Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Dzień dobry Dziewczyny!!! Melduje sie po weekendzie!!! I juz nadrabiam czytanie!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa jestem wkurzona.Wyniku nie ma , pomyliły cos w laboratorium i do innego oddzialu wysłaly probkę krwi i wynik ma byc na jutro.Wiec do jutra muszę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że żeby nadrobic wszystko i Was dogonic musze napisac do wróżki:)) Ale chyba nie chce...:)) Bo ja sie głupotami przejmuje...:)) Ale moze napisze....:))Ciekawa jestem....heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 8080 - glupie baby oj....ale na pewno fasolka jest...:))) Nie martw się i nie denerwuj....bo to szkodzi maleństwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon- nie łam się jeszcze możesz zobaczyć 2 kreseczki może to za wcześnie... nataliuś - banmon ma racje nie patrz na wróżby tylko bierz sie za mężusia:))) Mojemu musiałam powiedziec, żeby sie nie przyzwyczajał bo teraz to prawie codziennie się przytulaliśmy....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a nie wiecie może kiedy najwczesniej można robić bete żeby pokazała coś wiarygodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzisiaj w laboratorium powiedzieli ze najwczesniej 10 dni po stosunku .Mi test sikany dopiero w dzien miesiaczki pokazal 2 kreskę w sumie bardzo blada i dlatego robię betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina a co u Ciebie?Beta zrobiona?mialas zrobic suwaczek i jakos go nie widzę :) a jak sie czujecie brzuchatki z naszego forum?mnei dzisiaj strasznei glowa boli ale musze wytrzymac-ta pogoda jest pokręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja dziś tylko na chwilę, bo muszę się opiekować moim M. Dziś w nocy miał takie bóle brzucha, że o 6 rano pojechaliśmy do szpitala...:-( Stwierdzili zapalenie wyrostka robaczkowego, ale nie został w szpitalu. Dostał leki i zalecenie diety, kilka dni zwolnienia i czekamy. Jeśli się pogorszy to idzie \"pod nóż\", ale równie dobrze może mu się rozejść po tych lekach. Na dziś to wszystko. Jutro będę w pracy to napiszę więcej. A dziś uciekam ugotować mojemu skarbkowi rosołek. 🖐️ P.S. Przez to wszystko nie poszłam na wizytę do gina. Przełożyłam ją na następny poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) pisze dopiero teraz bo oczywiście przez cały dzień nie miałam neta, banmon...uszy do góry, trzymam za Ciebie kciuki a wsumie to za nas obie... wiem że to chore ale mam taką cichutką nadzieję na bobaska, tempka nadal 37,2 ...37,3 :) w sumie to dzisiaj jest mój 16 dzień cyklu, za 10 dni dni ma być @ ... oby nie przyszła... postanowiłam ze jakby coś to test robię dopiero 2 sierpnia, nie będę się nakręcać niepotrzebnie. Magda napisz jutro co z wynikami :) kobitki muszę spadać :( może wyczaruję jakąś zupkę na jutro... do zobaczyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda8080 nie denerwuj sie niepotrzebnie :) wszystko bedzie dobrze, idź na jakiś relaksujący spacerek z M albo do kina bylebys tylko nie mysla o tych głupotach bo na pewno wszystko jest w jak najlepszym porzadku :) basiolinka trzymam kciuki w takim razie za cibie, może ja tez powinnam zacząć mierzyć tempkę ale nie wiem o co z tym chodzi i dopiero od was się dowiedziałam, że cos takiego jest. Do tego jest potrzebny termometr rtęciowy? podobno teraz co raz ciężej dostac taki w aptece. Ja pewnie jutro bedę miała @ :( a tam bardzo nie chcę i nadal chce wierzyc, że jeszcze nie wszystko stracone w tym cyklu ..... no i dajcie już spokój z tymi wróżbami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane:-) Ja mam gosci z Polski i od dzisiaj mam urlop!!!!! JUPIIIII :-) jestem super szczesliwa. wlasnie wrocilam z bety, wyniki bede wiadome jutro popoludniu. Czuje sie dobrze, czasem pobolewa mnie brzuch i jestem senna, ale ogolnie wszystko