Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Czesc kobietki1 Mnie juz @ opuscila,jutro dzwonie do poloznej i ide na obserwacje moze w piatek,albo w poniedzialek zobaczymy co powie:-) Ale i tak w tym miesiacu staranek nie bedzie bo M wrocil dawno do pracy,a przez telefon sie nie da:-0 Banmon-Trzymam kciuki nadal:-) Natalius-co tam u Ciebie ciekawego,ja pisalam jeszcze drugi raz do tej wrozki,wiecej juz nie pisze bo to jakis kicz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola2333 jaką ty masz krótką tą @ moja trwa z siedem dni !!!! coś tak się obawiam, że moja właśnie dziś przyjdzie... jakieś mnie takie przeczucie ogarnęło :( no cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................ok18.07........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk Magda8080 ............2............. 15.07..........28..........śląskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......? Nikola,aktualizuj tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk Magda8080 ............2............. 15.07..........28..........śląskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystich :) ale skwar dzisiaj od rana... już nic mi się nie chce a czeka mnie popołudnie w pracy :( banmon cały czas trzymam kciuki za Ciebie :) u mnie narazie oczekiwanie na @ lub jej brak, jeszcze dłuuuuuugich 8 dni, temperaturka 37,4... zobaczymy co to będzie, staram się pochodzić na chłodno do tematu ale wiem ze jak pojawi się @ to będzie chwilowa załamka.Na ulicach pełno ciężarnych kobietek i czasam i łapię doła ze jescze nie nadeszła moja kolej, w zimie jakoś tak mi łatwiej bo brzuszki pochowane pod grubymi kurtkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolinka mam to samo jak widzę babeczki z brzuchami ale i tak najbardziej mnie dołują moje znajome z brzuszkami :( i wiem, że nie powinnam tak reagowac ale to silniejsze ode mnie, czasami mam złość do świata dlaczego inni zachodzą w ciąże i wszystko jest ok a mi się nie udało tej ciąży donosić, no ale nie ma co o tym myśleć bo i tak nikt mi na takie pytanie nie odpowie, a poza tym próżno szukać sprawiedliwości na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie nic ciekawego się nie dzieje. Mój M. już czuje się lepiej. Siedzi w domu, je tylko suchary i rosół i jakoś mu puściło. Jeden stres mniej :-) Dziś siedzę w domu. Jutro i pojutrze praca i WOLNE!!! Już nie mogę się doczekać. Oczywiście będę zaglądać tu w czasie urlopu w miarę możliwości, ale pewnie nie za często. Pozdrawiam Was i miłego dzionka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dziś źle czuję, a musiałam lecieć przez pół miasta, bo mój Ł. potrzebował jakiś papierek z biura i jeszcze mnie poganiał :/ Na dworze taka patelnia, że nie ma czym oddychać i ciśnienie jakieś dupne. A jeszcze muszę chatę ogarnąc, bo wieczorkiem znajomi przychodza na grilla. Wkurza mnie to już, że Ł. w ogóle nie rozumie, że mogę się źle czuć, ze mi niedobrze i w ogóle, że nie chcę robić pewnych rzeczy. Uważa, że przesadzam i się wykręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chcę sobie kupić psa buldoga francuskiego albo mopsa może znacie kogoś kto akurat ma szczeniaki :D?? sprawdzam juz od kilku miesięcy ogłoszenia ale ceny są zabójcze a jak znajdę normalna cenę to znowu okazuje się, że daleko :( magdalenaa tak to jest z tymi facetami w każdym razie z niektórymi, mój M niby rozumie, że jak mnie złapie @ to czasami nie mam siły iść do łazienki ale i tak to nie zwalnia mnie z moich \'obowiązków\' !!! ależ jestem dzisiaj zła, wkurzam się, że ten @ takie mi cyrki robi, ja sobie tylko nadzieję przez to robię a i tak czuję, że nic z tego nie wyszło :( mam dzisiaj nerwa na maksa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się sprawa rozwiązała jutro dostanę :@, dziś miałam delikatny lekko brązowy śluz więc jutro będe miała @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......niemastaranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 zclo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............4.....................02.08......