostanę @ to chyba se kupię te testy, patrzyłam na allegro i nie są w zasadzie takie drogie, może pomogą.... nataliuś ja mam mase powodów dla których się nie chce mieć dziecka, jeszcze jakieś dwa lata temu recytowałabym całą listę ;) teraz jednak mi się pozmienialo, a co do tego nastawienia na nie to jestem jak najbardziej za :) czytałam i oglądałam różne programy gdzie rzeczywiście mówono, że takie obsesyjne myslenie czasami powoduje blokadę i dopiero jak kobietki zaczynały podchodzić do tematu w sposób co ma być to będzie to właśnie wtedy najczęściej było ;) :D tyle tylko, że to się tak łatwo mówi.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, na koncercie LAŁO PROSTO Z NIEBA!!! i teraz dalej leje i leje i leje.... jedynie piesek zmusił mnie do ubrania się i wyjścia na momencik z mieszkania, tragedia...teraz z innej beczki :) czy to możliwe żeby pare dni po ewentualnym zapłodnieniu bolały piersi bo moje bolą już kilka dni strasznie, jakbym zamiast biustu miała kamienie :( nie chcę się nastawiać bo miesiączka ma przyjść za 10 dni ale i tempka utrzymuje się wyższa 37,2 a na ogól mam 36,8.... maleńka iskierka nadziei się tli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie doczekalam konca burzy...zasnelam jak dziecko...a ze mój laptopik nie jest nawet jeszcze spłacony to wole nie korzystac z niego podczas burzy..... Banmon,ja obrałam taka taktyke zeby oszukac sama siebie.....Musze,bo inaczej zwariuje.....Gdy tylko zaczynam o tym myslec to zaraz ripostuje ze przeciez studia wypadałoby dokonczyc,prawo jazdy zrobic,mieszkanko lepsze tyz mogłoby byc etc etc.....zobaczymy,moze sie uda... no i pogoda sie spieprzyła....dla mnie dobrze bo od jutra z powrotem do pracy:( Malina,nie powinnas sie tak stresowac...przeciez i tak masz zamiar odejsc...nie denerwuj sie tak zeby nie zaszkodzic malenstwu.... Magdaleena,tylko zagladaj do nas jak tylko bedziesz mogla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zmęczenie ogólne dopadło i mnie! Do tej pory jakoś dawałam sobie radę, ale wczoraj to już była masakra! Trochę posprzątałam - musiałam się położyć na 15 minut, znowu coś porobiłam - drzemka 15 minutowa.... Mieliśmy z M. jechać na ryby ale ja musiałam położyć się spać. Po godzinie obudziłam się, zjadłam kolację, wzięłam prysznic i znowu do wyrka. A dziś rano obudziłam się z uczuciem, że spałam tylko pół godziny! A jak ziewam!!! Jakbym chciała kogoś połknąć :-D Mam nadzieję, że to szybko minie, bo nie lubię czuć się zmęczona... Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobietki! Dzisiaj fajny dzionek w koncu po tych upalach troszke oddechu i chlodniejsze powietrze. Green-ka-odpoczywaj jak najwiecej w koncu ci sie nalezy. Natalius-ogladalam wiadomosci i w twoich okolicach byly najgorsze burze,mam nadzieje,ze Ciebie jednak ominely. Co tam u reszty dziewczyn slychac? Ja mam juz 2dc,a w osmym mam isc na monitoring,ale niestety wypada on w niedziele,wiec pojde dzien pozniej,ale mam nadzieje,ze zdaze jeszcze przed urlopem mojego gina. No i zaczne nastepne badania BUZIOLE dla was!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolinka nie mam pojęcia czy piersi mogą zacząć tak wcześnie boleć, ale może i tak, :) u nas lało przez całą noc i nadal leje ale to i dobrze, tylko jutro juz niech będzie znowu ładnie :) jesli jutro nie dostanę @ to chyba skoczę po test ciążowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda! Dobrze widać! Nie denerwuj się bo to na pewno ciąża! Testy mylą się tylko w drugą stronę tzn: on pokazuje jedną kreskę a jednak ciąża jest. Jeśli jest druga kreska (choćby cieniusieńka) to oznacza ciążę! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda8080 jak dla mnie kreska jest ok, to zależy od testu tak mi się wydaje, jak ja sobie robiłam to mi wyszla taka jasne a dwie godziny poźniej zrobiłam sobie test innej firmy dość drogi i tam krecha była elegancka więc wydaje mi sie, że kolor zależy od firmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu 8080-jestes w ciazy nawet na testach pisze,ze jasna kresks to ciaza.Ale dla swojego spokoju zrob jutro ta bete:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nic sie niemartw - moja byla taka sama - i to po kilku dniach. z bety wyszedl mi 3 tydzien od zaplodnienia i kreska byla co najwyzej taka jak Twoja:-) takze w ogole sie nie stresuj. Wszystko jest w porzadku. teraz ma