jest OK. Zagladne jutro rano.Wszyscy beda spali, a ja estem ranny ptaszek. Buziakiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jajnik prawy cos mnie kłuje :( chyba to jajnik tak mi się zdaje dziwnie bo przed @ nie przypominam sobie żebym coś takiego wcześniej miała :( jak już mam mieć ten @ to niech przychodzi bo sie tylko wkurzam i denerwuje, wkręcam sobie już różne rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :D co dzisiaj tak tu cicho? magda8080 kiedy idziesz po wyniki? ja dzis miałam nockę do kitu, obudziłam się z bólem brzucha jak na @ wstałam do łazienki ale okazało się, że @ ni ma....później przez godzinę nie mogłam zasnąć bo wkręcałam sobie różne bajki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam dlugi post i gdzies zaginal w akcji... Banmon ja jestem od rana:-) Od dzisiaj mam wolne, tzn powinnam miec, ale dzwonili juz od rana 3 razy z pracy. W tym tygodniu ide do lekarza, musi misie udac dostac choc te 2 tygodnie urlopu i zaraz potem skladam wymowienie. Jak mozna dzwonic o 8 rano do kogos kto ma urlop... mam ich gdzies, nie odbieram! Banmon ile juz spoznia Ci sie @ ? Magda8080 - daj znac jak tam wyniki :-) Moje beda okolo16, odezwe sie pozniejszym popoludniem co i jak:-) buzki dla wszystkich:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mnie dzisiaj nadal boli głowa i mdli mnie.Wyniki będe miała tez koło 16.Tez mam dzisiaj wolne-bo mam własną firmę :)Malina w którym tygodniu jestes według ostatniej miesiączki?mi się dzisiaj 5 tydzień zacząl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina jaki bunt :) no i dobrze trzeba ich ustawiac bo tak to by wleźli na człowieka, ja tez mam wolne dw tygodnie :D @ w zasadzie mi się nie spóźnia, tzn dziś jest 28dc, ja zazwyczaj dostaję po 24-27 więc jeszcze niby wszystko jest ok tyle tylko, że w tym cyklu jakos bardzo dziwnie się czuję, najbardziej niepokoi mnie to pobolewanie podbrzusza no i wczoraj mnie jajnik kuł :( po prostu nie przypominam sobie żebym kiedys miała takie objawy przed @ :( wkurza mnie to! ale nic poza czekaniem mi nie zostaje, bo chyba nie będę robiła codziennie testów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja mam5 tydzien i 5 dzien:-) czyli juz prawie 6 tydzien:-) probuje wkleic suwaczek, ale mi sie nie udaje:-( ja tez juz planuje nad wlasnym malym interesikiem, mam tlumacza przysieglego, wiec chce otworzyc domowe biuro tlumaczen:-) ale narazie nie chce mi sie myslec o pracy:-) Banmon Slonko odczekaj jeszcze troszke i znow zrob test.Moze akurat..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysneło mi sie,wiec wpadłam tylko sie przywitac:)M Magda na pewno wszystko jest ok!!! Banmon jak @ do jutra nie przyjdzie to rob nastepnego tesciora!!! Foczka,czemu tak rzadko do nas piszesz? i całej reszcie miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo dziś żyję! Po wczorajszych przeżyciach spałam bardzo źle bo dręczyły mnie jakieś głupie koszmary i się po prostu nie wyspałam. A na dodatek dziś mnie mdli... To jakaś nowość, bo do tej pory nie odczuwałam mdłości. A niestety muszę siedzieć w pracy do 21.00!!! malina, magda --- czekamy na Wasze wyniki :-) banmon --- ogłoś nam dobrą nowinę, bo bardzo chcemy ją usłyszeć :-) malina --- nie daj się zagonić do pracy jak masz urlop! I ciesz się swoimi gośćmi, bo wszystko co fajne mija szybko... nikola --- a co u Ciebie z @? A tak a propos kota: ja mam w domu kota od kilkunastu lat i jak robiłam wyniki na toxoplazmozę to wyszło, że nigdy na to nie chorowałam, więc wydaj mi się, że posiadanie kota nie stwarza jakiegoś zagrożenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon-trzymam kciuki Kochana zeby @ nie przyszla,Trzymaj sie i nie stresuj sie tak:-) Malinka-zycze udanego urlopu,wypoczywaj i dbaj o siebie w koncu Ci sie nalezy:-) Magda-Kochana odbierzesz dzis wynik,to pisz od razu,ale ja i tak