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk Magda8080 ............2............. 15.07..........28..........śląskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Nie wiem jak u Was, ale u mnie GORĄCO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tym razem to ja zagoniłam męża do kuchni niech cierpi i sie poci, ja powiedziałam,że nie gotuje i rozpoczynam strajk!!! Magda8080 - dziewczyny mają rację, nie denerwuj się tylko powtórz badanie i wszystko będzie Oki:)) banmon- a ja mam nadzieje że @ Cię nie odwiedzi tylko sie skonczy na tym brunatnym śluzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agarz niestety ale @ bedzie jutro jak w banku, ja własnie tak mam przed @, tylko zastanawiam się czemu tak późno go dostanę, to nie jest u mnie normą ale tu dzisiaj cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest dobrze.Nie ma ciązy beta spadłą do 8 byłam u gina i nic nie ma .Mam badac betę czy spada i narazie tyle bo am spasc całkowicie.jestem załamana!!Wykreslcie mnei z tabelki proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda bardzo mi przykro :(:(:( nie wiem co jeszcze mogłabym ci powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda-wiem,ze to cie nie pocieszy,ale glowka do gory nastepnym razem sie uda Banmon-jestes pewna,ze to @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda naprawdę bardzo mi przykro :( wiem, że teraz pewnie nic nie ma dla Ciebie sensu ale ja wierzę mocno ze jeszcze zaświeci dla Ciebie słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam @ :( chujnia by to wzięła :( właśnie piwo piję na tą okazję !!! magda trzymaj się, uszy do góry że takie rzeczy musza się w ogóle przytrafiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos sie trzymam, podobno takie rzeczy zdarzają sie czesto tak mi ginekolog powiedział wiec narazie o dpuszczam starania bo muszę dojsc do siebie i sie odstresowac za miesiąc , dwa pomyślę znou.Banmon nie przejmuj sie okresem-pewnei niedługo się uda.Dzięki dziewczyny za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też wszyscy gin mówili, że takie rzeczy zdarzają się częściej niż myślimy ale co z tego... kiedyś na pewno nam wszystkim się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczyny nie wiem jak u Was ale u mnie o 4 rano było już 20 stopni... właśnie o 4 dzisiaj wstałam bo jakoś nie mogę w ogóle spać, podobno ma być dzisiaj 38 stopni :( a ja zaplanowałam wyprawę na miasto :D już siebie widzę po powrocie :) dalej mierzę temperaturkę i wogóle dziwne te moje obserwacje, utrzymuję się powyżej 37 stopni ale dzisiaj np. tylko 37,1 a wczoraj 37,4, prezdwczoraj 37,2 :) sama nie wiem co o tym myśleć, do @ został tydzień....zobaczymy co to będzie. Lecę po jakieś pieczywko bo czuję małego głoda ;) odezwę się później. Ps. Banmon głowa do góry, nie w tym cyklu to może w następnym. Być może będziemy walczyć razem o swoje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Magda - bardzo, bardzo mi przykro, nie myslalam, ze cos takiego moze sie zdarzyc. Uda sie nastepnym razem - musi. Trzymaj sie Kochana... Magdalena - wyjasniej swojemy Kochanemu,jak zle sie czujesz:-) pewnie nie dociera jeszcze do niego, ze jestes w odmiennym stanie. Moj tez czasem zapomina. Ja czuje sie dobrze, nawet bardzo. Jedyne niedogodnosci to to, ze jestem slaba, czasami mi niedobrze i kreci mi sie w glowie..no i bolace piersi. Banmon - szkoda, ze przyszla, ale oznacza to, ze ciag dalszy przyjemnych staran tuz tuz. Moj maz sie nabija i mowi, ze chcialby sie jeszcze postarac, bo teraz moj zapal cos zmalal... Dziewczyny ja dzisiaj mam wizyte u lekarza i mam nadzieje, ze wszystko bedzie OK. Jak widac ciaza to nie tak prosta sprawa, zwlaszcza jej poczatki. Od gina mam dostac zwolnienie na 10 dni, a potem nastepne. U nas tez upal nieziemski, a ja zwidzam Stambul z moimi goscmi. Przychodze wykonczona, ale jest to super odmiana po ciaglym siedzeniu w firmie. Wczoraj zadzwonili znowu i pytaja kiedy perzyjde, bo moje 