ciemniejsza, ale i tak nie jest taka jak kontrolna i mysle, ze pewnie nie bedzie:-) Ja wlasnie wrocilam ze sniadania u tesciowej i obiecala mi, ze pojdzie w poniedzialek do swojego gina i porozmawia o miım zwolnieniu na jakies 2 tygodnie, musze miec zwolnienie z panstwowej nie z prywatnej niestety... wiec jesli sie zgodzi to do niego pojde. No nic gotuje obiad i dopieszczam mieszkanie - za 3 godzinki moi goscie laduja w Stambule:-) ale sie ciesze:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda8080 zgadzam się z resztą dziewczyn, moim zdaniem to też ciąża :) jeśli jednak nie masz pewności to zrób betę i będziesz spokojniejsza, ależ to forum szczęsliwe :D może i nam się udało.... a jeśli nawet nie to będę próbować dalej bo zauważyłam że ostatnio jakieś dobre fluidki w powietrzu się unoszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaaaaaaardzo dobre fluidki :D więc myslę, że za niedługo i my bedziemy się cieszyć z dwóch kresek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ fajne te blade kreseczki.... ja chyba też doczekam się swojej? hmmmm... zaraz lecę zabierać sie za kończenie obiadku, M narazie gra na kmputerze to się nie upomina ale jak skończy to pewnie zacznie szukać po garnkach czegoś do zjedzenia ;) tak poza tym to myślę sobie że fajnie że mamy siebie dziewczyny, dzięki za wsparcie i smacznego niedzielnego obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za pocieszenie ale jutro dla swiętego spokoju zrobię betę! Banmon a Ty juz robilas test?bo widze ze masz w tabelece napisane 20 a dzisiaj 19!nie kusi Cię?będę trzymała kciuki?masz jakies objawy na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ja tez ide jutro powtorzyc bete, o ile nie bede musiala siedziec do nocy w firmie - beda za Ciebie trzymac. Banmon - Slonko czekamy na wiescie:-) Pewnie, ze super, ze siebie mamy:-) ja sie uzalezniam powoli od tego forum:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test w piatek z rana ale wyszedł negatywny :( więc teraz czekam sobie..... jesli jutro z rana nie przyjdzie @ to może kupię test jeszcze raz, jak na razie od przed wczoraj piersi mnie lekko bola, ale tak na prawde lekko, no i podbrzusze mnie czasami pobolewa, tyle tylko, że te podbrzusze to mnie już od jakiś 10 dni pobolewa, no i mam uplawy lekkie, takie zupelnie przeźroczyste i nie gęste, więc nie wiem co to z tego bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda,co Ty sie tej kreski czepiasz???wg mnie jest tak jak byc powinna....nawet nie wiesz ile bym dała zeby taka miec!!!!!tfu.....przeciez ja wcale nie chce dziecka!!!!!!:):):) Malina a czemu nie mozesz miec od prywatnego zwolnienia? Banmon no to mam nadzieje na dobre wiesci jutro!!!! Ja wróciłam od rodziców z obiadku, m wrócił z pracy i jest taka pogoda ze ide sie zdrzemnac.....przy okazji wykorzystam troche M bo czysto teoretycznie wypada dzis owulka:):):):)a przeciez ja wcale nie chce dziecka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czepiam sie wiem wiem!naczytalam sie o jakis ciazach biochemicznych i teraz o tym mysle.Natalius trzymam kciuki skoro jest owulka :))działajcie :)ja wlasnie jem kluski ale cos apetytu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalius w taki razie owocnej pracy waz zycze ;) magda8080 nie mysl w ogóle o jakiś ciążach biochemicznych !!! nie powinnas sobie takimi rzeczami zawracać głowy ;) wszystko jest dobrze i kreska jak najbardziej w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i d..a wyszła z ciezkich robót:):):)M zasnął i spi jak zabity-co za leniwiec podły:):):)ale wcale mu sie nie dziwie,wstaje codziennie o 3.30 wiec nie mam serca go budzic..... Ja zdrzemnełam sie godzinke i zaczełam buszowac po kafe...natknełam sie na temat "chwila wrózb dla chetnych" zapytałam czy my w ogole doczekamy sie potomka na co pani/pan odp "nataliuś,karty wskazuja na dziecko juz,dobre nowiny do konca cieplego okresu"...............oczywiscie traktuje to z przymruzeniem oka bo przeciez ja wcale nie chce dziecka:):):):P Magda,przestan schizowac bo Cie znajde!!!!!A spotkanie nie bedzie nalezało do miłych!!!!Ciesz sie z drugiej kreseczki i nie wymyslaj pierdul bo tymi nerwami jeszcze sobie zaszkodzisz!!!!!! Wszystkie nowe baby,my ze "starymi" znamy sie z widzenia na NK podam Wam mój nr gg,przeslijcie linki do swoich profili 1384504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×