wiem,ze bedzie pozytywny:-) Natalius-a Ty sloneczko jak tam po starankach? Greenka-Ja juz mam 3 dc czyli wredna @ przyszla,teraz mialam isc na monitoring 8dc,ale niestety przypada to w sobote,wiec w czwartek zadzwonie i sie dowiem co i jak.Nastepna date @ wpisze po monitoringu,bo nie umiem przewidziec jak teraz moj cykl bedzie wygladac,jak juz mi powie,ze pecherzyk pekl to dolicze 14 dni i wpisze date:-)A co do kotkow to ja mam w anglii 4 kotki,a moja kolezanka zawsze jak przyjezdzala to kazala je wyganiac bo sie zarazi.Troche opetana jest:-)A ty kochana kiedy bedziesz miala urlop,zeby sobie troszke odpoczac,pewnie przez caly dzien meczysz sie troche,zwlaszcz,ze ma byc goraco. A tak ogolnie to bylam na zajupach i teraz troszke trzeba mieszkanko ogarnac.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola przykro mi że @ przyszła. Franca jak się czepi to nie chce odpuścić. Żeby tak sobie chociaż rok urlopu wzięła :-) U mnie w pracy jest klima, więc nie odczuwam upałów w ogóle :-) A na urlop idę od przyszłego tygodnia! A ściślej - już w piątek jestem ostatni dzień w pracy a potem trzy tygodnie laby! :-D :-D :-D Jak teraz w poniedziałek pójdę do gina, to może uda mi się załatwić chorobowe na ciążę? Zobaczymy. W sumie praca nie jest ciężka, ale siedzieć tu po 12 godzin to męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka-to fajnie,ze bedziesz miala urlopik.A wybierasz sie gdzies? Ja sie nie przejmuje @ kiedys i tak sie uda,nie ma po co sie @ tak bardzo stresowac nic mi to nie da,a moze tylko pogorszyc,nie mam zamiaru popadac w depresje,kiedys mialam taki stan gdzies tak po roku staran,ale doszlam do wniosku,ze po co reagowc placzem,krzykiem i nerwami i tak nic to nie zmieni,a tylko zdrowie na tym straci:-) A i tak kiedys pokonam ta wredna @ i juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie dostanę @ do jutra to chyba pójdę rano zrobić bHCG dzwoniłam i powiedzieli mi, że jesli przyjdę do godz.9 to w czwartek będę miała wyniki... z drugiej strony przyznam się, że troche szkoda mi kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkim banmon może spróbuj jeszcze jutro zrobić test tylko poproś o droższy i bardziej czuły w aptece bo czasami wcisną jeden i ten sam bo mają jakieś umowy z firmami a okazuje się że są w sprzedaży inne ale po co proponować skoro ludzie biorą i nie pytają o nic, może ten kolejny okaże siętym najszczęśliwszym :) Nikola2333 mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty, kiedyś pokonamy @ :) magda8080 czekam na dobre wieści od Ciebie :) a teraz idę na krótką drzemkę bo jakoś tak ziewa mi się i ziewa a nie ma co walczyć z samą sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda8080 i jak tam masz juz te wyniki? chwal się szybciutko :) już sama nei wiem czy robić testy czy nie, tylko się wkurzam bo kase tylko niepotrzebie tracę, może powinnam sobie dać na wstrzymanie, w piatek jadę na odpoczynek w bieszczady no i chciałabym wiedzieć czy mi się udało czy nie!!! wkurzam się jak ta @ ma przychodzić to niech się pospieszy :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama powiedziala,ze jej kolezanka piec lat nie zachodzila w ciaze,a jak juz zaszla raz to potem rozmnazala sie jak kroliki i w efekcie ma szostke dzieci.:-)Ha Ha dobre,ale sadze,ze to trocge za duzo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki :) Ciężko się nadrabia zaległości w czytaniu tak na raz :D Ja tylko na chwilkę wpadłam do domku i zaraz uciekam. banmon - nie wiem jaki test robiłaś, ja zawsze robię pre-test i jeszcze mnie nie zawiódł nigdy. Mam nadzieję, że spadniesz do naszej tabeleczki. Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie mam jeszcze wyników będę miała po 16 ale w domku będe koło 18 to zaraz wam napisze.Denerwuje się że wyjdzie że jednakk nie jestem-no ale pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×