2 wspolpracowniczki chca wziac znowu urlop i mam zajac sie rowniez ich obowiazkami:-)))) Ja juz mam wszystko gdzies:-) Zycze milego dnia i duzo cienia w tym upale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda,kurcze,strasznie mi przykro.....byłam pewna ze wszystko bedzie ok....czy to była tzw ciaza biochemiczna?nawet nie moge sobie wyobrazic co czujesz.....główka do góry,zobaczysz uda sie,musi sie udac..... Malina,pytałam Cie juz o to ale mi nie odp-dlaczego nie mozesz miec zwolnienia od prywatnego gina?no i masz racje,lej na nich z wysokiej wiezy....jak sie Twoim gosciom podoba? Magdalenna,no chyba musisz podsunąc Ł cos do poczytania o ciaży zeby zrozumiał.....jak sie czuje Twoja mama?no i jak tam pomieszkiwanie razem?:) Banmon,głupia,wredna @ :(no ale to Twój pierwszy cykl,wiec nie ma sie jeszcze co łamac..... Foczka,pojawiasz sie i znikasz.....napisz no moze babo co u Ciebie... Basiolinka,no my mamy @ w zblizonym terminie,czekam razem z Toba Dorota,gdzie sie podziewasz? Green-ka,jak tam Twój M?czemu go nie operowali?zawsze wydawało mi sie ze przy ataku wyrostka zaraz go wycinaja.....na szczescie mój ma wyciety od dawna.....no i co zamierzasz dalej?wracasz po urlopie do pracy czy idziesz na zwolnienie?no i gdzie spedzasz ten urlop? A u mnie nadal bez zmian,czyli NIC sie nie dzieje.....z M sie nawet wczoraj nie widziałam,jak przyszłam to juz spał bo do pracy miał sie stawic na ......02.30.........srodek nocy:( Miłego dzionka kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolinka,taka temperatura w tym okresie cyklu jest normalna,ja dzis miałam 37,1.....ciaze mozna podejrzewac jezeli taka temp utrzyma sie po terminie spodziewanej @ bo przed @ spada na około 1-2 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
Natalius gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana nataliuś, agarz i basiolinka wy macie zbliżony termin @, trzymam kciuki aby ta cholerna @ się nie pojawiła :) w tym cyklu nie kupuję testów owulacyjnych ponieważ przez dwa tygodnie będziemy w podrózy to nie będę czuła się komfortowo robiąc te testy :/ w ogóle w tym cyklu nie bedziemy się tak intensywnie starac bo wiadomo jak to jest jak się śpi u rodzinki.... jakos nie będzie sprzyjającej atmosfery ;) miłego dzionka wam życzę dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......niemastaranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 zclo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............4.....................02.08......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon...........2...............od17.08..............26......świetokrzyskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk Magda8080 ............2............. 15.07..........28..........śląskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że tu kilka smutnych wiadomości :-( Magda --- bardzo mi przykro, że tak się stało. Nie spodziewałabym się tego. Qrde jaki ten świat niesprawiedliwy... banmon --- przed Tobą kolejny piękny cykl starań :-) Baw się dobrze i \"wykorzystaj\" swojego M. na maksa! basiolinka --- trzymam kciuki, żeby ta wredna @ nie przyszła! :-) malina --- nie daj się i nie wracaj do pracy! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę(tak pozytywnie) czasu wolnego spędzanego na przyjemnościach i w dodatku z bliskimi i w tak pięknym miejscu!!! Dla mnie to jak bajka! nataliuś --- a jak Ty się czujesz kochana? Tak bardzo bym chciała, żeby Ci się udało(chociaż Ty wcale nie chcesz teraz dziecka :-P). Bardzo często o tym myślę, żebyś już mogła ogłosić nam dobrą nowinę. Jeśli chodzi o mojego M. to najedliśmy się więcej strachu niż to było warte. Mój M. nie zgodził się zostać w szpitalu na zabiegu. Wolał pojść do swojej pani doktor i wyobraźcie sobie, że ona stwierdziła, że to wcale nie wyrostek, tylko jelita pozachaczały o siebie i dlatego boli. Dostał leki i wczoraj już był zupełnie zdrowy! A gdyby zgodził się na operację, to tylko niepotrzebnie by go pocięli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×